reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

A Klaudia czemu sie nudzi? nie ma szkoly? no to wpadajcie do Kini, poszaleja dziewczyny troche. A na lyzwy idziemy w poniedzialek!:-)
No i gratulacje dla gryzonia!!!!:)
pozdrowionka!!!

Klaudia ferie ma od poniedziałku wiec wspaniale sie sklada bo chetnie wybierzemy sie z Toba na łyżwy,Kinia też bedzie zadowolona,Klaudia ma dla niej też "coś wyjatkowego":-)
Oby tylko pogoda dopisywala:tak:
A jak to wyglada od strony czasowej i finansowej?
 
reklama
betsuuu gratuluje zabeczkow:-)

Dziewczyny Fabek rowniez zaczyna ferie od poniedzialku,wiec jesli chcecie to mozna zrobic spotkanko z "pelnym wyposazeniem".Niestety na lodowisko nie dolacze bo synek jeszcze samodzielnie nie jezdzi,a na wozek lyzew nie ma:-Dale na inne atrakcje bardzo chetnie.
 
hejka!
my po basenie..to znaczy Jula bo ja pech chcial dostalam dzis @ i musialam ogladac pluskanie w wodzie coreczki przez szybe:wściekła/y:, ale nacykalam pare fotek (za co mi sie oberwalo bo nie wolno..no ale jak mozna nie uwiecznic pierwszj wizyty na basenie swojego dziecka:tak:). jak wrazenia?ja niewiele moge powiedziec, ale kolezanka z ktora bylysmy mowi ze nie bardzo..zajecia fajne bo kobieta prowadzila wiec nie bylo to tylko moczenie pupy ale sam basen..moze nie tragedia ale..gleboka komuna;-). przynajmniej jak weszlam od razu sobie przypomnialam moj jeszcze z czasow szkolnych. szatnie byle jakie, szafki zamykane dopiero na basenie wiec trzeba sie z klamotami ciagac pod prysznic..takze ogolnie polecam ale raczej mamom z wiekszymi dziecmi (z takim 6 miesiecznym bym sie nie wybrala..):no:

nastepnym razem pojedziemy jakis inny zobaczyc, a w ogole taka zabawa kosztuje tylko 2,7 za doroslego..takze naprawde grosze, sorry pensy:-)

a z lyzwami szkoda bo sie napalilam:-), my rowno za tydzien lecimy do polski wiec jak wroce na pewno sie wybiore razem z Wami. a spacer?ja jestem jutro na miescie..annaoxi chcesz sie dolaczyc? a moze inna mamatez ?bo wybieramy sie jak sojki za morze:-).

czekam na zgloszenia na spotkanko:) pozdrowka!!
 
gudrun bylas na Beechdale?I co taka kicha?To ja proponuje John Carrol Leisure Centre na Radford.Nowy basen z szatniami i szafkami za 1 funciaka(zwrotny oczywiscie)Nawet jest czysto,ale dla dzieci to raczej za zimny bo w szatni normalnie costa.
A zdjec tam tez nie wolno robic.
 
hejka!!
Co do basenu to ja własnie chodze na Beechdale,bo blisko domku
fakt że warunki nie bardzo,:baffled: ale ludzi też nie jest za dużo ,wiec można sie popluskac ;-)(no i zdjec nie można robic)moj szkrab miał około 5 miesiecy jak zaczelismy z nim chodzic
Kurcze na łyżwy to sie wybiera już od dłuższego czasu,tylko Bartek jeszcze za mały
A na spotkanie to sie pisze po 20 lutym wtedy jestem wolna :-)
pozdrawiam papapapapa
 
HEJ!!
betsuu-twoj Max juz ma 2 zabki:szok:super!!moj Nikos juz od dluzszego czsu strasznie trze dziaselka moze ja tez sie doczekam pierwszego zabka:tak:no to kiedy sie wybierzesz sie z zemna na kawe???
no mamuski Wy naprawde jestescie sporcmenki:-D;-)


pozdrawiam
 
Hej dziewczyny
ja tez sie na lyzwy z cora wybieram :) tylko choroba mi ostatnio przeszkodzila :/
i tak mi to wychodzi slabo ale moze sie zmotywuje mocniej przy Was :)

gudrun widzialam Cie z Julcia nie daleko mojej pracy :)
zapewne mieszkasz gdzies blisko woodtrope ..?
moze spotkamy sie ktoregos razu, bywam tam pare razy w tygodniu

pozdrawiam dziewczeta mam nadzieje ze te zimowe doly i angielskie deszcze juz nie wroca :tak:
 
u la la;-) ale naklikalyscie od mojego ostatniego posta:tak:

gudrun widze, ze basen do bani:no:

co do spotkania to my chetnie, tylko dajcie znac dokladnie, gdzie jak i kiedy;-)

ps. nie moge przejsc na poprzednia strone, zeby poczytac posty:no: buu...
wywala mnie na czerwiec 2007:dry: nic nie kumam:confused:
 
reklama
baska, no namieszalas rzeczywiscie! Ale rozumiem , ze normalne sesje sa, tak? pisalas, ze Twoje dzieci juz sobie radza, to moze poszlybysmy na taka normalna sesje, co? Jak widzialas, betsuuu tez chetnie sie dolaczy,a i inne pewnie tez, wiec napisz co i jak!:-)

Gudrun, pogoda ok, wiec spotykamy sie w miescie, ok. 13? moze innym tez pasuje? dziewczyny piszcie szybko:-D Jakby co, to ja bede wczesniej, bo chce zaliczyc kilka sklepow:tak:.
Milego dnia!!!!
 

Podobne tematy

Do góry