reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Dzień doberek:-)
Nafnia-dzięki za linki do suwaczków,jeden znam i nawet mam zapisane na nim suwaczki,ale mój problem polega na tym ze ja wogóle nie moge wkleić tych suwaczków.jak kopiuję ten adres który trzeba do opcji podpis to mi pokazuje File error.Nie wiem gdzie jest problem.Może ja wklejam nie tam gdzie trzeba?
gudrun-z tego to piszesz wnioskuję że juz wybrałaś zycie w anglii,bo lepiej Ci jest tutaj.Zazdroszcze osobą które się już tu zadomowiły,bo ja tesknię ogromnie i jeśli bym mogła wrócić to bardzo chętnie.Niestety mój mąż w polsce pracy nie znajdzie bo nie jest polakiem i musimy tu żyć.:-(

Jesli chodzi o spotkanie jutro pod lwami to ja chetnie przyjdę,tylko mi pasowałoby tak na 13 godzinkę.Muszę odebrać o 3 starszego ze szkoły.
 
A my oczywiscie jak najbardziej 'za'!!!! Pozdrowionka!!!! do jutra!!! mysle ze o 13 skoro gabids nie pasuje 14, co Nafnia? wyrobisz sie?
 
Widzę że jutrzejsze spotkanie raczej dojdzie do skutku:-):-):-)
Tak jak pisałam o 13 dla mnie jest superowo.Jutro od rana będe sledzić prognoze dla Nottingham i jesli będzie ok to o 11 potwierdzam przyjscie.No i jesli cos mi wyskoczy to rtez postaram się napisac do was do 11.
Pozdrawiam i pedze szykowac obiadek dla rodzinki.
 
ja tez sie pisze...na 13!!:-)
pogoda patrze ze z dnia na dzien coraz lepsza!w czwartek i piatek ma byc 16 stopni:szok:.
ale lepiej nie odwlekajmy do czwartku..bo znajac prognozy na bbc w srode napisza ze w czwartek snieg z deszczem:-D:-p:-D
 
Witam wszystkie mamuski!przykro mi bardzo,ze nie mogę wybrać się z wami na to dzisiejsze spotkanie:-( gdy tylko zawitam do Nottingham,to od razu sie piszę na taką"imprezkę".Super,że coś sie zaczęło dziać,bo jak byłam to tylko wypady z Gudrun nam się udały,heheh(mało,ale zawsze coś:tak:) pozdrawiam serdecznie i życzę,hmm... SŁONECZKA NA NIEBIE!
 
Witam
Super ze pasuje wam na 13.ja potwierdzam swoja obecnosc.pogoda super,sloneczko swieci i jest ok:-)
bede czekac pod lwem tym blizej primarc w brazowej kurtce no i oczywiscie bede z wuzkiem:-)
do zobaczenia o13
pisze jedna reka bo w drugiej corunia:-D
 
reklama
hej
a moje malenstwo jeszcze spi:szok:, hehe nie wiem o co jej chodzi, bo zwykle jej drzemka przedpoludniowa jest krotsza, moze dlatego ze w nocy troche spiewala:-)
ale i tak mam nadzieje ze zdazymy, jak cos to dacie mi znac gdzie jestescie i ja tam przyjde;-)
gabids - fajnie ze bedziesz
 

Podobne tematy

Do góry