reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Witamy w piekny, sloneczny dzien!!!! :-) Jakie macie plany na dzis? moze skorzystamy z pogody i tak chociaz na chwileczke sie zobaczymy?
prosze o szybciutkie zastanowienie:tak::-D
Pozdrowka!!!!!
 
reklama
kurcze nie wiem co sie dzieje wczoraj pisalam swoja wiadomosc o polnocy a tu wyskoczyla jakas kosmiczna godzina a teraz u mnie na zegarku jest rowno 10 ta a wiadomosc annaoxi u mnie pokazuje na 11.30 cos jest pokrecone:szok:
tak jest do momentu jak sie nie zaloguje bo potem przestawia sie na czas prawidlowy
 
To znowu ja! wiecie, ja chyba zartowalam;-), bylam wlasnie na chwile w ogrodzie i tak zmarzlam, ze szok!:baffled: jak pisalam poprzednio, to jeszcze nie wialo, przynajmniej u mnie, wiec nie wiem jak bedzie, pewnie znowu nici ze spotkania:-(
No nic, moze w przyszlym tygodniu?!

betsuuu, czas mozesz sama ustawic, musisz wejsc w Edycje Opcji i tam zmienic:-)

Milego dnia!
 
Cześć dziewczynki:happy2:
betsuuu-nie przejmuj się tym czasem u mnie tez tak pokazuje.To jest różnica stref czasowych.
annaoxi-rzeczywiście ładna pogoda,słoneczko,ale ty wiesz jak jest zimno:szok: brrr naprawde.Kiedy odprowadzałam młodego do szkoły to myslalam o czapce.
annaoxi-szukaj,szukaj cos dla mnie bo ta okolica mi odpowiada:-)
nafnia-jakie mleczka kupiłaś? Ale i tak trzymam kciuki zeby sie obyło bez.

A ja dzisiaj wyspana za wszystkie czasy.Wyobrażcie sobie że Angel wypiła po kompieli o20 mleczko,a obudziła mnie dopiero o 2.30:szok::szok::szok:Grzeczna dziewuszka posłuchała prusb mamusi.Od 6 jestem na nogach bo juz nie mogłam spać.:-D
Ale ale nie wszystko jest takie cacy bo od kilku kompieli mała strasznie mi płacze.Kiedy ją myję jest ok,ale kiedy zaczynam ubierać to ona się tak zanosi,ze nie mogę jej niczym uspokoić.Łezki jej lecą robi się czerwona.Dopiero kiedy podam butlę zaczyna sie uspokajać.Qrcze naprawde nie wiem o co chodzi?:zawstydzona/y::-(
 
hej
mowiac szczerze to przydaloby mi sie pojechac do centrum kupilabym moze przy okazji cos cieplejszego na grzbiet na polskie warunki, bo na Beeston juz obeszlam wszystkie sklepy i nic ciekawego nie znalazlam ale w sumie tu niewielki wybor, no ale zimnoooo i chyba nic z tego :no:, prawdopodobnie pojdziemy na krotki spacerek a potem czeka mnie walka z laktatorem:sorry2:

gabids - kupilam na probe aptamil, farley's, i cow&gate, ale jeszcze nie probowalam, bo wczoraj nam wystarczylo, zobaczymy co bedzie dzisiaj:confused:,
u nas ostatnio mala po kapieli tez sie prezy ale mnie sie wydaje zo ona poprostu nie chce sie jeszcze ubierac bo ja po kapieli troszke ja masuje i ona chyba to lubi, a moze poprostu jest juz glodna i spiaca?

nie wiecie czy mozna tutaj kupic NAN?
 
nafnia-to mleko o ktorym pisalam to wlasnie farley's :( nam niestety nie podpasowal a NAN mozna kupic na radford rd. u pakistana w Nottingham Mini Market cena chyba 2.65f ma spore zapasy wiec chyba nie zbraknie :)
 
ja juz tam dawno chodze w czapce, szaliku i 2 swetrach:-). wczoraj wymarzlam jak na rowerku smigalam do szkoly..dzis rzeczywiscie slonko moglo troche mylic, bo po wejsciu w cien robilo sie okropnie zimno..wiec spacerek jula zaliczyla dzis 20 minutowy.. ale lepszy rydz niz nic:-D

nafnia - ja bym Ci polecala bebiko, po pierwsze jest tansze, a po drugie nestle to wielki koncern nastawiony tylko na kase. wykupili polskie firmy m.in goplane i zwalniaja mnostwo ludzi..ja nie uzywam ich zadnych produktow, a kaszke nestle ktora babcie kupily daje malej z bolem..bo szkoda wyrzucic. nienawidze wielkich koncernow bo raz ze nie dbaja o pracownikow to dwa o ekologie!:wściekła/y:
sorry za maly watek anarchistyczny:-)

pozdrowka!

i milego łikendu!:-D
 
reklama
o qrcze dziewczyny ale jestem zła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:własnie miałam starcie z jedna arabska gówniarą.Wyobrazcie sobie ze ta zdeptała i połamała mój bagaznik w wuzku.Akurat mój Fabian to zuwazył z ukrycia.A kiedy zapytałam po co to zrobiła to bezczelnie kłamała że to nie ona.Powiedziałam jej ze jęsli raz jeszcze dotknie mój wuzek to złamie jej reke.Wszystkiego bym sie spodziewała po tych chłopakach a to dziewucha!!!! O zaraz mąż wróci z pracy i się zacznie.Nareszcie wiemy kto nam robi takie wstręty.

Odezwe sie do was dziewczynki jutro i zdam relację.
Miłego weekendu.:-)
 

Podobne tematy

Do góry