reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Anka1234, cale szczescie, ze w koncu udalo Wam sie znalezc jakiegos przytomnego lekarza, no i ze z malym juz lepiej!:-) jak wspomniala Gabids, za dwa dni bedzie zdrowy!!!!:-D

Gabids my tez skladamy serdeczne zyczenia dla Fabiana!!!!!!! Kolorowego zycia!!!!!!!!!:laugh2:Usciskaj go mocno!!!
Nafnia, emerytko:-), wracajcie juz do nas, bo Natalka pewnie tak sie zmienila, ze jej nie poznamy:tak:

To co dziewczynki, pogoda ok, no nie? moze np. w piatek bysmy tak sie w koncu spotkaly? co Wy na to? Pozdrowionka
 
reklama
Oj biedny Bartek. My juz dwa razy przechodziliscmy przez zapalenie ucha, wim jakie to cholerstwo. Duzo zdrowka:-)
Wszystkiego najlepszego dla Fabiana. Jejku, 6 lat. Jaki duzy chlopczyk...
 
Aaa, dziewczynki mam prosbe. Moj maz leci do Nottingham w czwartek, buuu. Teraz bedzie blizej was niz mnie;-) Jak byscie slyszaly o pracy dla kierowcy to bardzo prosze, dajcie znac. dzieki wielkie:-)
 
Martag, jakie prawko ma Twoj maz? jesli moze jezdzic na TIR-ach i chcialby duzo pracowac, czasem caly tydzien, tylko na weekend bylby w domu, to moze moglibysmy pomoc. Bo tak w ogole to terz jest raczej martwy sezon i specjalnych ofert nie ma, wiem bo kolega szuka nowej pracy i srednio mu idzie:-). Ale trzeba szukac, na pewno cos sie znajdzie, chocby na razie:tak:.
pozdrawiam
 
Witam..wiem, ze moge zostac niezauwazona, zreszta jak poprzednio, ale prosze kogokolwiek o kilka słow, mianowicie jak wyglada poród (i gdzie dokładnie) w Notts? wprawdzie mi zostalo jeszcze troche czasu, ale slyszalam, ze lekarze nie nacinaja ,a wiadomo, ze wtedy mozna popekac, oraz nie robi sie lewatywy. Bylabym wdzieczna za wszelkie informacje. Nawet prywatne wiadomosci, moze nawet i lepiej, bo na forum pedzicie jak oszalale i moge nie znalezc ewentualnej odpowiedzi ;-) z góry dziękuje i pozdrawiam
 
Bije się w pierś!!! Przewertowałam strony od momentu jak napisalam pierwszy post i widzialam kilka odpowiedzi na moje pytania i ciepłe powitanie, przepraszam Was bardzo za moje gapiostwo!! Rozumiem..dwa razy USG to mało..czy przeprowadzaja badania prenatalne? Jesli robiłam USG w Pl jakis tydzien temu to jesli im o tym powiem, to zostanie mi tylko jedno usg??:crazy: wrr , a moze nie mowic?,,,zajrze tu jutro wieczorem i jeszcze raz wielkie I'm sorry!:sorry2: :-p
 
oliska82 my czytamy wszystkien posty,a odpowiadaja tylke te osoby, ktore maja cos do powiedzenia w danym temacie.
Pytasz o porod.Napewno nic nie robia bez Twojej zgody czyli nie natna krocza czy nie zrobia lewatywy jesli sobie tego nie zyczysz.Jesli jest wskazanie do jakiegokolwiek zabiegu to poprosza o zgode.Rodzi sie w dwoch szpitalach City hospital i Quens Medical Centre.Ja rodzilam w QMC i jestem zadowolona.Nawet jak powiesz ze masz dodatkowego lekarza prowadzacego w polsce to oni i tak zrobia to co jest w planie,ale moim zdaniem lepiej nie informowac.
Kilka sow o porodzie; kiedy masz skurcze co 20 minut powinnas zadzwonic do wybranego szpitala i zarezerwowac pokoj.Na oddzial przyjezdzasz ze skorczami co 5 do 3 min.Wczesniej odesla do domu.Masz do dyspozycji pojedynczy pokoj i jedna polozna,moze byc z toba osoba towarzyszaca(maz,mama,kolezanka,ktokolwiek)Jesli nie znasz jezyka masz prawo do tlumacza.Za nic nie placisz.Masz do wyboru wszystkie rodzaje znieczulenia rowniez za darmo.Po porodzie jesli z dzidzia i toba wszystko jest ok mozesz opuscic szpital po paru godzinach.
Rozumiem ze boisz sié i masz mieszane uczucia co do porodu tutaj,ale naprawde nie ma co sie martwic.:tak:
 
Dziekujemy za zyczonka,jest nam bardzo milo:-)
A wczoraj Fabek mial naprawde wspanialy dzien.W szkole wszystkie dzieci i nauczyciele zebrali sie w jednym miejscu i zaspiewali dla Fabka Happy Birthday.Byl tort i dmuchanie swieczek przy zgaszonym swietle.Jestem zaskoczona taka niespodzianka.A wieczorkiem Fabek zaprosil do domu pare ulubionych dzieci z klasy( i jego ulubiona Jasmin hehe)Bylo bardzo milo.
 
reklama
czyli Fabek juz pierwsze romanse rozpoczyna;-)hehe..no ale co sie dziwic przystojny chlopak:-). my z Juliettka tez sie przylaczamy do zyczen.:laugh2:

dzis wreszcie wybralysmy sie na miasto..mala Jula przeszla Old Market Square wzdluz i wszerz:-D a ja mialam smiechu co niemiara bo jeszcze tak smiesznie nieporadnie chodzi..
dzisiaj tez skladam swoja pierwsza aplikacje o prace..:rofl2: ale szans generalnie nie mam zadnych..wczoraj do 1 pisalam list motywacyjny, ciezko bylo jak nie wiem co.. nie pisalam jeszcze nigdy takich rzeczy nawet po polsku.. wiec traktuje to raczej w ramach cwiczen bo na pewno kiedys sie przyda..:tak:

olisska82 - co do porodu to gabids wszystko ladnie opisala..rzeczywiscie atmosfera jest bardzo intymna..ja wrecz czulam sie dosc dziwnie gdy polozna odchodzila od mojego lozka kiedy nie bylo skurczow..bylismy wtedy tylko ja i moj narzeczony.
po porodzie jesli masz sily mozesz zaraz isc pod prysznic (ja tak zrobilam), nie robili mi nacinania krocza i dobrze bo wszystko natychmiastowo sie goilo..lewatywy tez nie ma co moze sie wydac ciut niezreczne..ale przeciez taka jest ludzka natura, wiec nie ma sie czym przejmowac. fajnie jest tez ze mozna miec porod w wodzie bez zadnych oplat..ale trzeba sie na niego wczesniej zapisac..i - w moim przypadku - w pore przybyc do szpitala (ja przyjechalam za pozno)..
ja gdyby nie to ze Jula musiala dostawac zastrzyki z powodu konfliku serologicznego moglabym wyjsc po paru godzinach..
takze naprawde nie masz sie czego obawiac..

pozdrowka lasski i do zobaczenia w piatek mam nadzieje!!:-D
 

Podobne tematy

Do góry