reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Dziewczyny skoro jest pare chetnych a ciezko sie zgadac to te ktore maja ochote zapraszam o godzinie 13 w brodmarsh przy ruchomych schodach obok kawiarni:-Dobok jest play area za free dla dzieci:-)
Do zobaczenia.
 
reklama
Dziewczyny ja nie dam rady sie przylaczyc,ale wam zycze milego spotkania.
A u nas szpital w domu.Fabek zapoczatkowal chorubsko,ale szybko sie wylizal,a teraz mala i M.Malutek juz druga noc kiepsko spi,nie moze oddychac przez zatkany nos.Mimo ze sie meczy Jest bardzo dzielna i nie placze.W nocy napuscilam jej wody morskiej do noska i polozylam na brzuszku,zeby glutki wyszly i pomoglo.Slubny tez ledwo dycha,wczoraj mial polaczenie z Wisla;-)ale do pracy pojechal:no:Niemozliwy typ.hehe.
A ja lapie okazje puki Andzia spi i hops pod kolderke;-)
Dobranoc.
 
wiec tak ja na okolo 13 jade na sneinton bo w bibliotece sa warsztaty robienia chinskich masek z okazji nowego roku chinskiego. za darmo, pewnie bedzie fajna zabawa dla Juli i dla mnie:-), no a pozniej na piechote bede szla do miasta wiec okolo 14.30 bylabym w centrum..annaoxi wiec moze dolacze do Was??wezme fon i bedziemy sie kontaktowac.

offrelia - tak mieszkamy na sherwood, czesto chodze do parku na woothrope..na gg mozemy sie zgadac bo juz sie dawno nie widzialysmy..

gabids - wlasnie mamy zamiar wybrac sie na John Carrol jak z polski wrocimy..powinno byc lepiej..
moze jak juz wiosna przyjdzie pelna para umowimy sie na basenik w wiekszym gronie, bylaby zaje..zabawa:-D
 
spotkalyscie sie?
o 13 to ja Alexa dopiero z przedszkola odbieram;-)
moze uda sie nastepnym razem :tak:

qrcze u mojego malego w przedszkolu ospa panuje, bedzie bieda jak zalapie - tfu, tfu i mala sie urodzi - ponoc u noworodkow niebezpieczna jest bardzo:-(
 
ja tez moge zapytac, spotkalyscie sie??:-):-)
mnie sie niestety nie udalo dolaczyc..a szkoda bo zajecia okazaly sie nie na ta grupe wiekowa, poza tym weszlam do biblio a tam pol szkoly sie zebralo..julka latala wokol tych dzieci i chociaz w ten sposob miala frajde..
pogoda byla dzis boska takze jesli bedzie tak dalej to zgramy sie jakos zaniedlugo.
 

No to wreszcie pogoda dopisala,ile sie dało to wykorzystalysmy:-)
Były małe zakupki,duuuuza kawa ;-) i play area dla Kini.
Byłam ja z Maxem:-) annaoxi z Kingą i edzia z Nokosiem :-D mam nadzieje ze bawiły sie rownie dobrze.
Nastepnym razem liczymy na wieksze grono:-D

A w poniedzialek wybieramy sie na lodowisko.....kurujcie dzieciaczki,bierzcie wolne i frrrru na lód razem z nami:)
Serdecznie zapraszamy im wiecej osob tym weselej;))
 
Czesc dziewczyny! ano spotkalysmy sie!!!:-)z Betsuu i Edziula! i bylo super! wypilysmy sobie spokojnie kawke, a Kinia poszalala w play area, a i zakupy jakies udalo nam sie zrobic, tak wiec przyjemne z pozytecznym:-D.
Zapraszamy nastepnym razem!

A Wam,betsuu i edziula raz jeszcze dzieki serdeczne za mile ploteczki;-). I musze Wam powiedziec, ze jestescie od dzis kolezankami mojego dziecka:-), jak wrocilysmy, przy obiedzie ona mnie pyta: mama, a kiedy znowu sie spotkamy z tymi DZIEWCZYNAMI? tak wiec mowcie jej-Kinga;-):-D

Baska, co z tym lodowiskiem? czytalas mojego posta z poprzedniej strony?

pozdrowka!!!
 
reklama
czesc:))

ja nie pisze sie na wakacyjne lodowisko - popelnilam ten blad w zeszlym roku,,, byl tlum straszny, mnostwo pchajacych sie koszmarnych nastolatkow i kolejki po lyzwy a takze zeby wejsc na tafle i prawie zgubilam moja Ize...

wciaz bede na lodowisku w przyszly poniedzialek (zadzwonie i sie wypytam czy lekcje wracaja) ale w tym tygodniu sobie odpuszcze

poki co pozdrawiam i biegam do Gabriela -- chory i w domu nie w szkole, slucha bajek:))
 

Podobne tematy

Do góry