reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hejka:)
niewiem ki diabel mnie podkusil ale poszlam dzis i zamiast kupic jak zawsze Bebiko,kupilam rozowy Hipp organic,po co? niewiem ale raz kozie smierc moze sie przyjmie.Czy ktoras z was miala moze jakies doswiadczenia z tym mleczkiem?
gabids-wspolczuje ci bardzo,nic tylko skore przetrzepac gowniarze by sie zdalo...

milego weekendu dziewczyny:))
 
reklama
hej!!!!
Dzis po raz pierwszy weszlam na Wasz watek! baaaardzo mi sie tu podoba! przyjmiecie mnie do swojego grona?????

oczywiscie dziekuje Kamilko za adresik!!!!!:-)

i moze kilka slow o mnie:
mam 22 lata, w nott mieszkam od 2 lat..... mam corke Matylde, na ktora wszyscy mowia Myniani.... matylda w pazdzierniku skonczyla 3 lata...
 
to nastepna zwerbowana:-Dlarwowa witaj!!:-)

a ja nadal nie proznuje i wkrotce nastepne dwie Panie najprawdopodobniej sie dolacza. dzis bylam na zwiedzaniu ratusza organizowanym przez "east midlands po polsku" i spotkalam wlasnie dwie przemile mamy. jedna opiekowala sie Jula jak ja pstrykalam foty:laugh2:. dalam im namiary na forum i obiecaly ze sie zjawia:-).
ogolnie bylo tam bardzo sympatycznie..tak w polskim gronie spedzic czas..:-D.
tylko pora taka malo odpowiednia bo 10 rano, choc dla mojej Juli to znakomity czas na harce, takze raczkowala po pokojach, w ktorym obraduja ministrowie:-D
zdjecia beda na stronce, dam adres jak je wkleje.

pozdrowka!:rofl2:
 
hallo dziewczyny! mam pytanie,czy jest ktoś jeszcze zainteresowany ofertą "przedszkola" Justynyrodzic?bo ja jestem chętna albo inaczej zdecydowana,więc może którejś z was też takie rozwiązanie pasuje.
 
czesc Dziewczyny!!!
jestem nowa dla forum, ale nie dla Nottingham (mieszkamy tu juz 12 miesiecy)
czytalam wasze posty i postanowilam sie przylaczyc:)
mam dwojke dzieci - Gabriel ma prawie 5 lat i zaczyna w styczniu szkole (straszne!!!!!!!!!), a Iza wlasnie miala 3 urodzinki
mieszkamy w West Bridgford (z tego co widze jako jedyni po drugiej stronie rzeki Trend)
powoli zaczynam myslec o pracy i wlasnym zyciu (zainteresowania i chwila dla siebie), od stycznia powinnam miec troszke czasu, poki co opieka nad moimi malymi potworami i domem to wystarczajace zajecie:)

pozdrawiam wszystkich i zapraszam do siebie na jakies spotkanie integracyjne
chetnie poznam inne polskie mamy w nottingham :-):-):-)
 
hej dziewczynki;-)
Jak tam po weekendzie,u mnie ten w porownaniu do poprzedniego byl raczej spokojny i jakos szybko minal:-)Zimno tylko jakos sie zrobilo-chyba na zime idzie:baffled:

baska_keen-Witaj,swietnie ze do nas wpadlas:tak:
 
reklama
hej
moja mala jeszcze spi, juz 2,5 godziny jak dla niej to baaaardzo dlugo, no ale to dobrze ja mam dzieki temu chwile dla siebie i zamiast troche posprzatac w domku to ja przed komputerem:zawstydzona/y:;-):-)

gudrun - brawo widze ze dzielnie walczysz o powiekszenie naszego grona - super:tak:, jesli chodzi o mleczko to zgadzam sie z toba, no ale kupilam obydwa bebiko i nan, bo nie wiem ktore malej bedzie smakowac, no ale na szczescie polki co nie musialam jeszcze uzywac zadnego, no a na glodujace dziecie to ona raczej nie wyglada;-), jutro idziemy sie wazyc:tak:, mam nadzieje ze kryzys minie, buziaki dla Julenstwa

baska_keen - witaj na forum

annaoxi a co u was?

gabids i jak? zrobiliscie awanture?

pozdrawiamy
 

Podobne tematy

Do góry