reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej ! teraz tu jest cicho ,:tak: mysle ze to okres przejsciowy:confused:
wejdz na link od gudrun * nasza klasa* i zapisz sie ! do klasy mam :tak:
widze że czesciej tam dziewczyny zaglądaja hihihii :-)
pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny!!!!!!! nie badzcie zdrajczyniami!!! wracac mi na forum, ale juz!!!!!:tak: Nasza klasa jest dla starych znajomych, a my gadajmy tutaj, ta strona przynajmniej normalnie chodzi, nie trzeba czekac godzinami, az cos ruszy:-)
Pozdrowionka!!!!!
No i co z naszym spotkaniem? napiszcie jakie macie plany w najblizszym tygodniu...
 
:baffled:wlasnie zagladam na nasza klase a tam rozpisuja sie !!!!
a tu echoooooooooooo
masz racje annaoxi,
po swietach cicho cicho ale juz chyba za dlugo?
ja tam tu zagladam,
ale sama ze soba mam pisac?:no:
pozdrawiam :-(
 
hej
no wlasnie.....
juz po swietach i dobrze, bo tesciowa sobie pojechala;-):-p,
a ja musze sie pochwalic, ze mamy juz zabka:-), Natalka ostatnio troszke marudzila i okazuje sie ze prawdopodobnie to przez zabkowanie:tak:,
moje malenstwo zabiera sie tez za siadanie...
cudownie jest obserwowac jak nasze skarby sie rozwijaja:-)

a jesli chodzi o spotkanie to tym razem bede wam wirtualnie kibicowac, ale po powrocie z Polski tez chetnie sie wybierzemy...

pozdrawiam serdecznie i zycze milej nocki
 
Czesc Dziewczyny:)
Rzeczywiscie jakos tu cichutko ostatnio,malo chetnych do pisania:(
U mnie jest teraz mama wiec mam malo czasu na siedzenie na forach i innych ale juz 19 wyjezdza wiec obiecuje sie poprawic.
Annaoxi-jak tam bylo w Polsce?Farciary jestescie bo pewnie snieg byl-ja juz 3 lata sniegu nie widzialam,chyba ze na filmach:D

Pozdrawiam.
 
Betsuuu, w Polsce bylo super oczywiscie, ale niestety sniegu sie nie doczekalysmy:-(biedna Kinia byla bardzo zawiedziona. A on sobie spadl jak bylysmy w drodze na lotnisko, niestety ,i patrzylysmy sobie jak pada z samochodu:-D. Malo tego, droga sliska okropnie, po drodze powazny wypadek, droga zamknieta i ledwo zdazylysmy na samolot! Wiec w tym roku jestem troche obrazona na snieg:-).
Pozdrawiam serdecznie!!!!!
 
Cześć dziewczyny:-)
Ja już jestem.Nie zaglądałam do was bo mi moja kruszyna sfiksowała i już mi sił na nic nie starcza.Bezprzerwy płacze,marudzi,budzi sie w nocy co 2 godziny,nie ma apetytu.Nie wiem co to może ząbkuje?
Dzisiaj byłyśmy na szczepieniach i jak pielęgniarka nas zobaczyła to od progu mnie się zapytała czy dobrze się czuję bo słabo wyglądam.Normalnie byłam w cięzkim szoku bo przecież tutaj wszystko jest ok.Przyjrzałam się sobie w domu no i miała babka rację- wyglądam jak zombi.
Ide się położyć,korzystam puki małaśpi.Narazie dziewczyny.
 
hej!:-)
przyznaje ponioslo mnie z ta nasza klasa, ale juz grzecznie wracam tutaj:-)

ja tez sie musze pochwalic ze mam malego gryzonia..Juli wreszcie wyrosl pierwszy ząbek!:-D:szok::-D wyczekiwany juz od pol roku..jula nas nie rozpieszcza:-p
ale jest..i zaniedlugo beda nastepne (teraz pojdzie z gorki) bo dziaselka mocno napuchniete.:tak:
no i jeszcze jedno..zaczela chodzic.:-D teraz juz radzi sobie doskonale, po dobrych paru miesiacach raczkowania jak rakieta wreszcie postanowila wykorzystac swoje nozki, faktem jest ze babcia bardzo sie do tego przyczynila..:sorry2:

a poza tym..nudy:happy2:. takze ja chetnie sie spotkam gdziekolwiek kiedykolwiek bo poza gotowaniem sprzataniem i bieganiem za jula nie mam specjalnie zajec (a no i poza siedzeniem na naszej klasie:-p)
pozdrowka serdeczniaste!!
 
reklama
Alez te wasze dzieciaczki sie rozhulaly w Nowym Roku!!!!!!!! gratulujemy Julietce szalonych postepow, oby tak dalej!!!!:-D zeby sie mamie nie nudzilo!:-)

Gabids, a co z Toba? moze Ty sie nadal odchudzasz? skoncz juz poki czas, bo widzisz jakie efekty w polaczeniu ze zmeczeniem;-).
A maluskiej wspolczujemy, ale to na pewno przejsciowe, zaraz pewnie wyjda zabki i bedzie jak zawsze:-)

Pogoda, ze niech ja szlag! ale mam nadzieje, ze jeszcze damy rade jakos w tym tygodniu sie umowic, co?
A jakby ktos chcial nas odwiedzic(np. wykorzystujac swojego kierowce), to my caly czas oczywiscie chetne jestesmy, drzwi otwarte:tak:.

Buziaki dla wsiech!!!!
 

Podobne tematy

Do góry