reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

dziewczyny ja mam jeszcze paczki zapraszam.Ja tesz chetnie bym sie z wami wybrała ale tesz musze zaprowadzić Amelke i odebrać jusz bym chciała wyjść z tego domu z kimś pogadać. Pozdrawiam was wszystkie i causki dla maluszków.
 
reklama
O rany! ale sie wyspalam!:tak:moje dziecko obudzilo sie dzisiaj o 9:szok:, super!
Za oknem sloneczko, ale wichura konkretna, no nie? to co, przekladamy na nastepny tydzien nasze spotkanie? dajcie znac, co myslicie? pozdrowionka
 
nas dzis niezle przewialo z Jula jak wracalysmy z zajec w bibliotece..wieje normalnie jak bysmy nad morzem mieszkali i sztorm jakis dawal czadu..brrrr:baffled:

annaoxi - moja mala ostatnio obudzila mnie o 9.45..jak cudownie, ale zwykle poza nocnymi historiami raczej ok 9 sie budzi i niech jej sie to nie zmienia!absolutnie:-)
baska_keen - to rzeczywiscie moze byc ciezko sie spotkac na tygodniu, a co z weekendem?moze wtedy?

czyli do przyszlego!:tak:
 
No wlasnie pogoda nie wyjsciowa.Poczekamy az ta wichura wkoncu przejdzie
gudrun hehe ja tez dzisiaj bylam na spotkaniu edukacyjnym dla rodzicow.Same angielki:baffled:ale sie nasluchalam madrosci i napatrzylam.Obserwowalam chlopca ktory jest starszy od Angeliny miesiac i wcinal mocno przypieczonego tosta z maslem.A podobno gluten od 9 miesiaca sie wprowadza..:sorry2::dry::baffled:
 
Gabids, mylisz sie co do glutenu, w zeszlym roku pediatrzy i dietetycy przeprosili go:-D i wprowadzili nowe tabele zywienia niemowlat, oddalam je kolezance, ale jakby co to skserowac zawsze mozna. Ale swoja droga przypieczony toscik z maslem takiemu maluszkowi... te angielki sa naprawde niesamowite:-).

Rany, ja siedze w domu i mi zimno, jak tylko spojrze w okno, koszmar, brrrrrrr.........
Trzymajcie sie cieplutko, mimo wszystko!
 
hejka dziewczyny!!!
pogoda dzis straszna.:baffled:
kurcze ale macie fajnie,Bartek wstaje pomiedzy7 a 8 ,ale bliżej 7 hihihi
ja dzis też była ale w sure start -oj Bartus jeszcze za slaby na takie zabawy,
ale nie o tym chciałam
Byla tam angielka z dzieckiem ,boże wyglądała jak narkomanka -ona i dziecko brudni buuuuu
tragedia -my spiewamy piosenki a ona położyła sie na materacu i ma w nosie wszystko :no::szok:! i jeszcze chciala mi kubeczek Barta zwinać :crazy:
och !!!!
gudrun ja mam rozpiske kiedy i gdzie sa spotkania w biblotece,
ale powiedz bo własnie sie zastanawiam czy Bartek na to nie jest za mały ,
jak to wygląda??
pozdrawiam
 
gabids - ja gluten julce podalam przed 6 miesiacem..w jakims sloiczku byly platki owsiane z glutenem. nie ma znaczenia kiedy podasz, jesli dziecko ma byc uczulone to bedzie a jak nie to nie. mozna dawac o wiele wczesniej..i po prostu obserwowac czy dzieje sie cos niepokojacego...
ja kiedys na sneinton widzialam malucha jedzacego chipsy a mial na oko z 8-9 miesiecy:szok:

anka1234 - na zajecia w bibliotece przychodza mamy (tatusiowie, babcie..) z dziecmi nawet 2-3 miesiecznymi!!:laugh2:anglicy maja zupelnie inne podejscie, ja zaczelam chodzic jak Jula miala okolo 7-8 i juz dobrze siedziala..Twoj Bartus jest juz wystarczajaco duzy:tak:.
jak wygladaja?chodzi tu glownie o przebywanie w gronie dzieci..zeby maly wiedzial ze nie sam jest na swiecie, wiadomo bawic sie wspolnie nie bedzie ale mozna uczyc juz zeby podal zabawke koledze albo jej nie zabieral..:tak:to dobry moment na to.
a tak to spiewa sie piosenki, sa rozne zabawy.. naprawde fajnie jest:-). zaluje ze jeszcze nigdy nie spotkalam zadnej mamy polki na takich zajeciach (bo angielskie mamy przychodza po to zeby sobie pogadac, zaprzyjaznic sie..a ja tylko ze wzgledu na Jule:sorry2:). zwykle tez chodza wciaz te same mamy..czyli nie jest to zbyt popularne a moim zdaniem wiele daje dobrego jako przygotowanie do przedszkola.:nerd:
 
a ja widzialam w Gdansku Polke pojaca swoja dwulatke cocacola:))) a takze mojego kuzyna karmiacego 6-ciomiesiecznego synka lodem czekoladowym:))) mysle ze w kazdym kraju znajdziemy przypadki:)) choc Nottingham faktycznie dosc przebija normy w tym jak miec wlasne dziecko gleboko w ....

co do spotkan dla maluchow w bibliotece - ja tez je luboe, choc moje juz powyrastaly
tach toddler group jest w nottingham mnostwo i w wiekszosci sa bardzo przyjazne,, choc faktycznie nigdy zadnych polek nie spotkalam

pogoda parszywa, choc udalo nam sie nie zostac zagradowanym - przestalo padac jak wychodzilysmy z Iza po Gabriela.. hurraaaa!!!!

moze w przywszlym tygodniu do mnie na kawe wiec??? kto kiedy moze???
ja chetnie rusze sie w strone centrum jesli bardziej wam pasuje - 10:00 - 11:30 codziennie sama albo 12:30-15:00 z Iza....
dajcie znac naprawde strasznie chce was poznac

zycze milego weekendu

Basia
 
baska to raczej ta pozniejsza godzina czyli z Iza:-)Ja tez juz spragniona jestem pogaduszek no i chetnie poznam nowe twarze:-)
annaoxi poszperalam w otchlani netu i znalazlam te nowe tabele.Rzeczywiscie gluten zostal przywrucony do lask od 5 miesiaca a dzieci cyckowe od 6.Czyli karmienie wedlug naszych babc i mam nie odeszlo do lamusa .
gudrun,anka1234 wy tez zaliczylyscie dzisiaj spotkanie w gronie uroczych angielek:-)Moje sa organizowane w szkole Fabka i mam fajnie bo zostawiam mlodego i ide na inna sale.Nie musze latac po miesie.
 
reklama
Och dziwczyny, jak ja wam zazdroszcze takiech spotkan dla maluszkow. U nas niestety nie sa zadne organizowane. Moze za mala miejscowosc. szukam juz od kilku tygodni, bo moj maly tak strasznie sie wyrywa do dzieci, zaczepia je na ulicy, zaglada do wozkow itp...
Organizuje mu takie spotkania sama, w miare mozliwosci, ale wiecie jak to wyglada, wpraszam sie do kogos na kawke i idziemy (bo jak zapraszamy do nas, to kazdy mowi ze przyjdzie, a pozniej sie i tak nie poajwiaja). I takie z nas wloczykije, dla niego to wieeelka radosci no i dla mnie okaxza do wyjscia;-):-) Nawet zajec na basenie nie ma, buuu...:crazy:
 

Podobne tematy

Do góry