reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

czesc jestem Asia mama 2 letniej Kimberley z Nottingham wstyd sie przyznac ale jestem pierwszy raz na tej stronie i troche na niej bladze. slyszalam ze co jaklis czas sie spotykacie w tak zwanym realu bylabym bardzo zainteresowana tym poniewaz nie ma zbyt wiele czasu siedzenia przy komputerze. jesli byla by tak mozliwosc skontaktowania sie tel. bylo by super bo chcialabym sie dowiedziec kiedy kolejne spotkanie lub zostawienie wiadomosci na profilu zelka-mojej siostry- a to moj nr 07701068569 bylo by wspaniale! no to do uslyszenia lub zobazcenia
 
reklama
Witaj Asiu! jasne, ze cie powiadomimy jak bedziemy sie spotykac nastepnym razem, biore to na siebie!:-) Im wiecej nas tym lepiej! pozdrawiam

A jak tam pozostale dziewczyny? caly czas na spacerkach chyba, ze nie mialyscie czasu nic napisac?:-) Co slychac?
 
Dobry wieczór ! Ja jak zwykle o poradę życiową ;-) Nie piszę częsciej, chociaż regularnie nadrabiam Wasze posty. I stwierdziłam, że naprawdę dołacze do Was jak urodzę, wtedy będziemy miały wiecej wspólnych tematów, ale i tak miło Was poczytać. Jestem w 3 mies ciązy i zaczynam miec pewne dolegliwości.:baffled: Tak ogólnie samopoczucie-3/10, ale wierzę, że przetrwam. Zmierzam do czegoś jednak.. Wziełam sick day, zamierzam odpocząć do końca tygodnia. Jak to jest z chorowaniem powyżej 4 dni w Anglii? Słyszałam, ze za to płaci już państwo. Powinnam udać sie do lekarza po jakieś zaświadczenie, zwolnienie? sama nie wiem..Ja prawie w ogóle nie znam swoich praw w ciązy..moge sobie "pochorowac" jak długo mi się podoba? W Polsce można iść na tzw L-4(chyba tak to sie nazywa) od początku ciązy, a tutaj? Domyślam się, ze jest dość duża wyrozumiałość jeśli chodzi o kobiety cięzarne..proszę o poradę. Dziękuję.
 
hejka!!
zelka(Asia) witaj!!
olisska82- ja na ten temat ci nie doradze:no:
annaoxi -bylam dzis na spacerku w centrum hihihi -male zakupki:-D
co słychac?...hmm teraz mam mame- wiec biegamy po sklepach:-)
a widze że spotkanko sie udało ,jak mama pojedzie to na 100% pisze sie na jakis wypad:tak:
pozdrawiam:-)
 
a ja wczoraj bylam na treningu koszykowki:-D. postanowilam sobie troche porzucac ale szlo mi beznadziejnie po takiej przerwie...a przyszli sami faceci wiec gralismy w 10 i ja jedna kobieta..:-). ale bylo sympatycznie..szkoda tylko ze bez pań bo to zawsze raźniej.

widzialyscie to wielkie "kolo" na old market square? wczoraj je podswietlili wieczorem jak wracalam z angielskiego, wyglada imponujaco..dzis ma byc to swieto light night. wybieramy sie z cala rodzinka bo pewnie bedzie ciekawie..moze ktoras z Was jeszcze tez bedzie to bysmy sie spotkali??tylko to jest tak od 18 wzwyz, wiec maluchy srednio sie nadaja:-(.
 
hej!
gudrun swieto light night to co tak dokładnie tam bedzie?(ja kumam co to znaczy ,ale chciałam cos wiecej wiedziec na ten temat):-)
i to koło tego młyna ? bo nie wiem czy ciągnąc wszystkich domowników do centrum?
pozdro..
 
anka1234 - zawsze na mojej stronie mozesz znalesc potrzebne informacje;-)
tym razem tez..:-)
impreza ma byc na old market square i ogolnie w centrum miasta..
fajnie by bylo jak byscie wpadli!!
:-D
 
reklama
hej !!
gudrun ja niestety nie będę dziś na imprezie w centrum, :no:
ale jutro pojedziemy na Chinese New Year Celebration :-)
pozdrawiam!!!
 

Podobne tematy

Do góry