reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Czesc!
Na poczatku wieeeelkie soorrryyy ze nie przyszlam ale naprawde nie dalam rady:sorry:
gabids jejku wspolczuje.... co za ludzie..... ja bym chyba gowniarzy pozabijala.... ale wiadomo od brudasow nie ma co oczekiwac za wiele oglady..... a tak wogole to na jakiej ulicy mieszkasz, jesli mozna spytac??? pytam zebysmy wiedzialy gdzie sie nie przeprowadzac w razie wu.....
betsuuu juz ci napisalam na gadu...

no i pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!
 
reklama
Cześć laski:-)
Wiecie co prawdopodobnie nie bedziemy sie narazie wyprowadzać.Wczoraj M miał rozmowe z jakimś "przedstawicielem" od tych sąsiadów moich.Zostalismy przeproszeni i oddali nam wszystkie poniesione koszty.I jeszcze zapewnił nas że teraz nasze rzeczy nikt nawet nie dotknie.i Fabian tez będzie bezpieczny.A tak wogóle to większość z nich się wyprowadziła i teraz znowu jest bardzo cicho.
No ale w maju to napewno sie przeprowadzamy bo ja chce domek z ogródkiem dla dzieciaków.Fajnie by było pochlapac sie latem w jakimś gumowym basenie czy chociaz polewac się z węża:-D:-DNo i jakieś kwiatki czy krzaczki.Mam teraz naprawde durzo czasu na szukanie.

annaoxi, betsuuu wiecie ja tak zmarzłam że przez 2 godz nie ruszałam sie z miejsca tylko siedziałam pod grzejnikiem.Potem grzane piwko i było ok.Mam nadzieje że nam dzieciaczki nie zmarzły.
gudrun jak Julietka czy wszystko jest dobrze? I może odpuść sobie te mycie szyb.Ja nie pamietam zeby tu w angli ktoś posprzatał mieszkanie bo się wyprowadza.Zawsze ja musiałam po kims sprzątać:angry::wściekła/y::angry:

Dziewczyny pozdrawiam i życze miłego weekendu
 
hejka!
gabids - my sprzatamy bo chcemy dostac nasze prawie 500 funtow depozytu..jest o co walczyc. lukasz wczoraj sam umyl okna:-D..ja nawet palcem nie tknelam bo po ciezkiej nocce z Jula nie mialam sily..
a z mala dzis to samo bylo..nie wiem co sie dzieje..slabo je, nie robi kupki, w nocy sie czesto wybudza placze tak zawodzi raczej i uspokoic jej nie mozna..no i ma lekka goraczke przy tym:-(

betsuuu - zapewniam ze nadadza sie dla chlopca:happy2:, niebieskie i biale glownie. podaj adres moze jak bedziemy w okolicy to podrzucimy. w suwaczku mam date wyprowadzki:-)

annaoxi - zaluje spacerku a jakze..ale co poradzic, mam nadzieje ze jeszcze niejeden przed nami, albo raczej niejedno. spotkanie. bo chyba musimy zaczac spotykac sie w naszych domkach bo brrrrrrr zimno jak diabli!!:baffled:
pozdrowka!
 
Dziendobry!!!!
A co tu taka cisza???
Gudrun mam nadzieje ze z Julka wszysko w porzadku??? a moze zabki jej rosna??

Chcialam wkleic jakies zdjecia, ale niestety moj megawolny internet nie pozwala... od 5 min czekam zeby sie fotosik wlonczyl... oho wlonczyl sie!!! no to oto zdjecie:
 
no wlasnie co tu tak cicho?
taka pogoda ze pewnie wszyscy spia:-)
z jula juz lepiej..dalam jej wczoraj ostatni z zapasow sloiczek z suszonymi sliwkami i pomoglo..dzisiaj zasnela mi w ramionach..tak rzadko to robi ze bylam wniebowzieta:-)

pozdrowka!!trzymajcie sie cieplutko!:rofl2:
 
Witam z rana z podwójną kawą:-)
I chyba kolejny dzień taki ochydny bedzie.brrr... Cały weekend w domu przesiedzieli.śmy przez tą pogodę.
Dzisiaj wstałam z mocnym postanowieniem,ze musze cos ze sobą zrobić.Zaczynam diętę kopenhaską.Wiem ze jest dość drastyczna,ale tylko 14 dni.Potem żadnej diety tylko zdrowe,rozsądne odżywianie i dużo ruchu.W sobotę zapisalismy się całą rodziną do leisure centre.Mały będzie chodził na taniec Hip hop,socker i nauke pływania.Ja i M na zmianę na siłownię.Są tez zajecia na basenie z maluchami.Wszystko w bardzo rozsadnych cenach aż trudno było nam uwierzyć.
O tej diecie to oznajmiam specjalnie,zebyscie mnie dopingowały.Bo jesli moja silna wola przegra to będe miała przed wami wsyd.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Zmykam bo szykujemy si.ę na szczepienie.Kruszynka bedzie miała dwa zaszczyki w udziki.Ooo ale ze mnie poetka.Hehe
 
A jescze mam pytanka do was.
Wiem ze mamy mają darmowa opiekę stomatologiczną dopuki ich maluch nie ukonczy roku.A jak jest z lekami na receptę? Bo podobno tez są zad armo dla dzieci do 16 roku. A dla mam?
 
Wiem ze mamy mają darmowa opiekę stomatologiczną dopuki ich maluch nie ukonczy roku.A jak jest z lekami na receptę? Bo podobno tez są zad armo dla dzieci do 16 roku. A dla mam?

hej! dla mam rowniez za darmo poki dziecko nie skonczy roku, dokladnie jak z dentysta.:tak:

bede trzymac za Ciebie kciuki, ja od razu wiem ze nie umialabym wytrwac w zadnej diecie wiec musze robic tak by nie przytyc.;-) akurat moja bratowa teraz jest i jak widze jej posilki to mi sie slabo robi:szok:..ma dziewczyna silna wole..
tez kiedys zapisalismy sie do lesiure centre..placilismy ponad pol roku a bylismy moze z 5 razy..tak to z nami jest.:-(
zycze wytrwalosci!!:-D
 
Czesc Wam
W ten weekend obylo sie bez rewelacji,pogoda nie pozwolila na wypoczynek na swiezym powietrzu wiec wybralismy sie na wielki shopping:-),okazalo sie ze nie tylko my wiec ludzi byla cala masa-istny horror:oo2:
Wybralismy sie z mezem az do Derby bo wybudowali tam takie super wielkie centrum handlowe i jest w czym wybierac min.[SIZE=-1]Deichmanktorego w Nottingham brak:-(a maja fajne buty w rozsadnych cenach.
[/SIZE][SIZE=-1]Pozatym ida swieta i trzeba bylo sie juz rozejrzec za jakimis prezencikami a jak co roku wielki z[/SIZE]tym problem
[SIZE=-1]Macie dziewczyny jakies fajne pomysly w tym roku? Pomozcie:-Dbo mam w glowie wielka pustke :happy:

gabids-trzymam kciuki i podziwiam bo ja tez sie zbieram do jakiejs dietki ale jakos mnie to przeraza bo wiem ze pewnie przegram,zbyt duzo mam do zrzucenia:-((w czasie ciazy przytylam 25 kilo:szok:)no ale mam nadzieje ze tobie sie uda:-)

Larwowa-zostawilam ci wiadomosc na gadu:)Fajna corcia :)))

A co tam u reszty?piszcie,piszcie....:-)

Pozdrawiam


[/SIZE]
 
reklama

Podobne tematy

Do góry