reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

ja bardzo bardzo bardzo chetnie w piatki sie spotkam, do 14:00 mma tylko Izabele
w srody moge po 13:00 ale wtedy mam dwojke i jest trudniej

to dobrze ze bedzie trudniej!:-Dzaloze sie ze annaoxi nie bedzie miala obiekcji:-D.
my sie zglaszamy na srode!!:tak:
to moze nastepne spotkanie u Ciebie - baska_keen??
tez gabids sie oferowala...takze co?codziennie gdzie indziej??:-D:-p:-)
 
reklama
gudrun i baska_keen-jesli chodzi o jezyk to chyba kazda mama bez wyjatku ma obawy-i slusznie:tak: My gdy przyjechalismy 3 lata temu martwilismy sie o to czy Klaudia da sobie tu rade,jak to bedzie ze szkola jak dogada sie z innymi dziecmi czy ja zaakceptuja itp.Oczywiscie na poczatku dla niej to tez bylo cos nowego i niezrozumialego ale szybko okazalo sie ze martwilismy sie niepotrzebnie bo dzieci jak to dzieci dogaduja sie na swoj sposob:-D nauczyciele cierpliwi i zawsze chetni do pomocy.
Teraz po tych 3 latach bilans wychodzi nam na plus,mala perfekt gada po angielsku,czyta ksiazki ....i tylko kiedys zadala mi pytanie "...mamus a ty nie wiesz skad ja znam ten angielski?.."a jezeli chodzi o polski to do polskiej szkoly nie chodzi,polskich kolezanek nie ma,jedynie w domu rozmawiamy po polsku,mamy polska telewizje,z polski zwozimy mase ksiazek,podrecznikow i cwiczen do j.polskiego bo wiem ze tylko odemnie zalezy jak dobrze bedzie go umiec.Jest to naprawde masa pracy ale warto,dlatego Basiu glowa do gory twoje dzieci tez naucza sie polskiego a nasze napewno im w tym pomoga:-):-):-)

a nawiazujac jeszcze raz do ksiazek to gdyby ktoras byla zainteresowana mam do oddania pare ksiazek i ksiazeczek takich dla dziewczynek(ksiezniczki,wrozki itp:-D)
 
hej
ale tu ruch:-)
moje dziecko spalo ponad cztery godziny jako drzemka przedpoludniowa ktora zwykle trwa okolo 30 minut do godziny, a ja juz chodzilam zagladac czy wszystko w porzadku, oj moglaby ona czesciej tak pospac

annaoxi - dobrze ze Kingusia juz lepiej sie czuje

gudrun ja tez chetnie spotkalabym sie ale nie wiem czy dam rade jeszcze przed wyjazdem bo to juz 3 dni zostaly:shocked2:, no chyba ze w srode ale jeszcze pare rzeczy musze tu pozalatwiac, a ja niestety mam do was wszystkich najdalej :-(, a jesli chodzi o ubranka to tez chetnie ale przed 23 listopada pewno nie zdazymy:-(

gabids - moze dawaj mu jakies witaminki tak aby wzmocnic organizm, ja tez bylam okropnym niejadkiem w dziecinstwie i rodzice mieli ze mna trzy swiaty, no ale za to teraz nadrabiam zaleglosci:tak::zawstydzona/y::-p
 
z tymi spotkaniami u kazdej po koleji to dobry pomysl ,tez zapraszam na kawe (dom spory wiec sie pomiescimy)dzien wystarczy uzgodnic:))
czy na to spotkanie mozemy sie dolaczyc?
 
Juhu!!!!!! zdaje sie ze bedziemy mialy gosci!!!:-Dzapraszamy serdecznie wszystkich!!! postarajmy sie tylko uzgodnic godzine, zeby wszystkim pasowalo.Nafnia, ty biedaku masz rzeczywiscie daleko, ale moze jak Gudrun, bedzie jachala autem to jakos byscie sie zabraly? pomyslcie dziewczyny!
Ale sie ciesze!!!!!!:happy2::biggrin2::wink:
Do juterka!!! po adres i ewentualne wskazowki zapraszam na gg 3631103.
 
dobrywieczor!!!!
dzis znowu moj wspanialy internet sie buntowal, caly dzien sie wylonczal ale teraz juz spoko:-)
annaoxi eeeetam nie jest tak daleko....nieraz chodzimy z mala na spacery do tego parku na basford a raz nawet bylysmy w tamtym McDonaldzie.... ja sie na spotkanko pisze oczywiscie!!!!
betsuu chyba kojarze ta wasza szkole.... moja chodzi do Pehli , to jest takie male przedszkole tylko bez szkoly...
gabids no to my sasiadkli prawie....
gudrun no to dawaj do mnie na paczki tylko moze w przyszlym tyg jak bede w pracy:tak:

A ja wogole mam problem (jak zwykle:sorry2:)
mianowicie chodzi o to ze moj maz dostal propozycje nowej pracy i nie bedzie mogl malej odbierac z przedszkola.... a ja pracuje do 18.15, a przedszkole zamykaja o 17.30..... no wiec szukam kogos ktoby to moje dziecie odebral i ewentualnie zajal sie nia przez ta godzinke zanim ja wroce, oczywiscie nie za darmo..... moze ktoras z Was bylaby zainteresowana? albo znacie kogos takiego? HELP!
 
HEJ!
ja postaram sie byc!ale jeszcze nie rozmawialam z mym lubym na temat transportu..
larwowa - jesli bedziesz na tym spotkaniu jutro moglabys pączki kupic??:-D:-D.
pewnie inne dziewczyny tez by sie skusily..kup pare..ja tez cos przyniose z domu.
zrobimy impreze na calego!!:-):-):-):-)

a dzis kurcze mialam niemila sytuacje z jula..spadla mi z krzeselka, takiego do karmienia..po ang high chair..widzialam tylko jej nogi w powietrzu:-( plakala strasznie ale szybko doszla do siebie..kreci i wierci sie strasznie..w krzeselku stala na nogach..moja wina ze jej nie dopilnowalam:zawstydzona/y:.
ciezko mi juz nad nia zapanowac..potlukla mi talerz, wazon..ciagle wciana mydlo i wszelkie kremy (woli je zamiast kaszki czy obiadku..)ojj co ja z nia mam:-)


a tak z innej beczki:
czy ktoras z mam ma ochote zaangazowac sie w wielka orkiestre swiatecznej pomocy??chcemy zrobic sztab w nottingham.
spotkanie - mozecie przyjsc z dziecmi - odbedzie sie w ten piatek o 19 w polskim osrodku przy sherwood rise 2
 
No hej! Larwowa, jak to sie stalo ze nigdy Cie nie spotaklam w parku?! ja tam chodze prawie codziennie i ciagle narzekam ze nie ma zadnych Polakow:tak:, no ale fajnie ze jestes tak blisko! jak sie spotkamy jutro to mozemy pogadac na temat zajmowania sie Twoja corcia:-)

Dziewczyny zapraszam jutro tak ok. 13, mam nadzieje ze bedzie ok.?!
 
reklama
hej
to my zyczymy milego spotkanka, my nie damy rady:-( bo raz za daleko a dwa musze sie przygotowac do wyjazdu, mam nadzieje ze to nadrobimy po powrocie;-).
A u nas po wczorajszej czterogodzinnej drzemce Natalka wojowala w nocy:wściekła/y:, i dzisiaj tez jakos dziwnie sie zachowuje tak jakby przysiegala ze spac nie bedzie
pozdrawiamy
 

Podobne tematy

Do góry