reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

annaoxi to nie od diety to moje kochane dzieci doprowadzają mnie do takiego stanu:baffled:To mniejsze urzęduje po nocach,a i w dzień testuje mnie ostro.Starszy też ostatnio:baffled: dostarcza mi niezłych atrakcji.Jush normalnie czasami mam zjazd totalny i mam ochote zostawić to wszystko i gdzieś pujść.
gudrun,nafnia gratuluję ząbków i pierwszego kroku,jusz nie mogę się doczekać kiedy u nas będą.

Dziewczyny ile średnio na miesiąć płacicie za prąd? Bo nas ostatnio podliczyli na 100 funtów,ale podobno wzieli tą średnią od wszystkich mieszkańców bloku.Trzeba to załatwić bo normalnie jeszcze troche a cały dochód na rachunki będzie.
 
reklama
HEJ!!!
JESTEM W OGROMNYM SZOKU :szok:
JESTESCIE:-)
ja na spotkanie jestem chetna tylko ta paskudna pogoda!!!
ach ja tez musze sie pochwalic -Bartus chodzi z raczkami w gorze ;-)
a i ma 6 zabkow:tak:
poza tym niszczy tylko co sie da ,a jak sie nie da to i tak zniszczy
np. dwa dni temu zlamał Kubie okulary:nerd:, zjadł mi słuchawki do kompa,
oj moglabym tak bez konca
tapety to normalka :-D

gabids ja mam prad na karte ale okolo 5 f na tydzien-czyli 20f miesiecznie
(moze ty za wszystkich płacisz? )-to jest masakra -jaka srednia?!!!
pozdrawiam
 
hejka:)

Gratulacje dla mam rozwijajacych sie dzieciaczkow:-Da Gabids ty sie nie przejmuj zeby ida jak nic:tak: u nas w standardzie juz jest reka w buzi prawie po lokiec i slina jak u boksera:blink: do tego sam chyba nie wie o co mu chodzi wiec marudzi jak nigdy,oprocz tego zdarza mu sie taka podwyzszona temperatura(objawy ksiazkowe).
W asda jest taki zel(moj dentysta polecil)nazywa sie bonjelo lub cos w tym stylu,moze posmarowanie malej dziasel na wieczor przed spaniem nocnym zalatwi dla ciebie przespana noc.Sprobuj:tak:

Co do spotkania to jestem za jak tylko pogoda nam pozwoli:-)
 
Ojej ale sie fajnie rok zaccyna,nasze dzieciaczki robią już takie postępy.Prawie wszystkie mamusie mają się czym chwalić.Baska ja też prawie płakałam jak Fabuś przedszkole,czy szkołe zaczynał bo to zawsze jakieś emocje są co nie?
A u nas cały czas marudzenie.Mała wsadza rączki do buzi i głośno przy tym krzyczy jak rozdrażniony kotek:-Dserio.Fabek tak wcześnie nie ząbkował więć do końca nie jestem pewna czy to to.Ale jutro zaopatrze się w ten zel Bonjela co Betsuuu polecała i zobaczymy.
A co do prądu to sprawa w toku.Ktoś ma przyjść i sprawdzić liczniki tak łatwo im nie pujdzie o nie.
 
A co do prądu to sprawa w toku.Ktoś ma przyjść i sprawdzić liczniki tak łatwo im nie pujdzie o nie.

Ja tez za prad place nie duzo bo jakies 10 funtow na tydzien(mam karte)ale za to za gaz za 3 miesiace pelnego okresu grzewczego place 300 funtow :szok:ale to dosc spory dom i grzejemy non-stop,w poprzednim domu tez tak mialam wiec chyba tak musi byc,ale rzeczywiscie sprawdz to dokladnie,jak cos to zawsze pare funciaczkow do przodu;-)

Wracajac jeszcze do zabkowania to u mojego starszego dziecka pierwszy zabek pojawil sie jak miala niecale 4 miesiace:szok: wiec teraz mnie nic nie dziwi:-D a zel lezy na samiutkim dole tam gdzie wszystkie leki dla takich maluszkow,ew.czasem jest tam gdzie sudocream:-)powodzenia.

Baska-nawet nie zauwazysz jak szybko sie zaklimatyzuje:tak:jeszcze miesiac gura dwa i bedzie po stresie;-)
 
ja na zabki juli tez czekalam i czekalam, kazdy jej wiekszy placz tlumaczylam sobie ze to moze juz..caly krem na ząbki wysmarowalam juz dawno a one dopiero teraz ida i zupelnie bezbolesnie:-). ale podobno im pozniej tym lepiej bo beda zdrowsze..sie okaze.:confused:

gabids - pytalam mojego faceta o nasz prad i on mowi ze okolo my placimy 40 na miesiac, ale ze rachunki przychodza zawsze na 3 miechy..u Ciebie na pewno jest tylko na 1 miesiac? bo jesli tak to musi byc niezly przekret.

ja swoja jule tez zaniedlugo (okolo 3 miesiace) bede przygotowywac do przedszkola..koniec tego dobrego, mama musi wspomoc domowy budzet, a raczej po prostu zrobic cos z soba. poza tym jula jest taka "social" ze wsrod dzieci czuje sie jak ryba w wodzie wiec czemu jej tego odmawiac:tak:
 
gudrun przyszedł nam rachunek z Powergeen (podobno złodziejska firma - trzeba uwarzać)za 3 miesiące z góry i za karzdy miesiąć jest średnio 100 funtów.Do tej pory było około 18 na miesiąć.Gazu nie mamy,wszystko mamy na prąd,ale to nie tłumaczenie bo mieszkamy tutaj już 1.5 roku i nigdy tyle nie płaciliśmy.22 stycznia ma przyjść ktoś i sprawdzić licznik i za pare dni znowu przyjdą i obliczą średnią zurzycia.Ufff ale sie rozpisałam
A co do przedszkola to pewnie ze tak,mała podłapie język i się usamodzielni zobaczysz,a ty sobie odpoczniesz.A gdzie planujesz pracować?
betsuuu strasznie mi włosy po porodzie wypadają a jak u Ciebie?
Ja już myśle o rozszerzeniu diety małej,podajesz juź coś małemu?

A ja nie chce narazie zapeszać,ale narazie mała się wyciszyła.W nocy miałam tylko jedną pobudke na karmienie poczym bekneła i poszła dalej w komara.Myśle ze prowodyrem całego zamieszania był Fabek.2 tygodnie siedział w domu i z nudów prawie chodził po ścianach.Fantazja mojego synka nie zna granic,możecie sobie wyobrazić co sie działo..:baffled::szok::shocked2: Teraz wróciła już stara rutyna i plan dnia.Narazie odpukać jest gites.
 
to nie tylko Gabriel musi sie zaaklimatyzowac ale tez ja
musze wciaz dorosnac chyba do roli mamy dziecka w wieku szkolnym
a poza tym przy tej okazji wszystkie zle wspomnienia z mojego okresu szkolnego wyszly na wierzch

wiem ze Gabriel sobie poradzi ale ciezko pogodzic sie z przyszlym brakiem wplywu na wiekszosc jego czasu w ciagu dnia
ja z zalozenia nie dalam ich do przedszkola bo wolalam spedzac z nimi kazda chcwile
ostatni rok Gabriel byl 4 ranki w tygodniu (ale tylko na 2.5 godz) w przedszkolu zeby poznac okoliczne dzieci i sie zaczac przyzwyczajac

a teraz nagle Gabriel 9-15:30 w szkole a Iza codziennie rano w przedszkolu

pora zaczac szukac pracy ....
 
reklama

Podobne tematy

Do góry