reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej dziewczęta
witam nowe forumowiczki
przepraszam ze tak malo sie ostatnio udzielam:zawstydzona/y:, no ale wiecie jak to jest w Polsce... czas nam mija bardzo szybko:szok:...
dzisiaj w nocy byla okropna burza, mala sie obudzila i wzielam ja z lozeczka do siebie i mocno przytulalam wiec szybciutko zasnela, a ja sie balam:zawstydzona/y::-p:baffled: i nie moglam zasnac taka byla wichura:szok:...

gabids juz sie melduje i obiecuje poprawe:sorry2:

gudrun ty nie narzekaj, mlodziutka jestes:tak:, a jesli chodzi o budzenie sie w nocy to jest na to metoda opisana w ksiazce - "Usnij wreszcie" nawet sobie to kiedys sciagnelam, mam na kompie w UK jak bedziesz chciala to ci przesle... ale przyznam szczerze ze ja nie moglabym jej zastosowac, bo wedlug mnie troche brutalna.

Ja tez mam dylemat isc czy nie do pracy... no ale jeszcze nie chce o tym myslec...
Wciaz jeszcze nie mamy biletu powrotnego:cool2:, ale juz coraz blizej...
Mam nadzieje ze po naszym powrocie pogoda bedzie super i bedziemy nadrabiac zaleglosci spotkaniowe:tak:

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
hallo!
Dziekuje serdecznie,za gratulacje dziewczyny:-Dto pewnie dlatego,ze trzymalyscie kciuki za mnie;-)Praca zadna rewelacja,ale bralam co bylo,bo wydaje mi sie,ze z poczatku trzeba dume i ambicje schowac do kieszeni,hehehe.Skoczylam studia w Pl,pracowalam w Pl,ale co z tego jesli obecnie jestem w Nottingham i ogolnie te moje papierki nic nie warte.Dochodzi do tego srednia znajomosc angielskiego i brak doswiadczenia w Anglii-no i tak wlasnie ide do magazynu pakowac sprzet lekki i zabawki:-),hehehe.
 
a to ja jeszcze...
Jesli chodzi o Nathanka to mam dwie wspaniale opiekunki,hehhe dwie az!!znaczy sie jedna jest juz dostepna,a druga jest bardzo chetna,heheheh:tak:(pozdrawiam Justynka).Z przedszkolem nie wyrobilibysmy finasowo,wiec wybralismy takie rozwiazanie.
Gudrun- cale 2lata Nathi budzil sie w nocy non stop!!!myslalm,ze to sie nie skoczy,ale juz po wszystkim.Powiedz,czy ty dajesz picie Julce w nocy?jak tak,to jak najszybciej przestan i wtedy 99%poprawy na bank!!!
 
deni gratulujé szybko Ci poszło szukanie pracy.Nieważne jaka jest,na początek wszystko dobre,pózniej jak ogarniesz temat to poszukasz coś dla siebie.
nafnia witaj z powrotem i popraw sie popraw:-D
anka1234 wszystkiego najlepszego dla Bartusia,duzi juz z niego chłopczyk.A dla reszty rebiaty dużo zdrówka.
gudrun oj cos czuję ze jakiegoś doła złapałaś.Będzie dobrze:tak::tak:A co do budzenia to Julka budzi sie w nocy na mleko?czy pobawic się?bo jak na mleczko to spróbuj narazie dawać wodę i po paru dniach powinna sie oduczyć.
marzenaiko ja bardzo chętnie wpadne z rebiatą zobaczyc pieska tylko narazie Fabek coś złapał i jak go wykuruję to wpadamy.

Dzisiaj pogoda ładna i bez wiatru a my sie kisic bedziemy bo Fabek sie pochorował.Moze tylko wyskoczę z małą do polskiego sklepu kupić kaszkę i jakies gazetki.
Pozdrawiam wszystkich i miłej niedzieli zyczę.
 
HEJ MAMUSKI!!!

Prawda dzisiaj byla przepiekna pogoda aby tak njczesciej!!
Ja tez ma problem z nocnym budzeniem !!Ostatnio moj Nikos strasznie ma niespokojne spanie kreci sie kopie itd.....nie daje mi pospac!:-(Dopiero ma 4 miesiace!W srode lece do Polski na jeden dzien musze sie rozstac sie z moim malcem!! Naszczescie zostawiam go pod dobra opieka:-)Karmie piersia i boje sie ze nie bedzie pil z butelki mleka!!Wciskam mu butelke ale moje dziecko uparte i nie chce bo wie ze cyc obok:wściekła/y:
gurdun- mi stuknie w tym roku 25 i co ja mam powiedziec!

Stara to ty bedziesz jak stuknie Ci 70 wszyatako przed toba a na nauke zawsze jest czas!!!Mi przeszkodzil w dalszej edukacj i moj dzidzius!!Mam nadzieje ze za jakis czas to wszystako nadrobie.Wiec gurdun uszu do goryyyyy:-)

szybkiego powrotu do zdrowia dla tych osob ktore chore!!!
POZDROWIONKA
 
dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! jakie Wy mlode jestescie!!! dzieci po prostu:-)cale zycie przed Wami!:-D.Ja juz chyba nie nadaje sie do tego towarzystwa, emerytka po prostu, wstyd przyznac:tak:
Nie marudzic prosze, macie jeszcze mnostwo czasu na WSZYSTKO!!!:tak:
Pozdrowionka!
 
dziekuje dziewczyny za slowa otuchy!!:-):-)
niby stara nie jestem..ale przyznam sie bez bicia ze dziecko mialo sie pojawic ciut pozniej w moim zyciu, mialam inne plany tak jak Ty edziula..teraz musze je tylko pozmieniac troche...:tak:

ale ale Bartus mial urodzinki!!jejku jejku wszystkiego naj naj naj i sto buziakow od Julisi i cioci Kamili:-D
tort.gif


gabids - a propos kaszek - ostatnio wypatrzylam w domu 3 opakowania kleiku ryzowego z data do maja..Julka juz nawet na to patrzec nie chce nie mowiac o jedzeniu:baffled:..jak bys chciala to ja sie chetnie pozbede.

mam tez troche zabawek dla maluchow - oddam za darmo bo tylko mi zagracaja pokoj - kto chetny prosze pisac!!
moja Jula najlepiej lubi sie bawic telefonem i kalkulatorem:-D. nie wiem po co ja jej kupowalam rozne klocki, grzechotki i takie tam:-)

annaoxi - no co Ty najwazniejsze zebys byla mloda duchem!!

nafnia - ja chetnie poczytalabym ta ksiazke..choc chyba sie domyslam jaki to sposob - pewnie caly dom wtedy w nocy staje na nogi :no:..ale poczytac zawsze warto wiec jak przyjedziesz do notti to poprosze!

deni - wiem ambicje to ja tez bede chowac na poczatek. wiadomo grunt to zaczac, rozeznac sie co i jak..ja jeszcze w zyciu nie pracowalam nigdzie, takze pietram sie jak to bedzie.. u nas nie jest najgorsza sytuacja i moj facet nie wygania mnie do roboty, raczej kaze mi sie uczyc:-). dlatego chce to wszystko jakos "madrze" zaplanowac:tak:. tylko silek nieraz brak..:baffled:

no wlasnie nocne pobudki..z jula to jest tak ze w sumie budzi sie na karmienie..tzn jak jej nie dam mleka to spokoju nie bedzie, jak daje wode to lyknie dwa razy i wkurza sie jeszcze bardziej:no:, ale mleka zjada bardzo malo, nawet nie 100 ml..:wściekła/y:
najgorsze ze przed snem nie chce jesc duzo..zasypia gdzies kolo 19-20, pozniej budzi sie kolo 23-24 i to wcale nie ma checi na spanie..ja chodze jak zombi a ona chce sie bawic:baffled:..no a pozniej jak zasnie kolo 1 to ok 4-5 na mleko, i po 8 pobudeczka a ja nieprzytomna:-). do tego niestety dochodza moje problemy ze snem..po kazdej pobudce (a nieraz jest ich wiecej bo cos tam jej nie pasi:-)) nie moge zasnac z godzine:wściekła/y:

ach sorry ze Wam tak marudze..ale tak to mniej wiecej wyglada..ostatnio spi razem z nami ale tez sie budzi, a wierci przy tym ze ja spie na samym kancie lozka:-).. wiec nie wiem co lepsze
och te nasze dzieciaszki..:sorry2:

no nic pozdrowka i dobranoc! :-)
 
reklama
Cześć dzieciaki:-)lekcje odrobione?zaraz zeszyciki posprawdzam:tak:
annaoxi jak tam zdrówko?Fabek wczoraj gorączkował,a dzisiaj w domu już po ścianach chodzi.Nagrzałam w domu żeby miał cieplutko,a ten jak anglik ściągnoł koszule i z gołą klata lata bo mu gorąco....nie wytrzymam z nim.:no:
gudrun z tego co przeczytałam to Julia poprzestawiała sobie totalnie godziny spania.Idzie spać o 20 i wstaje o 23.a nie powinna.Więc jak chcesz żeby mała przesypiała cała noc to powinnaś zmienić jej rutynę.To troche potrwa i wymaga cierpliwości,ale nie jest zapużno i warto:tak:Spróbuj zeby wszystkie czynności przy Julce były o tej samej godzinie,stałe pory budzenia,drzemek,karmienia,spacerków.Powinna załapać juz po trzech dniach,a puzniej to juz górki bedzie:-)A co do zabawek to ja oczywiście jestem chętna:tak:
 

Podobne tematy

Do góry