reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

heja dziewczeta!!!
Dawno nie pisala,ale juz pisze,bo pogode mamy piekna i znow czlowiek jak nowo-narodzony:-)poza tym musze sie Wam pochwalic od poniedzialku ide do pracy:tak:Dlatego tez ostatnio mialam duzo na glowie,to chodzenie po tych agencjach,rejestracje tu i tam,konta bankowe(to moja pierwsza praca w Anglii) i normalnie non stop tlumaczenie co pani przez 2lata robila?hmmm...pracowalam mowie! z dzieciaczkiem w domku to przeciez nie wakacje;-))
 
reklama
no tak deni ja tesz w domku ale przez 4 lata a w jakiej branrzy ta praca jeśli można spytać ? Ja tesz bym poszła jusz do pracy ale niemoge znaleść
 
deni, a co z maluszkiem z robisz ?? No i wielkie gratulacje:tak: Mi tez juz sie marzy isc do pracy, ale jeszcze musze poczekac...
 
i ja przylaczam sie do gratulacji bo deni naprawde szybka jak antylopa:-)..
martag - Twoje male ma poltora roku i wciaz nie pracujesz tak? ja wlasnie juz sama nie wiem co mam robic:baffled:
ostatnio zauwazylam ze smiala i pewna siebie Jula juz wcale taka nie jest (podobno roczne dzieci tak maja..)ciagle tylko mama i mama i boje sie ja oddac do przedszkola..co innego gdyby babcia byla pod nosem:-(. ajj to wszystko nie jest takie proste..
wogole ostatnio cos coraz czesciej mi sie teskni za polska, wiecie..niedlugo stuka mi 24 i czlowiek popada w mala depresje ze taki stary a wlasciwie zycie przemyka przez palce..ani wyksztalcenia jakiegos porzadnego ani pracy..heh..

no nic uciekam na zakupy!
pa!
 
tak gudrun, niestety wcaz nie pracuje. Ale to dlatego, ze wciaz mamy nie ustabilizowane zycie. 6 mies temu wrocilismy ze stanow, gdzie bylismy sami wiec do pracy pojsc nie moglam (sama wiesz jak to jest, tak jak piszesz babci brak i kicha. A niestety przedszkola i zlobki sa tam tak drogie ze nie stac nas po prostu na nie bylo. Natomiast teraz ciagle sie zbieramy do wyjazdu i nawet zaczelam czegos szukac w polsce, ale nie mam sily zeby to wszystko organizowac, bo za chwile (po wielkanocnych swietach) jedziemy do nottingham
ale mowie powaznie mi juz od tego siedzenia w domu odbija i wiem, ze jak juz osiadziemy w Anglii, to ruszam do pracy. tylko nie wiem czy lepiej jakis kurs jeszcze tam zrobic, a moze jakies dwuletnie studium... Tak zebym mogla w siebie zainwestowac i zeby to pozniej zaprocentowalo. No nic to jest plan, ale jak to mowi moja dobra kolezanka "stick to the plan";-):-)

Gudrun, a co do malej to sie nie przejmuj, moj misiek tez jest cyc, ale jak zobaczy dzieci to obledu w oczach dostaje i juz mnie nie widzi:tak:Moze sprobuj mala dac na kilka godzin i zobaczysz jak bedzie. Nie ma co sie martwic za wczasu:tak:
 
swiete slowa martag! ja tez chce w siebie inwestowac zeby nie zaczac i skonczyc w fabryce..bo tam podobno mozna utkwic na cale zycie..:wściekła/y:tez mysle o jakiejs szkole tutaj. college bo na studia nas stac nie bedzie..no ale najpierw jeszcze angielski trza podszlifowac i jakies doswiadczenie do cv zdobyc:baffled:. dlatego planuje wziasc sie za wolontariat, cokolwiek robic byle nie siedziec w domu i miec motywacje do nauki..:tak:jakos przedpoludniami dawalbym rade pod warunkiem ze Julka zacznie spac w nocy bo tak to nie podolam!jestem zbyt zmeczona:-(
zobaczymy co z tych planow mi wyjdzie.

a wlasnie macie jakies sposoby na oduczenie malej budzenia sie w nocy?:confused:


pozdrawiam!


ps a jutro dziewczyny jesli macie ochote i czas to w Polskim Osrodku o 19.30 bedzie wyswietlany premierowy pokaz filmu o WOSP w Nottingham :-D.
bedzie sporo ludzi i napewno sympatyczna atmosfera!!:-D

zapraszam!!


serce.gif

serducho.gif
 
Witam mamuski
GABIDSto zapraszam na kawke z obydwojgiem dzieciaczkow nie wiem czy wiesz ale mamy tez obok w klatce mame czerwcowa 07 a po za tym to F abus moze by sie pobawil z moim bo jego energia rozpiera na calego a mam malego pieska wiec moze mu sie spodoba
A jeszcze ptanie czy ktoras z mam oddaje dziecko doprzedszkola 2 letnie na caly dzien pozdrawiam:confused::happy2:
 
hejka
Ja mam w domku epidemie kataru i kaszlu:baffled::wściekła/y:
Dzis była mini impreza urodzinowa Barta
cały czas marudził płakał :no: tragedia-taki biedny :-(
aż sie boje nocki:baffled:
Kurcze chetnie bym wpadła do Polskiego Osrodka ale ....:wściekła/y::no:
pozdrawiam
 
reklama

Podobne tematy

Do góry