reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Hej dziewczyny!!!!!!
No wlasnie, Anula! orkiestra bedzie od 16 w pubie na przeciw polskiego kosciola, nie w kosciele:-). zapraszamy, jeszcze duzo czasu!
Gudrun, ja mam wlasnie Avast, ale niestety wpuscil tego trojana, probujemy z Nortonem, zobaczymy co bedzie dalej:tak:.
Pogoda niestety niefajna, na szczescie impreza jest w pubie, nie na zewnatrz, wiec mam nadzieje, ze wszystkie sie spotykamy!!!!!
Gabids, jak zdrowko? bedziecie?
Pozdrowy!!!!!
 
hejka!
pod kosciolem zbiorki nie bylo bo..proboszcz sie nie zgodzil. tzn na taka zbiorke musielismy miec i tak zgode szanownego rektora, i nie udalo sie..zreszta wiadomo ze kosciol zawsze nie popieral Owsiaka..:baffled:
przykro mi ze Amelka sie zawiodla..:-(
ale moze dasz rade wpasc po 16?
ja bede gdzies kolo 17 chyba choc nie wiem jak to wszystko wyjdzie. ale bede napewno!!

do zobaczonka na miejscu!!:-D

orkiestra.jpg
 
Mi udało się troche podreperować zdrówko i dotarliśmy z rodzinką na wielką orkiestre.Ale musze powiedzieć że troszeczke się rozczarowałam.atmosfera absolutnie nie rodzinna,wszędzie ludzie ze szklankami piwa.Pozatym ciasno i gorąćo.Byliśmy pare minut i daliśmy dyla.Ale to tylko moje zdanie,może innym się podobało.Dziewczyny szukałam was nie wiem gdzie się pochowałyście.Spotkałam tylko gudrun.
annaoxi jeśli dalej masz tego wirusa to mój męzulek,chętnie pomoże.
 
Ale musze powiedzieć że troszeczke się rozczarowałam.atmosfera absolutnie nie rodzinna,wszędzie ludzie ze szklankami piwa.Pozatym ciasno i gorąćo.

rzeczywiscie atmosfera byla taka sobie ale moze to dlatego ze dopiero pierwszy raz?
zobaczymy jak bedzie za rok;)

My wpadlismy doslownie na momencik na same "swiatelko do nieba",byly ladne petardy ale szkoda ze tak krociutko:-(a swoja droga to bardzo dziwne czemu kosciol sie tak zapatruje na to wszystko przeciez to szczytny cel i powinni byc zadowoleni:confused:
 
hejka wszystkim ! byla zbiórka pod kośćiołem bo my byliśmy na 9.30 i wrzuciliśmy Amelka dostała serduszko a potem jusz niedaliśmy rady pojechać .Musze kończyć bo robie kluski na parze zapraszam .
 
pod kosciolem byla zbiorka! przynajmniej po tej mszy o 11, osobiscie widzialam:-)
w takim razie zbierali bez zgody ksiedza:) bo jeszcze w piatek jej nie bylo, chyba ze kosciol zmienil zdanie..mniejsza z tym. ja ich postepowania nigdy nie zrozumiem..:baffled:

Ale musze powiedzieć że troszeczke się rozczarowałam.atmosfera absolutnie nie rodzinna,wszędzie ludzie ze szklankami piwa.Pozatym ciasno i gorąćo.
zgadzam sie jak najbardziej, ten klub w ogole nie nadawal sie na taka impreze, ale nie bylo wyjscia gdyz wlasciciel polskiego klubu powiedzial ze jesli zbieramy na polskie dzieci to on go nie udostepni!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jesli to by bylo na angielskie dzieci to tak..czujecie??:szok:
takze naprawde i tak dobrze wyszlo..w przyszlym roku pomysli sie cos innego:confused:

jak tylko bede wiedziala ile kasy zebralismy to poinformuje:-)



a teraz konkurs dla nie mam: czyje to dzieci:-p:-p??








:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Ja obstawiam że ten słodki blondynek to synuś anki 1234
a maluszek to Maxio Betsuuu
 

Podobne tematy

Do góry