reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej! dziewczyny....
annaoxi - mój syn chodzi do katolickiej szkoły na Aspley i najmłodsza grupa to 4 latki
Co do spotkań w Sure Start to nie byłam tam od dwuch tygodni ,jutro ide na 10 rano.
jest to grupa Little Angels- spotkanie jest do 11.30
:angry: jutro powiem o spotkaniach ,ale chyba na 10 i mix(nie tylko polki)
papapapa
 
reklama
hej dziewczyny
ja tylko na sekundke, przyszlam sie pozegnac bo dzisiaj w nocy jedziemy,
zyczymy milych spotkan itd, zreszta bede wam wiernie kibicowala z Polski
papa
 
witam pomownie juz w lepszym nastroju.
Zrobiłam sobie dzisiaj mega spacer do szpitala z mała na rutynowe badanie słuchu.potem jeszcze do centrum do Bootsa.
gudrun ubranka bardzo ładne i tak dużo - dzięki.
nafnia już pewnie walizki dopiete co? Zycze miłej podrózy.Ahh jak ja Tobie zazdroszcze.No ale jak tylko dostaniemy paszport dla małej to też jedziemy.
annaoxi do zobaczenia jutro.
betsuuu jeśli chcesz to możemy sie spotkać jutro tak o 12 pod Marry poter.
 
nafnia własnie pisałam że Ty pewnie juz dopięta na ostatni guzik.Zaklikaj do nas jak już bedziesz na miejscu.
 
Betsuu do jakiej szkoły chodzi twoja córka? może nasze dzieci chodzą do tej samej szkoły?;-)Mój Kuba chodzi do St Teresa s Catholic Primary School.:-)
 
heja!
gabids - dobrze ze synek juz sie lepiej czuje..i fajnie ze ciuszki sie podobaja.

dzis robilam dalszy ciag remanentu julkowego i ponawiam prosbe..zostala mi jeszcze spora ilosc ubranek tak od 0 do 6 miesiecy..a i jeszcze moze ktoras z mama chcialaby pompe do odciagania mleka..?pewnie wkrotce odejdzie tez i pare zabawek..chcemy do nowego mieszkania przeniesc jak najmniej klamotow..

annaoxi - z tym spotkaniem jutro to pewne?mnie moze by sie udalo..ale moj luby mowil ze jutro okna bedziemy myc:szok:..no wiecie przeprowadzka niedlugo i trzeba zdac czyste mieszkanie..ale az mnie dziw bierze ze to on z tym wyskoczyl..sie zobaczy czy jutro tez bedzie mial checi jeszcze:tak:

nafnia - zyczymi milego lotu i zadnych turbulencji!!a no i milych stewardess:)

dowiedzialam sie ze na sneinton sa darmowe lekcje salsy:-). niezle nie? annaoxi szkoda ze masz daleko to bysmy sobie potanczyly troche:-p

anka1234 - przypomnij mi w jakiej dzielnicy mieszkasz i gdzie chodzisz do sure startu?ja jeszcze mam ost okazje sie wybrac tu na sneinton.. bo na sherwood nie ma :/ ale zajecia z tego co wiem sa rano, i jakos mi sie nie chce:-p:-psamemu to ciezka mobilizacja..

pozdrawiam!!

ps. wollaton mnie tez juz zbrzydl. tam jest fajnie ale latem...a teraz to zdecydowanie za zimno i za daleko..
 
hejka!
gudrun ja mieszkam na Aspley no i ten klubik jest na tej dzielnicy,
zajęcia tez sa rano.
Dla mnie to dobrze bo jednego brzdaca zaprowadzam do szkoły na 9.00
no i na 10 ide do sure startu.
pozdrowionka
ps.mój Bartus juz sam staje (bez trzymanki) to chyba niedługo zacznie chodzić.
hihihi już sie boje....
 
Gudrun, spotkanie pewne! jak znam Gabids, to nie zawiedzie:-), a i Betsuuu pewnie sie zjawi, zeby nas w koncu poznac!;-). Moze Twojemu przejdzie chec do jutra, to zjawiaj sie i polazimy troche!!!!!!!!!:-D

A propos pozbywania sie rzeczy, to przypominam ze mam elektroniczna nianie, moze ktoras chce? (pisalam o tym jakies pare stron wstecz)

Pozdrowionka!!! I dobrej nocy!!!
 
reklama

Podobne tematy

Do góry