reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
heloł!
shilla - no ja wlasnie tez zauwazylam niedawno ze wlasciwie wszystkie leki tu sa, kiedys pytalas o zyrtec?ja mam w domu kupowany tutaj wiec jest na pewno.


co porabiacie w taki piekny weekend?;-)
bo ja wczoraj prawie caly dzien sprzatanko (wreszcie dochodzimy "do siebie" po remoncie:-), a dzis spodziewamy sie gosci wiec cos sie bedzie dzialo chociaz..a no i na calverton na carboot pojechalam. boze ile tam znajomych osob mozna spotkac, prawie jak w polsce sie czulam:-)

paulinabeeston - ja nieraz potrzebuje kogos do juli ale to zwykle na pozny wieczor jak jedziemy gdzies na koncert:-D, i wtedy raczej chcialabym zeby zostala z kims kogo zna, bo wiadomo czuje sie wtedy bezpieczniej. moze wpadniesz kiedys na spotkanie mam w czwartek?


pozdrowki dla wszystkich!
 
A my dzisiaj grilujemy:-)
Pogoda w kratke czasem pada czasem zaswieci slonce ale jest super.Siedzimy sobie pod daszkiem dzieci w bagazniku samochodowym i gwizdzemy na deszcz.Zebyscie widzialy moje najmlodsze dziecie.Wyglada jak dziecko z pegierow- w raczce miesko,w drugiej lopatka,cala ublocona,w sosie i mokra od deszczu ale szczesliwa.I my tez bo az serce rosnie patrzac:-D

Gudrun a bedziesz za tydzien na Calverton bo ja planuje.
Paulina ja od wrzesnia bede sie rozgladac za opiekunka.A w jakim wieku jest Twoj synek?
 
hiehie no co do calverton to naprawde mozna tam spotkac duzo znajomych:-)
no co do zyrtec to napis zmi gdzie kupilas gudrun te kropelki co do remontu to sie ciesz w koncu niedlugo koniec i sobie odpoczniesz
gabidis co do malej to ona istnie jak moj wojtek w jednej miesko a w drugiej lopatka :-)
pogoda do kitu no nie wten piekny weeekend siedzimy i sie nudzimy
 
No i rok szkolny odbebniony:-)
Dziewczyny wybieracie sie w srode na Riviere Nottingham?Oczywiscie jak nie bedzie padalo.
 
wybieracie sie w srode na otwarcie plazy?:-D
wczoraj poszlam na old market skontrolowac przygotowania;-) i musze stwierdzic ze zapowiada sie naprawde suuuper:tak:. musimy koniecznie zrobic tam kiedys spotkanie dla mam, bo juz widzie jak maluchy beda pluskac sie w baseniku i robic razem babki z piasku..:-)
no mam nadzieje tylko ze City Council nie zapomnial zamowic pogody..:eek:
 
Hehe:-DGudrun
My wybieramy sie koniecznie tylko zeby nie padalo.Zdjec sobie trzeba bedzie porobic.Ciekawa jestem jak to bedzie wygladalo?
 
reklama
my tez sie chetnie wybierzemy na ten basenik i ta plaze ma byc pododbno super tylko czy wogole tam bedzie miejsca zeby sie dostac przeciez dzieciaki zaczynaja wakacjie pewnie bedzie duzzzzoo ludzii fajnie by tez bylo jakby pogoda dopisala
 

Podobne tematy

Do góry