reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej
dziekujemy za spotkanko, spacerek super:-)
my juz po obiadku, dzisiaj zaszalalam i zrobilam parowke;-)hehe (mialam dzien dziecka)
a moja mala spi, oj nie wiem co to bedzie w nocy:szok:, chyba pojde ja zaraz obudzic, bo cos sie jej dzisiaj poprzestawialo z tym spaniem

gudrun gdybys moga wyslac fotki :-), dziekuje
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
AnnaOxi - przepraszam Cie najmocniej ale dopiero przed chwila spojrzalam na telefon. my juz o 15.20 bylysmy w domu..a Ty o tej porze wyslalas mi pierwszego smsa..bylysmy juz zmeczone i powoli zaczelam isc do domu..a pozniej zajelam sie Jula..a to karmienie a to kupa.. i o komorce zapomnialam!!przepraszam!!:zawstydzona/y:

zdjecia z naszego dzisiejszego spotkania juz sa opublikowane:-)
na stronie głównej pisze ogolnie, moze jakas zblakana mama sie do nas jeszcze dolaczy: :-D
Miasto Nottingham :cool:

tam tez jest odnosnik do zdjec dzisiejszych..

Gabids - nie wiedzialam jak pisze sie imię Twojej coreczki, a nie chcialam pokrecic..podaj mi prosze:tak:
 
NO hej dziewczyny!!!!
Gudrun, nic nie szkodzi, fajnie ze wzystko ok., bo juz sie martwilam, ze nie moge sie z Toba skontaktowac.
A my bylysmy w domku dopiero ok.17:szok:. moje dziecko dzis w swietnej formie, szalala w play area, potem szukalysmy Gudrun i tak zeszlo, ja juz tez bylam zmeczona a ta cwaniara ulokowala sie wygodnie w wozeczku i zasnela!
Ale fajnie bylo, dzieki Wam serdeczne za spotkanko!!!:-)
I do nastepnego!!!!
 
Ja jeszcze raz, wlasnie obejrzalam sobie zdjecia, super to zrobilas Kamillo, jestes wielka!!!:tak: Mam nadzieje ze to zadziala i bedzie nas coraz wiecej!:-)

Raz jeszcze pozdrawiam!!! Pa pa
 
Witam serdecznie.Mam na imie Justyna.Od przyszlego roku mam zamiar otworzyc Domowe przedszkole dla dzieci.Serdecznie zapraszam,wiecej wiadomosci pod numerem gg 9542468.Pozdrawiam
 
Widzisz Ty sie przeze mnie blakalas po broadmarshu;-) a ja siedzalam w domu i pomiedzy kolejnym zmienianiem pieluch (cos jula miala dzis biegunke) obrabialam zdjecia i umieszczalam na stronie:-p:-).

musi zadzialac, nie dalej jak wczoraj widzialam dwie mamy polki na mojej dzielnicy..no ale wiecie jak jest, co mialam podchodzic i d.. zawracac. jak beda chcialy to same przyjda!grunt dobra reklama!!:-D:cool2:

justarodzic - mysle ze wiele mam bedzie zainteresowanych, bo jak pisalam Ci na gg kazda z nas kiedys tam bedzie chciala wrocic, a w moim przypadku ruszyc sie w koncu do pracy:-) i dzieci z kims zostac musza..
takze chetnie poznamy szczegoly, i Ciebie osobiscie:-). masz moze dzieciaczka? powiedz nam cos blizej o sobie i tym projekcie!
 
Dzień doberek,
Młody w szkole,mała najedzona usypia,a ja mam chwilke na neta.
Bardzo Wam dziekuje za spotkanie,było miło.Tego mi było trzeba:-)
gudrun-mojej malej imie pisze się Angelina.Gdybyś mogła i mi podesłac fotki na meila,z góry dziekuje.Adres podam przez gadu-gadu.
justarodzic-ja byłabym chetna na to przedszkole.Napisz prosze coś więcej.
annaoxi-wczoraj rozmawiałyśmy o ewentualnym spotkaniu.Co powiesz o piatku gdzieś na 12?
 
No hej dziewczyny!!! moja mala cos dzis marudna, wiec nie bardzo mam czas na pisanie, ale teraz chwilke oglada bajke, wiec korzystam:-)
justarodzic,witamy serdecznie i oczywiscie jestesmy chetne, napisz cos wiecej!
gabids, jasne ze nam pasuje,nie ma sprawy! przysle Ci sms-em adres, sprawdzisz na mapie i powiesz mi jak by Ci bylo najwygodniej sie tu dostac, dogadamy wszystko. Bardzo sie ciesze:-)
Zycze milego dnia!!!! pozdrowionka!
 
Czesc Wam Wszystkim:-)
Wlasnie kolezanka podeslala mi link waszego forum i postanowilam sie przylaczyc.Jestem mama dwoch(jeszcze sie nie przyzwyczailam:-D)skarbow,corcia ma 8 lat a synek 3 tygodnie i 6 dni:happy:.Fajnie ze jest takie forum gdzie mamy moga sobie pogadac o wszystkim i o niczym.Jak tylko bede miala czas to bede tu zagladac:-)Pozdrawiam
 
reklama
betsuuu-witaj :-) no to teraz moja Angela nie jest najmłodsza:-D:-Dtylko Twój synek.Napisz cos wiecej o sobie i gdzie mieszkasz w Nottingham.
Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry