reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hejka:)
Bylismy dzis z rodzinka na Old Market,bylo fajnie kolorowo:-) Jesli chodzi o rozrywke dla droslych to raczej ubogo ale dzieci mialy co robic ,byla masa ludzi poprzebierana za rozne clowny,potwory,balwanki ,byli polykacze ognia i inne pokazy.Zdjec mozna bylo porobic cala mase no i pogoda pozwolila na wieczorny wypad:-D Jutro jak bedzie ladnie wybieramy sie tez na Chinese New Year Celebration ;-)
 
reklama
taa bylysmy z jula na tym chinese new year ale kicha niezla...ludzi kupa i nic nie widzialysmy:eek:. trzeba by sie niezle przepychac..albo miec 2 metry wzrostu:confused2:ja pozniej na lwa weszlam tego przy councilu zeby chociaz zdjecia porobic i tez nic..:wściekła/y:
tylko jula sie rozbeczala bo wszyscy tacy duzi dookola..a dzis pogoda marzenie pewnie dlatego nikogo nie ma na forum..ja niestety siedzialam caly dzien w domu robiac wiosenne porzadki:rofl2:.
raz na rok mozna posprzatac..;-);-).
no nic pozdrowka weekendowe!!:-)
 
hejka
cichutko tu... jak to weekend:tak:
co prawda ostatnio troche malo pisze ale czytam was na biezaco, jakos brak mi weny aby cokolwiek napisac:zawstydzona/y:
ja juz powoli nastawiam sie psychicznie na powrot do UK, ale biletow jeszcze nie mamy:-p
w ubieglym tygodniu bylismy na weselu, moja ksiezniczka byla najmlodszym gosciem i glowna atrakcja:-D

ostatnio mam z nia troche problem bo sie znowu awanturuje po nocach, chce cycka i koniec, a juz tak ladnie spala... nie wiem czy to przez zabki czy taki maly pieszczoch sie zrobil
dostaje juz obiadki ze sloiczka - najbardziej smakuja jej Gerbera, kiedys kupilam na probe Hippa , ale nie chciala tego jesc, nie wiem co ja zrobie po powrocie, czym ja bede karmic...no chyba ze zabiore zapas sloiczkow z Polski:-D. Zapakuje cala walizke zapasami dla malej, przynajmniej bede miala pretekst zeby sobie kupowac nowe szmatki;-):-p
Natalka ostatnio namietnie przekreca sie z pleckow na brzuszek i odwrotnie juz nie polezy chwili spokojnie, nie mozna jej juz zostawic bez pilnowania, no chyba ze w lozeczku, mam wrazenie ze juz chcialaby ruszyc z miejsca i czasami udaje jej sie podpelznac albo podsunac sie na tylku siedzac:-D
to tyle o nas...


przepraszam ze nie odpisuje kazdej ale mala wlasnie sie obudzila i musze sie nia zajac, moze uda mi sie potem jeszcze cos do was napisac
pozdrawiamy serdecznie
buziaki dla dzieciatek
 
no pogoda faktycznie przepiekna - nagle wiosna sie zrobila
my dzis latamy, bylismy na Market Square, nie obylo sie bez przejazdzaki kolem:))) ale rewelacja:))

a teraz zmykamy na Chinski Nowy Rok w Lakeside, mam nadzieje ze bedzie rownie dobre jak w zeszlym roku

pozdrawiam i do zobaczenia moze w przyszlym tygodniu

Basia
 
hejka
gudrun ja też bylam na chinese new year prawda że kicha:tak::crazy:
ale moj Kuba byl bardzo zadowolony,on widział wszystko bo stał z przodu.:tak:

No tak dzis ładna pogoda byla, wiec zabrałam sie za porządki w ogródku,
teraz padam ze zmeczenia :rofl2:
pozdrawiam papapapapappa -OOJJJJJJ moje paluszki mnie nawet bolą buuuuuuu
 
my tez bylismy na lakeside..pokaz ogni taki ze az dech mi zaparlo!:szok:normalnie rewelka! :-)milion razy lepszy niz na sylwestra:tak:..a poza tym mielismy super miejscowke na wzgorzu..

nafnia - milo wiedziec co tam u Ciebie..znam ten bol, wciaz pamietam jak malej nie moglam na sekunde z oka spuscic..pare razy niestety zaliczyla upadek z lozka:-(, a teraz..idzie sobie do pokoiku i bawi sie klockami..a ja moge sobie poczytac..tez bedziesz miala tak juz niedlugo;-)

dzis tez ladnie wiec znowu wybieram sie na sneinton..bede w miescie ale poznawo wiec nie mam sie co umawiac..a w srode? a w srode smig do polski!!:-D
 
Hej dziewczyny ,ja wiem ze znow pozno pisze ale to tak samo jakos wychodzi:sorry:jako ze pogoda ostanio nas rozpieszcza to wspolnie z annaoxi,edziula chyba bedzie tez gabids wybieramy sie na forest fields na plac zabaw a potem moze do Arboretum Park karmic wiewiórki,wiec jesli ktoras z Was nabierze ochoty na spotkanie to zapraszamy na plac zabaw od 13 tej:-)
 
Ja bede dzisiaj na pewno.To do zobaczenia o 13.
nafnia fajnie ze juz zamierzacie wracac:-)A ja dzisiaj spojrzalam na Twojej malej suwaczek toz to juz pannica przeszlo 8 miesiecy.Rany jak ten czas leci,a jak sie spotkalysmy pierwszy raz to Nastka byla w wieku Andzi.A co do sloiczkow Gerbera to chyba bedzie ciezko je tu dostac.Bobo vita tylko jest.A moze sama bedziesz gotowac dla malej?
gudrun spakowane walizki?Fajnie ze jedziesz do pl.Ja dopiero na wakacje,ale na cale 4 tygodnie!!!.OJ bedzie sie dzialo.AJJJJJJJJJ;-)
anka a moze uda sie Tobie wygospodarowac chociaz godzinke na spotkanie?
 
A dziewczyny przypomnialo mi sie ze jakas nowa kolezanka prosila o telefon jak bedziemy sie spotykac i chyba Annaoxi wziela to na siebie ze zadzwoni.Moze dzisiaj zadzwonimy co?
 
reklama
hejka dziewczyny!!
oj znow sie spotykacie,:rofl2: a ja nie bede:wściekła/y:
życze miłego spotkania:-)
ja dzis musze pobiegac po sklepach bo jutro moj Kuba idzie na urodzinki
( prezencik )
fakt ta pogoda nas rozpieszcza ,aby tak dalej:-D:-)
kurcze az chce sie życ:-D:laugh2:
pozdrawiam
gudrun milego smiga do Polski ;-)
 

Podobne tematy

Do góry