reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

spotkanko bylo sympatyczne ale pogoda mogla byc ciut lepsza..
ja wracalam na piechte do domu!:szok: juz nie pamietam kiedy mialam taki mega dlugi spacer..to bylo w formie mojego cichego protestu przeciwko podwyzce biletow autobusowych:-D. pamietam ze ktoras z mam na forum pisala ze mieszka na perry road kolo wiezienia?przechodzilam tamtedy..i teraz juz wiem ze to blizutko ode mnie..

a to dwie fotki z dzis..cos nie mialam weny na lepsze wiec wklejam tylko te dwa.
pozdrowka!!

yyyy.jpg




fff.jpg
 
reklama
No hej było miło ale zimnawo, tylko szkoda że było nas tak mało moze następnym razem, patrząc na 2 zdj zrobione przez kamile utwierdzilam sie w postanowieniu przejscia na dietę:-(, nigdy jeszcze tak nie wygladałam, tak okrągło:angry:, no coz co ja moge ze kocham słodycze...odwyk chyba jakiś by mi sie przydał;-)
tez wkleje jakies foty ale pozniej bo wlasnie doprowadzam dom do stanu kiedy mozzna przyjmowac gosci:)
acha znacie jakas dobra fryzjerke??musze sobie włosy podciac:blink:to pa pozdrowienia dla reszty ekipy, ktora przestała się odzywac
 
Czesc dziewczyny
Wpadlam na moment przywitac sie i przypomniec.
U nas wszystko ok poza moim laptkiem,ktory poszedl do serwisu wiec narazie nie bede czestym gosciem na necie:-(
W razie spotkania jakby byly jakies plany to bardzo prosze o jakiegos smsa.Tylko ze znowu zimno sie zrobilo.
Pozdrawiam Was kochane i aby do wiosny.
 
cichutko przeokropnie..
a co tam u nowych mam na forum slychac.. przywitaly sie i juz do nas nic nie pisza:-(
hej hej!!wracajcie:-)

no pogodka jest taka ze chyba spotkanko poczekac musi. ziaaab koszmarny!..doczekamy sie tej wiosny czy nie?:wściekła/y:

a u nas nic specjalnego, jedyne co to nowe zabki wychodza..ile ich juz jest - nie wiem - pogubilam sie w rachunkach:happy:

pozdrowka cieplutkie!!
 
hej dziewczyny!!
ja zaglądam na forum BB ,ale jestem bierna.
jakos nie mam weny :baffled:
co u mnie ..hmm....Bartek chory -masakra aż sie nie-chce pisać ,ale według lekarzy to okaz zdrowia buuuuu..:wściekła/y:
wiec siedzimy w domku tak od piatku
pozdrawiam serdecznie
Anka

a to po wizycie u fryzjera :)))))
 
Czesc kobitki:-)
U nas tez nic ciekawego sie nie dzieje,na szczescie nie chorujemy czasem tylko jakis drobny dolek jak wygladamy za okno:-D.
Anka1234-Ci lekarze to albo matoly albo ignoranci wiem co czyjesz bo moj M juz 2 miesiace zle sie czuje,nie moze pracowac a oni mowia ze nie wiedza o co chodzi:szok:
A co pozatym.......
Przydaloby sie jakies ciepelko bo ogrodek blaga o zainteresowanie,zaczal sie juz sezon na sadzenie nowych kwiatuszkow,przycinanie zywoplotu,trawki no ale w deszczu to srednia zabawa:crazy:
Pozatym zaczynamy juz biegac po urzedach bo rok podatkowy sie zakonczyl no i jeszcze poltora miesiaca tylko moj urlop maciezynski,trzeba powoli zastanawiac sie co dalej:baffled:....ehhh samo zycie.

Chorowitki pozdrawiany i zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia
 
reklama

Podobne tematy

Do góry