reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

ten blondynek jest przeslodki..wzielam go na rece bo zainteresowal sie moimi koralami i tak uroczo na mnie patrzyl...kochaniusi!!:-D
az podeszlam do swojego faceta i mowie:
prosze chciales miec syna to masz:-p:-p;-);-)

kto strzela dalej:-D??
 
reklama
heja!
Ja zgadne,ja zgadne kogo to synus:-)nigdy was nie widzialam poza Gudrun,wiec mysle,ze to smyk Anki 1234:-) a jaka nagroda przewidziana,hmm...:-D
Poza tym chcialam sie przyznac,ze sciagalam:zawstydzona/y:bo wlasnie zajrzalam na stronke lukasbaker.com i widzialam fotki z WOSP!Zdjecia piekne tam wyszly i normalnie tyle dzieciaczkow tam bylo?ciekawe,czy wszystkie mamy sa na forum?!
 
Acha,jeszcze raz ja:-) chcialam poinformowac,ze dzis ostatni raz pisze z Polski i jutro juz bede klikac z Nottingham:-) mam nadzieje,ze pogoda piekna(chociaz sie nie nastawiam,heheh)bo jak zwykle,my wyjezdzamy a tutaj takie ocieplenie i piekne slonce,az zal troszke...pozdrawiam!
 
Dziewczyny w Asda jest promocja chusteczek pampers sensitive.9 paczek jest za 7funciaków.Ja chętnie kupię tylko 9 sztuk to troche za wiele.Czy jest ktoś chętny kupić ze mną?Wychodzi 0,77 za paczuszke.
 
Hej dziewczyny! ja niestety nie moge wziac udzialu w konkursie zdjeciowym, bo wiem czyje to dzieci, ale musze przyznac, ze niezle Wam idzie:-).
Gabids, ja to bym sie pisala, ale gdzies na 1 paczuszke chusteczek, bo uzywam sporadycznie, jak Cie urzadza, to ok.
A poza tym chetnie skorzystam z pomocy Twojego meza w sprawie mojego trojana, napisz jak bedzie Wam pasowalo i wpadajcie na kawke!:tak:

I bardzo prosze wszystkich, zeby sie skupili na zaklinaniu pogody, bo przeciez oszalec mozna:-(


Pozdrawiamy!!!!!!!!!
 
ogoda rzeczywiscie koszmarna ale chcial nie chcial musialam dzis z jula do lekarza isc bo szczepionke miala:-(. zniosla w miare dobrze ale wiadomo..biedactwo plakalo..:-(

konkurs oglaszam za zakonczony:-). zwyciezczyni: gabids - jako pierwsza odpowiedziala, w nagrode dostaje 9 paczek chusteczek pampers:-p:-p:-p.
zartowalam!!:-D
a chusteczki to ja w sumie moglabym wziasc, mam jeszcze z opakowanie ale jak tak tanio to az szkoda nie brac. pisalabym sie na dwa.:tak:

mam juz dane o zbiorce z Orkiestry: 2261, 38 funtów.
na poczatek chyba nie jest zle...

(((tu bylo zdjecie. jego kopia jest dalej :p )))


ps. swoja mina tylko popsulam zdjecie...:wściekła/y:

 
reklama

Podobne tematy

Do góry