reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hallo!!!no i po swietach i po lenistwie,hehe i po obrzarstwie:-)rzadko bylam na forum,moze bardziej biernie niz aktywnie,ale to z powodu atmosfery swiatecznej,itp.Moj piekny ma urlop i jest z nami w Pl juz 2tydzien,wiec wiadomo mialam inne zjecia,hihi.Poza tym siedzimy u tesciow,no i pochwale sie, ale mam cudownych tesciow,a tesciowa-hmm...marzenie-nie wyobrazam sobie innej:tak:wiec ogolnie mila sielanka...
Annaoxi- ja tez pisze sie na spotkanko,bo juz 15stycznia bedziemy w UK:-)
pozdrawiamy!
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ale jestem zła dzisiaj na siebie.Wczoraj bylismy u znajomych na kawusi,ale niestety na kawie sie nie skonczyło.A to ciato,czekoladka,ciasteczka,potem kolacyjka,potem znowu,czekoladki itd Dzisiaj mam mega niestrawnosc po tym wszystkim i zwijam się z bólu,ale lepiej oszczędze wam szczegułów.
anaoxi ciesze sie ze jestes juz w Notts,ja tez sie stęskniłam i liczę na szybkie spotkanie.A dla Kingusi durzo zdrówka !
deni ale ten czas leci co? Już niedługo wyjazd do Anglii! To pewnie już razem z męzem przyjedziesz?
Dziewczyny hopsam pod kołderke puki mała śpi bo coś dzisiaj nie wyspana jestem.
 
hejka!!
annaoxi dobrze ze juz jestes:-). zycze Kingusi duzo zdrowka!!
deni - no wreszcie bedziesz w anglii:-)ile mozna tak w polsce siedziec! az nie przyzwoicie:-p:-p

dzis rodzinka wyjezdza wiec wszystko wroci do normy:-). z jednej strony dobrze, a z drugiej koniec lenistwa (jak fajnie sobie pospac do 11 kiedy dziadkowie z Jula sie bawia:-D), ale z drugiej znowu przez najblizszych pare dni bede musiala doprowadzic mala do porzadku po tych swiatecznych rozpieszczeniach (wspanialomysly dziadek ciagle dawal jej czekolade za moimi plecami - przez co teraz nie chce jesc swoich normalnych posilkow!!):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. i ciagle chcialaby byc noszona na rekach..a ja staralam sie nie przyzwyczajac ja tego:no:
ale cos za cos..

no nic pozdrawiam Was goraco!!
i czekam na propozycje spotkania:-D
 
gudrun jak Fabek był w polsce u dziadków 5 tygodni to jego naprawa po powrocie trwała 3 miesiące:confused:
 
he he dziewczyny!!! a moi rodzice rozpieszczaja mi Kinie do nieprzytomnosci, ale twierdza, ze to ja ja rozpieszczam:-). Oni sa niemozliwi! pozdrowionka!
 
mam nadzieje ze pare dni wystarczy...bo w lutym do polski lecimy i zacznie sie od nowa..:wściekła/y:
ale nie ukrywam, przykro mi sie robi jak mala caly czas wola na rece do babci a mnie mija niezauwazenie na korytarzu:-(. no ale wreszcie bede miala ja cala dla siebie..szkoda tylko ze ciagle rozbeczana bo nie robie i nie bede robic tego co ona chce:-(

ale nie o tym chcialam,
wszystkie mamy ktore lubia nasza klase!! mam cos dla Was:
zapisujcie sie tutaj:nasza-klasa.pl: Mamy w Nottingham
tak zwane dwa w jednym:-p

:-D
 
Nasza klasa nie działa to forum odzyło:-D
U mnie tez sie nie wyswietla, a juz myslałam ze to małzonek w tym raczki maczał:confused: No i niestety nie mogę sie dopisać do nowej klasy! buuuuuuuuu
 
reklama
czesc!!!!!!!!!!!!!!

jestesmy z powrotem!!!!

wakacje bardzo udane, dzieci poklepaly renifery i poznaly Mikolaja, pojezdzilismy na nartach itp

a tu mokro....

pozdrawiam serdecznie i dajcie znac jak sie zbierzecie na spotkanie!!!!

Basia
 

Podobne tematy

Do góry