reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej,hej!!!
Cos ostatnio malo pisze,ale jakos czasu brak heheh:tak:rowniez skladam najlepsze zyczenie naszym jubilatom styczniowym:-D wszystkiego naj,naj oraz cudownego,niekonczacego sie dziecin:-)stwa.
Hmm...a co u mnie,u nas?!a wiec: ja intesywnie pracuje juz 3 dzien za mna,;-) z czego jestem bardzo dumna i powiem szczerze,ze jestem bardzo zadowolona z pracy,a moj maluszek dumnie uczeszcza do opiekunki-co jeszcze bardziej mnie zadowala:tak:Poza tym moj dzien wydluzyl sie o jeszcze pare godzin-bo jak to mamuski juz maja praca 24h,hehehehe.pozdrawiam i ide szykowac obiad na jutro,wrrrrrr "byc kobieta,byc kobieta,tralalalal..."
 
reklama
gabis dziękuje ja właśnie ide robić pączki .kurcze jaka paskudna pogoda byłam zaprowadzić Amelke to cała przemokłam brrrrrr deni to super że znalazłas taką fajną prace ja tesz szukam i bez skutecznie może u ciebie jeszcze są przyjęcia?
 
paczki.gif
:-):-D
ŻYCZE SMACZNEGO!!!!!
MNIAM MNIAM...........:-D
 
annaoxi , tak moj maz jezdzi na tirach i wlasnie takiej pracy szuka. Nie mysle zeby mu przeszkadzalo, ze bedzie jezdzil caly tydzien, przynajmniej dopoki nas z nim nie ma. Wiec jesli mozesz pomoc to bardzo prosze i dzieki:-)
 
Gabids, dzieki serdeczne! pyszne bylo!!!! Ja niestety nie zaopatrzylam sie ani w paczki, ani w drozdze, zeby je upiec,bo po prostu przegapilam, ze to juz dzis, tak wiec lykam slinke i zycze wszystkim smacznego!!!!:-)

A co z jutrem? spotykamy sie?
 
annaoxi ja to zawsze chetna do spotkania,ale jak bedzie tak dmuchalo jak dzisiaj to znowu nas wymrozi jak ostatnio w Arboretum.Poczekajmy do rana i jutro postanowimy cos.
 
jejku ja chce pączka!!!:rofl2:
w ogole zapomnialam ze dzis tlusty czwartek..dopiero dzieki Wam..ale i tak juz bylo za pozno zeby sie w jakiegos zaopatrzyc..pozostaje samemu zrobic;-);-)..
mi marzą sie pyszne pączuszki mojej babci z wlasnorecznie robioną marmoladą..yuummyy!!:-D
no ale wracajac do rzeczywistosci..heh, no dzis faktycznie wialo koszmarnie, niby pogoda ladna ale wicher wszystko psuje. wiec ok zastanowmy sie rano..

mam pytanie czy jakas z Was ma ochote pojsc na basen z dzieciaszkami? bo sa zajecia dla rodzicow lub tylko mam i dzieci do lat 5. moze wybralybysmy sie wspolnie?
bylaby niezla zabawa:-D co Wy na to?
 
reklama
ja sie pisze na wszystko tylko u mnie z dojazdami ciezko:))
ooooooooooooo paaczki, nie pamietam kiedy ostatnio paczka jadlam....

u mie ciezko ze spotkaniami, bo caly dzien osprowadzam albo odbieram moje dzieci
Gabriel do szkoly na 9, Iza do przedszkola na 9:30 , o 12:00 ja odbieram a o 15:25 Gabriela, niewiele czasu mi zostaje zeby gdziekolwiek dojechac

ale dawajcie znac, moze mi sie uda
 

Podobne tematy

Do góry