reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
hejka

Larwowa-jesli chcesz chetnie ci pomoge:) 5517859 to moj nr gg jak cos:-D

gudrun-
gdzie dokladnie jest to spotkanie i jakby to mialo wygladac czasowo,bo wiesz z maluszkiem to roznie bywa:)
 
czesc:)
ja niestety tez nie dam rady, jak pech to pech - Gabriel obudzil sie o 2 rano z goraczka
wiec dzis kolejny dzien w domu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja sie nie nadaje do siedzenia w domu:-(

milego spotkania
Basia
 
Witamy z rana!!!
Nafnia, przykro nam ze nie dasz rady, ale rozumiem! spotkamy sie jak powracamy z POlski i pogadamy:-). Cieszymy sie bardzo, ze mleczko wrocilo!!! hurra!:-Doby jak najdluzej!
Betsuuu, widze ze masz zaleglosci w sledzeniu forum;-), spotkanie jest u mnie w domu, o godzinie dowolnej wlasciwie, Gudrun zapowiedziala sie ok.13.30, wiec mysle ze tak byloby ok., oczywiscie jesli Tobie tez tak pasuje:-), pod numerem gg 3631103 podam adres-zapraszam!!!

baska_keen, tak mi przykro, ze maly sie rozchorowal, miejmy nadzieje, ze to tylko chwilowa niedyspozycja i niebawem wszystko bedzie ok!:-) a co do spotkania, no to trudno-nastepnym razem:-(! Trzymajcie sie cieplutko!!!! i zdrowiejcie!!!

Zapraszamy pozostale dziewczyny na spotkanie!!!!!!!!!!!! Pozdrowionka!!! pa pa
 
witam wszystkich!!!
Dawno sie nie odzywałam ,teraz postaram sie to nadrobić
Widzę że dzis sie szykuje spotkanko?
Fajnie....
Ja jak zwykle mam spużniony refleks - na nastepne spotkanie sie pisze TAK
teraz bede systematcznie tu zaglądac,bo znowu tyle fajnych rzeczy mnie omija
pozdrowionka dla wszystkich papapapa
PS, miłego spotkania ;-);-)
 
annaoxi-probowalam sie z toba skontaktowac przez gg ale mi nie odpisalas :-(
wychodzi wiec na to ze sie nie spotkamy-moze innym razem:sorry2:
udanej zabawy:-)
Pozdrowienia dla wszystkich.
 
Hallo wszystkim!nio i znów nas omija spotkanko:-(,mysle jednak,ze od nowego roku bedziemy juz czynnie brac udzial,heheh.Mam nadzieje,ze Gudrun zabrala aparacik i po pstryka kilka fotek-a nieobecni sobie poogladaja,heheh.
Nafnia- zycze udanego pobyty w PL i ubierz sie cieplo,bo bardzo zimno,brrrr.a i spokojnego lotu,oby malenstwo smacznie spalo:tak:.
baska_keen -my tez obecnie na grypie jedziemy,ale nawet mi sie wydaje,ze takie 2letnie dziecko jak Nathanek -przechodzi to duzo lepiej niz ja:-(
Ps.Dziewczyny nie zajadajcie sie zbytnio pączkami made in Larwowa, hihihi;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny
Chciałam tylko wam powiedzieć HELLO.Nie odzywałam sie bo mam straszne przejścia z sąsiadami.Nie obyło sie bez policji.W akcie zemsty za piątek pobili mojego małego synka i zniszczyli wuzek małej.
To narazie tyle wiecej wam napiszę jak dojde do siebie.
 

Podobne tematy

Do góry