reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej!
na spotkania w klubie gdzie chodze z Bartkiem przychodza Polki :-):tak::-D
nawet jedna z pan ktore to prowadza jest z pochodzenia polka (mówi po polsku ):-)
ale o tym już wspominałam dosyc dawno :)
Wiec ja chetnie tam chodze ;-)
wiem wiem że za daleko,albo za wczesnie dla was to było ,
ale..... jak ktoras z was bedzie miała ochote to
Aspley Sure Start Childrens Center:rofl2:
Minver Crescent
Aspley
KIEDY PRZESTANIE PADAC :crazy::baffled::crazy:
pozdrawiam!!
 
reklama
witajcie:-)
jestem tu nowa i juz sie gdzies przedstawilam, ale napisze jeszcze raz - jestem mama niespelna 3 letniego Alexa [urodzinki za 2 tyg:tak:] i jestem w 38tygodniu ciazy, porod za pasem i mimo, ze drugi to stres jednak wiekszy..:szok:
widze, ze umawiacie sie na spotkanko:-)chetnie bym dolaczyla i przyprowadzila jeszcze jedna kobitke z corka w wieku mojego synka:tak:

pozdrawiamy!
 
Witaj Zuu:-)
Moj Miki ma jednak ospe. znowu bede musiala siedziec w domu ze 2 tygodnie. Chyba oszaleje:crazy::baffled:
 
Dzień dobry z popołudnia:tak: Troche czasu mnie tu nie było, pewnie dlatego, ze będę mogła integrować sie z Wami dopiero jak na swiat przyjdzie moje malenstwo ;-) .Mam pytanie dziewczyny. Jutro idę do pielęgniarki zbadać krew, bo zdarzyła sie nieprzyjemna sytuacja z zakłuciem zużyta igła po pacjencie, ale do czego zmierzam. Powiem o ciązy, pewnie zostanie przydzielona mi midwife i takie tam. Ale dalej do czegos zmierzam :-p mianowicie w którym tygodniu ciązy robi sie badanie USG, gdzie moze zostac pobrany (wlasciwie nie wiem co pobrane) ale do badan prenatalnych, zeby wykryć choćby zespół Down'a. I czy chetnie robia tu takie badania?? słyszałam, ze sa one jednym z podstawowych badań w ciazy w UK..czy to prawda? serdecznie prosze o odpowiedz mam, które wiedzą, z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie:blink:
 
hey, badania na zespol Downa, HIV, Hib, syphilis i mialam przeprowadzone po 12stym tygodniu z krwi, gdybys miescila sie w skali jakiegos tam ryzyka zostaniesz skierowana na kolejne badania..
 
a co do usg to pierwsze przepowadzili mi w 12tc, a kolejne w 20tc i nastepne w 30tc ze wzgledu na to, ze dziecko jest male, a ze obecnie rosnie jak trzeba, wiecej scan'ow miec nie bede - poza tym mam nadzieje sie juz wkrotce rozsypac;-)
 
Witajcie:-)
Znowu leje:confused:ranek byl piekniutki i bezwietrzny i chcialam was namowic na jutrzejszy spacer.Niestety znowu musimy poczekac.
zuu witaj ponownie i trzymaj sie kobieto bo pewnie na dniach juz sie rozdwoisz:-)

Dziewczyny jak tam po weekendzie co ciekawego robilyscie?
 
Czesc dziewczyny!
Witamy Cie Zuu i trzymamy kciuki za szybki i nieskomplikowany porod!:-)
A my wczoraj mielismy fajna zabawe, pojechalismy na lodowisko, no i bylo super! I wiecie jaka jestem dumna z mojej corci!!!!!!!!!:tak: Po raz pierwszy w zyciu miala na nozkach lyzwy, no i chyba ma wrodzony talent haha:-D. Najpierw najlepsza zabawa bylo wywracanie sie,ale jak juz jej sie w koncu znudzilo, to zaczela probowac jezdzic, no i po ok. pol godzinie dziecko jechalo sobie trzymane za raczke jak stara! normalnie bylismy w szoku!:tak: tylko patrzec jak sie pusci i pomknie po tafli...:-DZartuje sobie, ale powaznie, nie sadzilam ze az tak szybko mozna opanowac samo chociazby utrzymanie sie na lyzwach w pozycji pionowej.:-)
Ale najfajniejsze bylo to, ze na lodzie pelno bylo zupelnych maluszkow, tak na oko 1,5 rocznych, ledwo chodzacych i takie malutkie lyzewki na nogach, super widok...:-D, chociaz troche bez sensu, bo takie dzieci jeszcze nie wiedzialy co niby mialyby tam robic, rodzice wcale nie pojezdzili , no bo jak?! no ale... nie moja sprawa!

Pogoda niestety jak zwykle... a tez mialam chec wyciagnac Was jutro, tak jak Ty Gabids, no zobaczymy, moze sie uda? chociaz prognozy srednio korzystne, niestety:-(

Pozdrawiamy wszystkich i zyczymy milego dnia!
 
annaoxi a gdzie byliscie na tym lodowisku? My kiedys pojezdzilismy na Arenie i tez bylo swietnie.A moze warto zapisac Kinie na lekcje,bo skoro ma talent to szkoda zmarnowac.:tak:
 
reklama
My tez bylismy na Arenie. A z tym talentem to bym nie przesadzala;-), wiesz po prostu dumni rodzice!:-D Mysle ze to taka naturalna latwosc uczenia sie u maluchow, ale zobaczymy, jak juz nauczy sie sama jezdzic i bedzie ja to nadal bawilo, to czemu nie? buzka
 

Podobne tematy

Do góry