reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

gudrun-dzięki za pomoc z tym suwaczkiem.Ja właśnie tak robie,wklejam ten srodkowy link ale nic z tego ciagle ten error mam.

A jeszcze dodam cos smiesznego o tych sasiadach.Moi sa z Libii czyli arabowie.Kobiety są całe zakryte nosza takie długie wełniane płaszcze nawet latem:szok:A niekture nosza sie na czarno i maja zakryta całą twarz.Mój mąż sie smieje że zawsze te najbrzydsze sie tak chowają bo i tak ich nikt by nie chciał.Hehhee.Ale nie o tym chciałam.Kiedyś jak mój mąż mijał sie z taka jedna na schodach to ta jak dzikuska biegiem do domu niemal po scianie byle tylko jak najdalej od mojego.A chciała iśc po schodach na dół.poprostu chyba nie moga zostać "sam na sam' z zadnym męzczyzną.Hahhaa.
 
reklama
gudrun-dzieki za pomoc z tym suwaczkiem.Ja własnie tak robie że edytuje podpis i wklejam ten drugi link do suwaka.I nic z tego pokazuje mi ten File error.:wściekła/y::no:

A jeszcze dodam cos o moich sąsiadach bo tak ich kocham:baffled:
Moi sa z Libii czyli arabowie.Kobiety chodza w grubych wełnianych płaszczach nawet w lato:szok:A niekture to sie noszą na czarno i zakrywaja całatwarz.Ale ja nie o ich trendach modowych chciałam.
Kiedys jak małzonek wchodził po schodach to taka jedna chciała zejść,ale jak go zobaczyła to biegiem do domu prawie pościanach aby jak najdalej od mojego.była juz prawie na parterze i musiała wbiec na 3 pietro:-DTaki mają zwyczaj ze nie mogą byc sam na sam z obcym męzczyzną.Heheehe.alesmy się uchachali w domu z tego.:-D:-D:-DAle ja tez mam dobrze bo jak mijam tych arabów to też mi ustępują miejsca i nigdy na mnie nie patrzą.Czuje sie wtedy jak jakas królowa.Hahhaa
Ach dziwne te arabskie obyczaje.
 
o rany a ja myslałam że tego pierwszego posta mi zjadło bo mi się strona zawiesiła.Więć pisałam drugi raz.Sorki dziewczyny.
 
No hej dziewczyny! Gabids, biedaku, meczysz sie z tymi suwaczkami, dzieki Tobie i ja sie zmobilizowalam, chociaz wspominalam Wam, ze jestem'uposledzona' informatycznie:-D
Wlasnie chce sprobowac, czy sie udalo!
 
No nie wierze!!:szok: jak mi sie udalo, to Ty chyba musisz miec zepsuty komputer, ze nie mozesz;-):-D.
Pozdrowionka!!!!!
 
haha widze skrocona lekcja zakladania suwaczków:)
nie wiem naprawde gabids jak Ty to robisz ze Ci nie wychodzi..w to okienko co Ci mowilam wklejasz ten górny adres bbCode nie html. po prostu zapisujesz zmiany i juz jest.
ja nawet jesli tutaj wkleje ten kod:



pojawi sie suwaczek..:cool:
odpowiedzi na watki pisze sie dokladnie w ten sam sposob co edytuje podpisy..
 
reklama

Podobne tematy

Do góry