reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Hej Gudrun,pierwsze urodziny to magiczne swieto,szczegolnie dlatego ze pierwsze:)
Wszystkiego Najlepszego co tylko sobie Twoja Corcia zazyczy i zeby nastepne latka byly jeszcze piekniejsze:))

Pozdrawiam
 
reklama
gudrun wszystkiego najlepszego dla Julietki!!!!!!!!!:-)
a co do warzenia to raczej przed jakims appointmentem tylko wystarczy.
anka gratuluje dla synka pierwszego kroczku:-)

Chcialabym wiecej do was cos napisac,ale ostatnio dopadly mnie jakies smutki:-(
Nic mi sie nie chce,chodze strasznie smutna,glowa mi peka i jeszcze Swieta za pasem .W tym roku niestety spedzimy swieta tylko z mezem i pociechami i moze to mnie tak dobija...ehhh.Ale najwazniejsze ze rodzinka zdrowa i dzieciaczki szczesliwe.
A jeszcze dzisiaj z rana tak sie z nerwow poryczalam bo wczoraj zalozylismy dodatkowy zamek do drzwi i zapomnialm doczepic nowego klucza.Wracam ze szkoly a tu nie moge drzwi otworzyc,mala bez mleka bo przeciez tylko na chwile wyszlysmy odprowadzic synka,kasy nie wzielam na telefonie jedna kreska...Boze mysle co to bedzie trzeba dzwonic po slusarza i drzwi wylamac,ale gdzie dzwonic nie znam nikogo!!!!!!!!!!!na sasiadow nie mam co liczyc Boze pomóz mi!!!!!!Zadzwonilam do meza do pracy i okazalo sie ze wczoraj przyczepil jeden z nowych kluczy do kluczykow samochodowych,bo nie nosi kluczy do domu przy sobie (mamy jedna pare) sam nie wie po co to zrobil....jakas intuicja czy co? I to nas uratowalo.
Dziewczynki pozdrawiam was i jakbym sie nie odezwala to Skladam Wam i Waszym Rodzinom Najlepsze Zyczenia Swiateczne.
Ale postaram sie jeszcze zajrzec obiecuje ze sie postaram.
Buziaki.
 
betsuuu i gabids - dziekuje Wam za zyczonka dla Juli i za te swiateczne!:-)
mala dzis od samego rana humorek urodzinowy:-D.
a to prezencik od rodzicow:


wieczorem wpadaja tesciowie wiec zrobi sie juz rodzinnie na maksa...
zrobilam dzis Juli odciski stopek i raczek w farbie. tak na pamiatke..:tak:robilam tez jak miala rowno pol roku..stopki urosly jej koszmarnie!:-D
no a z tym wazeniem to przeciez ze juz moge sobie dac spokoj, tym bardziej ze Jula przybiera powoli.. teraz ma dopiero..8 kg 370 g. (dane z wczoraj):happy2:

pozdrowka!
 
gudrun dla Juli
Serdeczne życzonka
Uśmiechów i słonka,:-D
Szczęścia ogromnego,:tak:
Wszystkiego dobrego!!:-)

birthday_cake.gif
 
hejo :-) ale dawno mnie nie bylo :szok: bylam w Pl 3miesiace :tak:robilam prawko :tak::blink:ale juz spowrotem ze slubnym w Uk ;-):-D

Julka sto lat ,sto lat
 

Załączniki

  • festa011[1].gif
    festa011[1].gif
    17,8 KB · Wyświetleń: 40
  • 507[1].gif
    507[1].gif
    20,7 KB · Wyświetleń: 30
hejka!
dziekuje dziewczyny za zyczonka i sliczne obrazki, a raczej Jula dziekuje:-D
imreza nam troche nie wyszla bo babcia przyjechala dopiero po polnocy, bo samolot mial 3 godzny opoznienia:szok:. biedna jula zbudzona zostala na powitanie, torta jedlismy dopiero dzisiaj..a najlepsze ze swieczki nie moglam znalesc! tylko jedna potrzebna a gdzies sie zawieruszyly po przeprowadzce:baffled:
wzielismy zatem zwykla swieczke..jula i tak nie widziala roznicy:-p:-p




pozdrawiam Was wszystkie!!:-):-)
 
Dziewczyny chcialam wam juz zlozyc zyczenia.W tym roku wigilia jest na mojej glowie i pewnie nie bedzie czasu zeby usiasc przed komputerem.

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie,
niech Was Aniołek odemnie uściśnie.

Na Wigilijnym stole opłatek położy
i w moim imieniu zyczenia Wam złoży.
 
ofrelia - dziekuję ze piekna karteczke.

ja tez juz skladam zyczenia bo pozniej moze nie byc czasu (nie kupilismy jeszcze zadnego prezentu:zawstydzona/y:, a czasu juz tak niewiele..tesciowa sie obrazi jak nic nie dostanie, albo w ostatniej chwili kupimy je garnek;-):-p)

tree.gif


Niech te Święta tak wspaniałe,
będą całe jakby z bajek.
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada,
niechaj piesek w nocy gada.
Niech choinka pachnie wszędzie,
no i radość wokół będzie..

wszystko sie zgadza poza tym fragmentem o sniegu:-p:-p

pozdrawiam i sciskam Was wszystkie!!
 
reklama

Podobne tematy

Do góry