reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

no, przestancie dziewczyny!!!! to ja sie szczerze, jakbym byla jakas nienormalna, no i ta fryzura, koszmar!!!!!!!:szok:no trudno, co poradzic, zdjecie nie klamie:-D

A sumka niezla calkiem, jak na pierwszy raz! oby tak dalej:tak:
 
reklama
to ja moze usune te twarze i zostana same dzieci co Wy na to??:-D:-D:-D:-D
to patrzcie:-p:-p:-p:-p:-p;-);-);-):-D:-D:-D:szok::szok::szok::cool2::cool2::cool2::

mamy.jpg
 
hejka;-)
Pogoda była fajna rano
a teraz znów pada:baffled: brrr
a co do tego zdjecia to wydawało mi sie że miałysmy robione razem z twoim facetem gudrun :confused: a jego ni ma :no:
MOŻE TO PRZEZ TEN ZEZ:szok: dobrze nie widziałam:-D:-):-D
pozdrawiam mam nadzieje na poprawe pogody :-(
 
my z rodzinka jestesmy na innym osobnym zdjeciu
a zauwazylyscie ze od kiedy wkleilam ta fote reszta mam gdzies zniknela..
juz nas nie lubia:szok:zobaczyly co my za jedne i uciekly:-p:-p
 
:baffled: fakt ze ostatnio to tylko my piszemy :confused:takie streszne jestesmy:confused::szok::confused::-D

Mam takiego lenie Giganta -nic mi sie nie chce robic
to chyba przez tą pogode;-)
Bartek ma w nosie sen ,własnie Kubie robi Big bałagan w pokoiku:szok:
Ide go namowic na sen :tak:
pozdrawiam
 
reklama
mi sie dzis udalo Jule namowic na sen:-), zasnelysmy razem jak tylko tatus wyszedl do pracy (przed 14) i obudzilysmy sie po piatej:-D..tego mi bylo trzeba zaraz czuje sie jak nowo narodzona.:cool2:

pozdrowka!!


mamy nie bojcie sie nas!!:-D:-D:-D piszcie cokolwiek!:-)
 

Podobne tematy

Do góry