reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Gabriel wyglada znacznie lepiej, nawet biega,,, dzieci przechodza chorobstwa sz cala pewnoscia lepiej niz dorosli (na pewno niz faceci:))))))))))) - wyglada na to ze to jedna z tych 24 godzinnych gryp
mam nadzieje ze jutro uda nam sie wyjsc z domu
 
reklama
jezzuu Gabids!!no co Ty mowisz???
az tak?:-(
uciekajcie kurcze stamtad jak najszybciej..a to pie.. ciapuchy!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
przykro mi strasznie....:-:)-(
trzymaj sie jestesmy z Toba!:tak:
jak tylko bedziesz potrzebowala jakiejs pomocy daj szybciutko znac!


a na spotkanku tak szumnie reklamowanym zjawily sie jak zwykle niezawodne: annaoxi..i ja:-D. a reszte mam zapraszamy koniecznie na nastepny raz!
 
Gabids, kurcze, to straszne!!!! co za menty pie....ne, no koszmar! mam nadzieje, ze maly nie jest jakos powaznie ranny i wszystko bedzie ok.
Trzymajcie sie!!!!! oczywiscie jestesmy z Wami!:-(

Co do spotkania, no to Gudrun juz pisala, niestety cala reszta nawalila, na placu boju zostalysmy tylko my obie:happy2:.Jeszcze raz dzieki przy okazji!:-) Moja Kinga jest zawiedziona, teraz wlasnie mi powiedziala"mamo, obiecalas ze przyjda do mnie dzieci i bedziemy razem biegac, a teraz co?". no ale nic, moze nastepnym razem?!:-)
A propos, betsuuu, chyba wpisalas zly numer bo nie dostalam zadnej wiadomosci od Ciebie:no:.

Pozdrawiamy wszystkich!!!! pa pa
 
annaoxi - Przepros Mala za ten brak biegania, moje biegaly same w domu, znudzone i zle tez, nastepnym razem juz na pewno!!! (chyba ze znow jakies podle wirusy sie nas doczepia - tak to jest 2 dzieci w przedszkolu:) )

pogoda poki co nienajgorsza , moze wciaz jeszcze uda nam sie spotkac hgdzies na swiezym powietrzu zanim angielskie deszcze przyjda na cale tygodnie
bylyscie w Wollaton Hall? jesli pogoda sie nie popsuje to moze bysmy sie spotkaly na spacer w przyszlym tygodniu? wiem ze juz zimno, szczegolnie dla mam z zupelnymi maluszkami, ale tam jest kilka miejsc gdzie sie mozna od wiatrui zimna schowac, no i za darmo!!!! a i dojazd autobusem nienajgorszy - ja jezdze raz w tygodniu

pozdrawiam

Basia
 
annaoxi-nr gg napewno dobry:tak: dostalam twoja wiadomosc ale cos mi gg pada wiec jak tylko sie uspokoii to ci odpisze:-)

gabids-kurcze,jestem zszokowana tym co sie wydarzylo:szok: to jakis horror:wściekła/y:,rzeczywiscie powinniscie z tego radford uciekac jak najszybciej.
takto jest z tymi pakolami i czarnymi,normalnie po takich akcjach rasistka sie robie:-(
koniecznie napisz czy z malym wszystko dobrze.

baska_keen-ja ze spotkan w wollatonie odpadam:no: juz mi sie po nocach sni bo jestem tam w prawie kazdy weekend z braku innych mozliwosci i po ostatnim razie powiedzialam"nigdy wiecej" ale w innym miejscu chetnie :-)

pozdro:-)
 
Cześc dziewczyny:-)
Mały czuje sie juz dobrze (jak to dziecko) Ma dużego siniaka na policzku i potłuczone zebra.W poniedziałek wieczorem powiedziałam małemu żeby wyrzucił smieci.I tam dopadło go okło 7 chłopaków.Kiedy wylecieliśm zeby dopaść tych łobuzów nie było nikogo,ale mały dobrze wiedział kto to był.Nastepnie odkrylismy doszczętnie zniszczony wuzek.Pojechalismy na policję.Bardzo szybko zainterweniowali i objeli nas wspaniałąopieką i wsparciem .MY oczywiście sie wyprowadzamy dla naszego bezpieczeństwa.
 
Witajcie dziewczyny!!!!
Ale przymrozilo...brrrrrrr...., ale lepsze to niz by mialo padac, no nie?!:-)

Betsuuu, sorki raz jeszcze za to nieporozumienie, ale nic straconego!:-D
Pisalas kiedys, ze Twoja coreczka chodzi do katolickiej szkoly, czy orientujesz sie moze czy jest tam tez oddzial przedszkolny? jesli tak to prosze podaj mi dokladny adres, musze gdzies zapisac moja i mysle ze katolicka to dobry pomysl:tak:.

Baska_keen, ja akurat nie bylam jeszcze w Wollaton, wybralabym sie chetnie, ale nie wiem jak z tym dojazdem od nas? wiesz, my zawsze spotykamy sie w centrum, zeby wszyscy mieli mniej wiecej rowne szanse:tak:, jesli chodzi o dojazd, ale moze jakos uda sie to zorganizowac?!:happy2:

Gabids, dobrze ze maly czuje sie juz lepiej, no i ze dzialania policji odniosly skutek:tak:, musicie tylko jak najszybciej stamtad wiac i wszystko bedzie dobrze:-).
Jak masz ochote, to moze dla odreagowania zaliczylybysmy jutro wspolny spacerek,co? jak Ci pasuje, to daj znac!

Nafnia, a Wam zyczymy spokojnego lotu i milutkiego odpoczynku w Ojczyznie!!!!! trzymajcie sie dziewczyny i do zobaczenia za rok!;-) donos nam na forum jak dzieciatku sie zyje u dziadkow!!!!

Anka 1234, rzeczywiscie dawno Cie nie bylo, popraw sie! no i donos, jak obiecalas, kiedy sa spotkania mamusiowo-berbeciowe u Was?!:-)

Pozdrawiamy wszystkich i zyczymy milego dnia!!!!
 
reklama
Hejka raz jeszcze!!!! moja dzidzia spi a ja w tym czasie siedze przy klawiaturze i klikam z mamusiami:-D. No i jak do tej pory z tego klikania wyszlo nam, ze jutro o 13 jest spotkanie w Arboretum , przybeda gabids, betsuuu, i ja oczywiscie!
Zapraszamy inne dziewczyny na wspolny spacerek na swiezym, rzeskim powietrzu!!!!:-D
Do zobaczenia!!!
 

Podobne tematy

Do góry