reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej dziewczyny...

dopiero teraz udalo mi sie znalesc chwileczke bo maly dzis caly czas marudzi na przemian z plakaniem,jak postawil mnie na nogi o 3 nad ranem tak przez caly dzien mu niechcialo przejsc-pojecia nie mam co mu dolega,goraczki nie ma kolki tez,nakarmiony ,przewiniety,na rekach ponoszony:-(normalnie osiwiec mozna;-)moze ma poprostu zly dzien:eek:

nafnia-spokojnej podrozy i udanego pobytu:-) (bardzo wam zazdroszcze bo mi teskno)

gabids-jesli to dalej aktualne to bede o 12 pod wejsciem:)potwierdz prosze to rano

anka1234-moja corcia chodzi tu na Hyson Green do St Mary ale jakies 2 lata temu chodzila do Ambleside na Minerva Drive na Aspley bo tam niestety mieszkalismy wiec wiem gdzie Sw.Teresa:-) znajomych dzieci tam chodza:)

gudrun-ubranek nigdy za wiele ale ja odpadam bo u mnie chlopaczek:-)

Pozatym sama mam jakby ktos chcial ubranka do oddania ale na 6 letnia dziewczynke,moze znacie kogos? i jeszcze jesli ktoras z was karmi piersia a potrzebuje to mam do oddania wkladki AVENTA nowe w opakowaniu chyba 36 sztuk tam ich jest,oprocz tego glukoze do dopajania, mam sporo(pare opakowan) a nie uzywam no i jeszcze te nieszczesne ksiazki dla dzieci:-):-):-) wsio free:-D

no i gdzie sie podziala Larwowa bo mam sprawe ?

do jutra
 
reklama
Heja!musze sie znow pochwalic dzis to mamy mega duzo sniegu i ciagle pada:szok:nie wiem dokladnie, gdzie pofruuuunela Nafnia-ale pewno tez zrobi jej sie bialo po nogami i wozeczkiem:-)
Gudrun - te zajecia salsy to w Greencenter Community(czy jakos tak?),bo jak tam to juz dlugo widzialam tam ogloszenie,heheh ale gdzie samemu tam iscc,hehe,a co do okien to bardzo wspolczuje,jak pomysle o gabarytach waszego domku to mi slaboo:no:
Anka1234-bardzo fajna ta stronka wsrod moich znajomych tak sie rozeszlo(jakies 4 m-ce temu),ze dzis to mamy juz prawie kompletne klasy,hehe fajnie tak zobaczyc starych,wspoltowarzyszy ze szkolnych law:-D
 
betsuuu potwierdzam ze bede o 12 pod Marry
anka1234 przez Ciebie mam dzisiaj oko na maroko a drugie na Kaukaz.haha:-D:-DNiespałam pół nocy bo odnowiłam szkolne znajomości.Fajnie dzieki.
annaoxi pogoda z rana nie spacerowa,ale mysle że do 13 się wyklaruje i wyjdzie słońeczko.Padać nie bedzie więc ja przyjdę.​
 
Gabids, u mnie tez nic sie nie zmienilo, wiec bedziemy! widze, ze z Betsuuu umowilyscie sie gdzies wczesniej, mam nadzieje, ze przyjdziecie obie?!
Deni, ale macie fajnie, ile juz balwanow ulepiliscie? moja corcia juz nie moze sie doczekac sniegu, mam nadzieje, ze i polnocna Polske przykryje, bo juz za trzy tygodnie jedziemy!!!:-D
Zyczymy milego dnia!!!!
 
hejka! gabids -wiem,wiem super ta stronka, ja też po pierwszyn zalogowaniu nie wygladałam za dobrze na drugi dzień:-D
betsuuu-mój syn chodzi do szkoły na Kingsbury Drive,czemu mówisz o Aspley niestety,??
Ja mieszkam na tej dzielnicy od ponad roku i nie moge nażekać-sasiedzi ok.
Nic nigdy mi nie zgineło a nie raz zostawiałam dom otwarty(zapominałam zamknąć)
cisza,spokuj ,-może mieszkam na takim spokojnym odcinku? wiec nie rozumiem?
pozdrowionka;-)
 
hejka!
ja sie przed chwilka zbudzilam.. dzis z jula mialysmy ciezka noc. budzila sie prawie co godzine z placzem...cos jej chyba zaszkodzilo bo kupki nie robila..takze rano wstalam jak z krzyza zdjeta i gdy tylko zasnela kolo 12 ja razem z nia...
jak bylo na spotkaniu?

betsuu - nic nie szkodzi ze masz chlopca, ja poniewaz nie przepadam za rozowym przez dlugi czas ubieralam mala na niebiesko. (zeby podkreslic kolor oczkek:) a poza tym dostalam pare ubranek kiedys i teraz jak sprzatalam zobaczylam czesc po raz pierwszy:-)

takze wor juz na Ciebie czeka. teraz tylko musimy omowic w jaki sposob do Ciebie dotrze:-).

deni - gdybys mowila o tych zajeciach to bysmy pochodzily zanim pojechalas do polski..a teraz sie wyprowadzam wiec nic z tego:-(. a mialam ochote na jakas odmiane, te zajecia prowadzi moja nauczycielka od ang bardzo pozytywna babka wiec na pewno jest wesolo:-D

a nasza klasa tez mnie juz wciagnela:-D. fajnie powspominac stare czasy i pochwalic sie pociechami:-)


chce ktoras z mam ogloszenie na mojej stronce?oczywiscie darmowe (moze z tym AVONem?)
Miasto Nottingham
 
Czesc dziewczyny!!!
Gudrun-Spotkanie bylo BARDZO udane, choc nie powiem, ze troszke nie zmarzlysmy:-), ale zalujcie wszystkie, ze nie dolaczylyscie:tak:.
Wspolczuje nocki, ale coz tak to juz bywa z dziecmi:-:)tak:, swoje musimy przejsc niestety.

baska_keen, trzeba codziennie czytac forum, bo widzisz, fajne rzeczy mozna przegapic:-D.

A gabids i betsuuu raz jeszcze dziekuje bardzo za milutki spacerek i pogawedke!:happy:

Nafnia, napisz szybciutko jak podroz? i jak przebiega aklimatyzacja Natalki?

Pozdrowionka dla wszystkich!!!!
 
reklama
heja,hej

Rzeczywiscie dzis zmarzlysmy wszystkie nie ziemsko ale bylo warto.
Spotkanie sie wedlug mnie bardzo udalo choc znow mi sie gadulec wlaczyl i o malo co nie zagadalam dziewczyn na smierc:-D.

Poniewaz na pogode liczyc juz raczej nie mozna to nastepnym razem zapraszam do mnie na cieplutka kawke i cos slodkiego:-):-) i inne dziewczyny takze:tak:

annaoxi i gabids-jeszcze raz wielkie dzieki;-)

Gudrun-dziekuje ci bardzo,skoro twierdzisz ze ubranka nadadza sie dla chlopca to nie bede sie klocic:-) chetnie skorzystam ale pojecia nie mam jak sie zgrac z odbiorem:-( kiedy sie przeprowadzasz? moze gdzies niedaleko mnie?....acha co do ogloszenia Avonu to sie skusze:))

ok spadam bo juz pozno a kiedys trzeba spac:-D
pozdrowienia dla wszystkich:)
 

Podobne tematy

Do góry