reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

no to pisze COS

Izabela chora, Gariel zmeczony tymi 6.5 godzinami w szkole, wczoraj byl placz na kazdy temat, a ja poklocilaam sie z mezem,,, takze rewelacja

i tyle u mnie
i do dupy z ta pogoda
i balaganem w domu
iiii glupimi facetami,,,,

mam nadzieje ze u was lepiej
 
reklama
Witam z rana:-)
ja tylko na sekundke bo zaraz zmykam odprowadzić Fabiana do szkoły,
Chciałam powiedzieć dzień dobry i sorki że do was nie piszę ,ale ostatnio nie mam weny.
Wpadne wieczorkiem to napisze co u nas
Papatki
 
Czesc dziewczeta! Baska, glowa do gory, bedzie lepiej:-). My obie z Kinia jestesmy chore, przy czym ja gorzej, na szczescie:-(. Z facetem sie nie kloce, bo go nigdy nie ma, ale to tez wcale nie takie fajne:no:.
A w ogole to masz racje, do dupy z tym wszystkim, z pogoda szczegolnie! juz wczoraj mialam nadzieje, ze najgorsze minelo, bo pol dnia nie padalo, ale niestety nic z tego!:-(
martag, niezle podsumowanie naszego zdjecia:-D, dzieki!

Pozdrawiamy cieplutko, mimo wszystko! pa pa:-)
 
hej
no a co to za narzekanie...:sorry2:
a u nas zabkowanie, Natalka ma juz dwa zabki i budzi sie w nicy srednio co 2 godziny:((, no ale dobra mialo byc bez narzekania;-)
czasami uda jej sie powiedziec mama, ale jeszcze nie wie co to znaczy;;-):-)
a jak ja jej mowie : powiedz mama, to patrzy na mnie , a za chwile wychodzi jej cos w stylu : bbbłłłła:-D:-D:-D

pozdrawiamy wszystkich
 
i prosze jaki ruch sie zrobil..:-)
czyli pogoda wszystkim gra na nerwach..:wściekła/y:u mnie tez juz chorobsko zaczelo sie panoszyc, ale trza zwalczyc zanim jule i mnie zlapie..
baska_keen - przykro mi ze tak niefajnie u Ciebie. mam nadzieje ze szybko minie:-(
oby do wiosny i skoncza sie wszystkie klopoty:-)

nafnia - jula ma juz 4 zabki, ida jak burza..ale nawet nie zauwazylam dwoch ostatnich, znajoma lyzeczke wziela i tak sprawdzala...w nocy spi jak zwykle z minimum jedna pobudka...

no nic ide sie przejsc bo juz mnie cholera bierze w domu:baffled:..mam sie ruszyc do miasta od tygodnia a tak odkladam i odkladam..moze jutro?;-). a dzis tylko krotki spacerek..:-)
pozdrowka i trzymajcie sie ciepluchno!!
 
Cześć dziewczyny mam do was kochane pytanie.Wiecie gdzie mozna zrobić fleczki do kozaków? I ile taka usługa kosztuje tutaj?
Sorki że nie pisze do was,ale to by było samo narzekanie.Mam bardzo trudny czas teraz.No cóz trzeba przeczekać,będzie lepiej,musi być.
Aha jeszcze chciałam napisać że jutro kupuję dla siebie i Fabka kalosze.Będziemy w nich chodzić bo i naczej sie nie da.Mamy już dość, wszystkie nasze buty sa przemoczone do suchej nitki.
 
Aż nie wierzę, ze znalazłam forum Mam z Nottingham! Czy przyszłe mamy takze sie licza? Jestem w ciązy i tak naprawde niewiele wiem o prawach jakie mi przysługuja z Anglii, co, jak? Jak wyglada opieka w ciązy i w ogóle nic nie wiem.. :confused: prosze o jakieś rady! Desperacko szukam wsparcia, bo teraz jest mi ono niezwykle potrzebne..bo nie pospolitym jest wybieganie z pracy z płaczem..wrr . Mam wrazenie, ze w mojej firmie pracuja naprawde same leniuchy. Czy jestescie gotowe "przyjac" mnie do swojego grona? pozdrawiam
 
reklama
HEJ ZWARIOWANE MAUSKI!!!:-DALE Z ZEMNIE UCZESTNICZA ZAREJESTROWALAM SIE A WCALE SIE NIE UDZIELA:sorry2:CZAS NAJWYZSZY TO ZMIENIC!!!:tak:
gabis-WIEM GDZIE SA TAKIE PUNKTY GDZIE NAPRAWIAJ FLEKI!!!JEDNO JEST NA (BROADMASH)A DRUDI JEST W (WICTORI) NIE MAM POJECIA ILE ZDZIERAJA!!!:no:TO PRAWDA KALOSZE NA TAKA POGODE OBOWIAZKOWE:tak:
 

Załączniki

  • 034.JPG
    034.JPG
    118,8 KB · Wyświetleń: 22

Podobne tematy

Do góry