reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Witajcie dziewczyny po weekendzie!!!! u nas bylo raczej malo przyjemnie, moje biedne dzieciatko dopadl chyba jakis wirus:-(, w sobote wymiotowala, wczoraj za to biegunka i nieprzespana noc. dzis niby jest dobrze, mowi ze nic nie boli, ale zobaczymy.w kazdym razie troche stresu nas to kosztowalo:tak:.

Larwowa i baska_keen, fajnie, ze do nas dolaczylyscie! macie dziewczynki w zblizonym wieku do mojej, wiec moze sie zakumpluja?:-) oczywiscie liczymy ze bedziecie sie z nami spotykac!

Gabids, ja tez ciekawa jestem, jak efekty awantury?!

Nafnia, ale ja Ci dzis zazdroszcze! jak pisalam wczesniej, dzis nie udalo nam sie pospac w nocy, wiec fajnie by bylo odpoczac teraz, a tu nic! jeszcze marudzenie, bo niewyspana:no:

Gudrun, ogladalam zdjecia, fajnie w tym ratuszu! szkoda ze nie udalo sie nam dotrzec, ale coz, nie chcialam narazac counsilowskich wykladzin na ewentualne nieeleganckie potraktowanie przez moje dziecko;-)

Zyczymy milego dnia!!!!!
 
witam!Super,ze co raz wiecej mamusiek mamy;-) serdecznie witam baska keen i chciałam poinformowac,ze w lini prostej za rzeką jestem ja i gudrun(chociaz juz niedługo,bo mi ucieka) mieszkamy na Sneiton.
 
Szkoda,ze takie fajne imprezy nas omijają(zwiedzanie Ratusza,itp.)chociaz nie powiem,ze w Polsce żle.Mamy piekna zime tej jesieni,heheh za oknem biało:tak: Jestem z poludnia PL,wiec normalnie od kilku dni sporo sniegu.az obmyślam jak tu z 2latkiem wybrac sie na narty,hehe chociaz pewnie byłby to wyczyn ponad me sily.
 
cześć dziewczęta:-)Ale to forum ruszyło z kopyta az miło:happy2:

Witam nowe mamusie larwowa i baska wpadajcie i piszcie,piszcie.

nafnia,annaoxi mąż w piatek poruszył niebo i ziemie taką zadyme urządził.Mam nadzieje że to uspokoi tych gówniarzy.A jak nie no to juz zostaje policja i city council.

betsuuu próbowałam mleczko HIPP jest bardzo dobre i smaczne.Ja własnie miałam je podawać małej.Nie podaję bo pielegniarki mnie namówiły na SMA.Mój mąż pracuje w dziale zaopatrzenia supermarketu i mówł ze SMA najlepiej schodzi więc też miał argument.
annaoxi ucałuj Kinie i utulaj odemnie.Biedactwo rozchorowało się.Jak sie teraz czuje?

A mnie zmarwienia bo synek od pewnego czasu stracił apetyt.Własciwie to zawsze był nie jadkiem,ale teraz to przegioł normalnie.Nic mu nie smakuje,nic:no:W sklepie pytamy go co chce niech sobie kupi,ale w domu to ledwo to skubnie i już sie wygina na krześle i wymyśla cos innego aby tylko uciekać od stołu.Wiem że dzieci tak mają czasami,ale on traci tez na wadze!!!Widze to po mundurku,spodnie juz mu wiszą na tym suchym tyłku.:-(Nawet chipsy mu juz nie smakują:szok::szok::szok:Nie wiem co się dzieje.Jakieś stresy ma czy co?
A Angelka ma dzisiaj szczepienie na grużlicę.Juz sie martwię czy bedzie płakusiała dzidziulka moja.
A przypomniało mi się miałam napisac o kompieli małej.Zachodzilismy w głowę co jest grane że ona tak sie zanosi po tej kompieli.I doszlismy do wniosku że denerwuje sie kiedy ja wyłanczam prisznic i robi się nagle tak cicho.Mam nadzieje że to oto chodziło
 
hello!!!
dziekuje Wam wszyskim za cie ple przyjecie!!!!
deni mieszkam na hyson green , przeprowadzilam sie z radford tydzien temu! w sumie pomimo duzej liczebnosci pakistanow dobrze mi tu jest, blizej do przedszkola przede wszystkim no i teramwaj tez pod nosem
annaoxi a ile Twoja dziewczynka ma? jesli mozna wiedziec ;) dopisane: no juz sie dopatrzylam na suwaczku, o ja slepa!
a co do spotkan to ja bardzo chetnie!!!!!
jeszcze do konca tego tygodnia mam urlop, od poniedzialku znow praca.... ale spoko na pewno dam rade sie z Wami spotkac, a jakby co to zapraszam do mnie do sklepu na paczki:-)
 
ale sie rozpedzilyscie nie nadazam czytac:-D:-D

annaoxi-dobrze ze juz jej minelo bo szkoda dzieciatka,miejmy nadzieje ze nie wroci:)
gabids-rzeczywiscie mleczko sie sprawdza i zostalo zaakceptowane przez mojego synka.Niewiem czy cie zainteresuje ale ostatnio taka starsza pani(4 dzieci odchowanych)poradzila mi ze jesli chce aby dzidzia przesypiala wiecej godzin w nocy to zeby mleko zageszczac maka kukurydziana,podobno to dobre ,zdrowe i pozwala sie mamie wyspac:))no i mozna to podawac jak dziecko ukonczy miesiac-niewiem co o tym sadzic ale warte przemyslenia.... szczegolnie po nieprzespanej nocy.
larwowa-tez mam coreczke ale troszke starsza...a pozatym czesto bywam na hyson green bo tam chodzi do szkoly,jakbys miala ochote na towarzystwo to mow:)
 
Larwowa, zdaje sie ze jestes jedyna kobieta pracujaca:-) w naszym gronie! my wszystkie obijamy sie po domach z naszymi pociechami. chcialabym, zebys opowiedziala mi o swoich doswiadczeniach z przedszkolem, jak mala sobie poradzila bez Ciebie i z jezykiem? ja tez planuje oddac gdzies moja, ale jeszcze nie wiem co i jak. mam nadzieje, ze uda nam sie spotkac i pogadac:tak:. ja mieszkam na Basford, wiec niedaleko i tez tramwaj pod nosem! napisz gdzie ten Twoj sklep, to bedziemy wpadac cala banda, nie dziewczyny????

Gabids, to niedobrze, ze maly tak nie je i chudnie. moze to efekt zazdrosci o mala?! wiesz, u dzieci to sie roznie objawia, sprobujcie poobserwowac, czy nie zabiega jakos bardziej o Wasze zainteresowanie. A moze w szkole cos nie tak?trzeba go przemaglowac, moze cos powie?! a moze po prostu niedlugo to minie, miejmy nadzieje!!!!:-)
 
betsuuu a do ktorej szkoly twoja cora chodzi?
annaoxi mieszkasz na basford? tozto rzut beretem ode mnie... ja mieszkam na radford road zaraz kolo przystanku , a ty?
co do przedszkola to pierwsze 2 tyg byla masakra, wiadomo placz... ale teraz to juz luuzz, kolezanki no i moje dziecko po angielsku ze mna gada, juz wczesniej troche mowila po ang ale teraz to juz sobie z ludzmi na luzie gada, tak po dzieciecemu, wiadomo, ale co chce powiedziec to powie.... a zaczela chodzic od wrzesnia, po miesiacu to juz spokojnie rozumiala po ang a po poltora zaczela mowic....
a moj sklep jest w centrum na carrington street (to jest ta ulica co sie idzie na stacje kolejowa), nazywa sie dawsons :)
 
reklama
larwowa-moja mala chodzi do katolickiej szkoly przy Radford Road (St.Mary School).wiem ze tam jest tez przedszkole wiec jesli i twoja corcia tam chodzi to moze nawet sie znamy:))

annaoxi-wlasciwie to my obydwie mieszkamy bardzo blisko larwowej:)jak tylko na dworzu zrobi sie troszke cieplej to bedzie trzeba sie zobaczyc,moze jeszcze w tym tygodniu?
 

Podobne tematy

Do góry