reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hejka
gabids , gudrun dzieki za życzenia:tak:
A co do wieku ojjjjjjj to ja juz chyba tak jak annaoxi emerytka przy was :-D
Dzis byłam z Bartkiem znów u lekarza :wściekła/y: -jestem już wsciekła na tych lekarzy:wściekła/y:
ojjj poszłam rano i wybłagałam żeby go przyjeli ,UDAŁO SIE
Pobiegłam do domu po szkraba,w przychodni jeszcze wymiotował i:no:na siebie na mnie CUDOWNIE prawie sie poryczałam i co i G.......Paracetamol-ja już poprostu mam dosc
od lekarza poszłam do apteki i sama kupiłam syropy przciw kaszlu itp
Jak zwykle INFEKCJA,WIRUS
tylko że Bart jest prawie nie przytomny,wymiotuje ,nie je ,prawie nie pije,katar ,mega kaszel(płacze jak kaszle bo go boli gardło)
leży na tapczanie i oglada bajke pomiędzy drzemkami i placzem
ale paracetamol go wyleczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ochhhhhhhhhhh
JESTEM CHOLERNIE WSCIEKŁA (kurcze on tak strasznie wyglad że co jakis czas sprawdzam czy oddycha)
trzymajcie sie bo ja ledwo sie trzymam pa
 
reklama
anka lepiej jedzcie do szpitala,to nie zarty.Bartek jest za mały,moze sie odwodnić.Boze mnie krew zalewa jak słysze o tym paracetamolu,a przeciez jak takie dziecko ma przyjąć lek doustnie kiedy jest chore i wymiotuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Fabus jak miał jelitówkę w wieku 1,5 roczku to od razu profilaktycznie lekarka wypisała skierowanie do szpitala.Mówie jedzcie do szpitala i jak bedą chcieli zbyć to trzeba tupnąć nogą i domagać sie swojego.Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze:tak:I napisz jak daliscie sobie radę.Pozdrawiam.
 
gabids Dzieki za oferowanie pomocy
ja byla z Bartkiem w piątek wieczorem w szpitalu
lekarka powiedziała że on ma wirusa ,
żebym podawała mu płyn :wściekła/y::wściekła/y: i nic nie może mi pomoc
Paracetamol:wściekła/y::no:
gabids naprawde dziekuje
przed chwila udało mi sie mu podac syrop zobacze jak bedzie sie czuł po nim
pozdro pa
 
Ania! oni sobie jakies jaja chyba robia! przeciez z takim dzeciaszkiem trzeba uwazac!:angry: ja juz widze swojego faceta jak robi awanture u lekarza! gdyby cos takiego sie Julii dzialo caly szpital by o tym wiedzial;-)..ale na serio..nieraz to czlowiek sie zaplacze..dziecko cierpi a tu pomoc ma paracetamol..:wściekła/y::wściekła/y:pozabijac ich wszystkich!!:crazy:

nie poddawaj sie Aniu!i pisz jak sie sytuacja ma bo sie martwimy!:-(
 
Witam z kawką
A ja już dzisiaj Fabka do szkoły zaprowadziłam bo nudził sie jak mops,a i ze zdrówkiem całkiem nieżle.Dzisiaj moje dziecie konczy 6 lat i będzie imprezka.Do szkoły poszliśmy obładowani jak wielbłądy dwoma tortami,sokami,kubeczkami,talerzykami.i jeszcze ja z wózkiem.hehe
Ale urodziny są tylko raz w roku więć trzeba sie poswięcić.
Dziewczyny ci tam u was?
anka1234 napisz jak nocka zleciała i jak czuje się Bartuś.
 
witam z kawusia
duzo sloneczka dla Fabusia z okazji urodzinek, to juz duzy mezczyzna:-)
gabids - namierzylam Cie w naszej...;-)

anka123 -duzo zdrowka dla Bartusia

gurun - przesle Ci ksiazke zaraz po powrocie, gdybym zapomniala to mi przypomnij bo ostatnio jestem straszna zapominalska

annaoxi i anka123 - ja tez dopisuje sie do emerytek;-)

koncze bo mala sie obudzila, a moje dzieciatko nauczylo sie przemieszczec, ale nie raczkuje tylko jakos tak pelza:-D,
pozdrawiam
 
hejka !!
Bartek został *uratowany!*!!:tak::-)
wiec bylismy w nocy z Bartkiem u lekarza
okazało sie że ma infekcje uszu -dostal antybiotyk
i dzis jest już poprawa
:-)
fakt że apoitment mielismy na 23.30 -a siedzielismy prawie do 2 w nocy -
to dzis padam
ale jestem szczesliwa:-D



greeting_bday.gif

FABUS !!!! STO LAT !!!
OD CIOCI ANI,KUBY I BARTKA :-D:-)
 
reklama
Dziékuje dziewczynki za mile zyczonka dla Fabka o przepraszam Fabiana:-D
anka1234 o no to dobrze ze Bartus odzyskal sily.U nas tez tak było z Fabkiem jak miał infekcję ucha to leżał nietomny 2 dni i nawet od łyczka wody wymiotował,a było upalne lato.Ale po 2 dniach jak wstał na nogi to od razu chciał na rower.hehe zdumiewające jak dzieci szybko dochodzą do siebie po chorobie.
nafnia detektywie jak mnie namierzyłaś?A tak się maskowałam:ninja2:Kiedy wracacie? Napisz jak Nastka sie sprawuje i co juz potrafi,a wprowadziłas już cos do jej diety?
 

Podobne tematy

Do góry