reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

forum
 

Załączniki

  • 013.JPG
    013.JPG
    117,7 KB · Wyświetleń: 27
  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 38
reklama
hej dziewczyny !!
gudrun dziek :-):-D:happy2:
DagaG WITAJ NA FORUM;-)
pogoda jak zawsze do D.......
co do sprzeczek z M to mysle dziewczeta ze to winna tego klimatu :baffled:-jak wczesniej wspomniala deni,ja za wiele ich nie mam poniewaz M czesto nie ma w domu (praca :) )
Nadal jest tak ochydnie brrrrrrrrrr...................pada..pada....
 
czesc!!!! wszystkim nowych i "starym"
u mnie troszke lepiej, wlasnie koncze moje 2 godziny bez dzieci i mi bardzo z tym dobrze:)))
maz sie pozbieral:) i ja tez porzestalam sie zloscic
a co najwazniejsze przestalo nam leciec z nosow:)
 
Hey ! Co do porodu w Uk, zgadzam sie z wami. Przyznam, ze jedyna rzecz, ktora mi sie bardzo nie podobala, to brak USG w drugiej polowie ciaze. W moim przypadku komplikacje wynikly dopiero przy porodzie, chociaz mozna bylo tego uniknac. Pozatym opieka jest w porzadku.

Widze, ze pogoda sie troche polepszyla, jest szansa na maly spacer :).
pozdrawiam was :)
 
U nas, w Polsce tez pogoda nie za ciekawa, niby caly czas na + ale jakos tak ciemno i pochmurnie i popaduje od czasu do czasu, bleee
A ja siedze sobie pod kolderka i sie wygrzewam, bo mam ospe. Fuu ale paskudztwo. a jak chcialamsie zarazic w podstawowce, zeby do szkoly nie chodzic, za to teraz, jak maz jedzie 31 to ja musze 2 tyg w domu siedzie, swietne pozegnanie:wściekła/y:
 
cześć mamusie pogoda w miare przynajmniej niepada.Strasznie się stresuje bo moja córeczka poszła dzisiaj pierwszy dzień do szkoły i tak bardzo się martwię o nioł jak sobie poradzi a jeszcze taki niejadek.
 
hejka!
tak pogoda sie poprawila, ze wybralam sie wczoraj na dluzszy spacer niz zwykle..i teraz ja chora!:wściekła/y:.zawialo mnie..:wściekła/y:mam tylko nadzieje ze moja mala niezniszczalna Julencja i tym razem nic nie zlapie:-).
ANULA - wyobrazam sobie co czujesz, ja caly czas planuje oddac mala do przedszkola tylko jakos za kazdym razem jak je mijam boje wejsc i popytac. bo jakby nie bylo to taki maly koniec naszych wspolnie spedzanych dni...:-(
DagaG - oni tych usg nie robia bo to niby jest szkoldliwe..ale tak jak w Twoim przypadku i w wielu innych powinni. po co pozniej kobieta ma sie stresowac jak przyjdzie godzina zero..takie to dziwne podejscie..

a poza tym niezla afera w nottingham, bo zostal zabity jeden polak.:szok: na hyson green. podobno trąbili w radiu i pewnie w dzisiejszym evening poscie tez bedzie..
nieciekawa sprawa.:no:.szukaja swiadkow. jak by ktos chcial zobaczyc tego pana to tu jest zdjecie i krotka wzmianka:
Miasto Nottingham

pozdrowka! trzymajcie sie!
 
anula - solidaryzuje sie w 100%, moj tez koszmarny niejadek i codziennie zapakowany lunch prawie caly wraca do domu,,,, ja strasznie za maluchem tesknie, bo siedzialam z nimi w domu
trudno - takie prawo, nic na to nie poradzimy, przyzwyczja sie:))

moje dzieci tak sie przyzwyczaily do deszczu ze nawet jak nie pada to nie chca wyjsc z domu
musze zajrzec w kalendarz i was sciagnac w moja strone / do mnie na kawe i jakies dobre ciacho

poki co podrawiam

Basia
 
No czesc dziewczyny!!!! baska moja ma to samo, za nic nie chce na spacer:-), no ale dzis uznalam ze pojs musimy, no bo nie wiadomo jak dlugo nie bedzie padac, no i jakos udalo sie ja namowic!:-Dno a dalej juz wiadomo, jak wyszla, tak nie chciala wracac!
No ale milo, ze w koncu przestalo lac, od razu jakos inaczej sie zyje! poza tym, ze ciagle jestem chora i nawet nie chce mi sie pisac, to jest ok!
Pozdrawiam serdecznie!!!!
 
reklama
Witam mamuski dawno mnie tunie bylo gdyz zasiedzialam sie na naszej klasie,ale tam juz nudno.Widze ze dolaczylo was troszke witam.Mam pytanko czy ktoras z was mieszka moze na colwicku jezeli tak to jak tam jest .Chcemy sie przeprowadzic i nie chcemy zle wybrac sa tam jakies przedszkola itp Teraz mieszkamy na radford i jest tu naprawde nie ciekawie.Gabids ja jestem twoja sasiadka z bloku obok.Pozdrawiam wzystkie mamy zadomowione i nowe :-)
 

Podobne tematy

Do góry