reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

marzenainiko- ja mialam po brzuszku i chyba tak zawsze robia:tak:
a Nikodem smieszny, jak to kazdy chlopak chce braciszka, ale jak bedzie dziewczynka tez ja pokocha i bedzie jej bronil jak rycerz:tak:
a dzidzia oczywiscie najwazniejsze zeby zdrowa byla...
 
reklama
Marzena tak to USG jak kazde inne bedzie po brzuszku.Tutaj zreszta wszystko jest tylko po brzuszku:-)A moj Fabian to tez chcial braciszka.I on wogole inaczej to sobie wszystko wyobrazal bo myslala ze jak sie dzidzia urodzi to bedzie mial kogos do zabawy.Chociaz duzo z nim rozmawialismy i przygotowywalismy do nowej sytuacji to troche byl jednak zawiedziony tym obrotem sprawy.Ale Angelke pokochal od pierwszego dnia kiedy przyjechal po nia do szpitala:happy2:A teraz to mi ja wysadza na nocniczek.
 
gabids ty masz pomocnika super fabian w 100 procentach sprawdza sie w roli brata:-) a co do tych odczulajacych lekow to czy one sa tylko na wysypke czy ogolnie na alergie
marzenainiko- co do usg to pewnie po brzuszku ztego co wiem chyba ze cos jest nie tak to robia dopochwowe z tego co ja slyszalam a co do dzidzi to pewnie najwazniejsze zeby byla zdrowa a co do nikodema to napewno pokocha mak\la krolewne czy malego ksiecia takze sie nie martw bedzie oki
 
Ostatnia edycja:
no wlasnie dzieci na pytanie czy chca rodzenistwo zawsze mowia ze chca bo mysla ze to bedzie od razu ktos w ich wieku i od razu bedzie sie z nimi bawil:-D..ale mysle ze wszystko rozmową da sie wytlumaczyc i kazdy chlopczyk pokocha swoja mlodsza siostrzyczke (no dobra nie kazdy, moj brat to wyjatek;-))

a propos swinskiej..dzis w "metrze" czytalam ze zupelnie zdrowiusienka 6 letnia dziewczynka w czwartek umarla po tym wirusie:-(. mama z nia poszla do lekarza bo bolalo ja gardlo i lekarka stwierdzila zapalenie krtani czy cos takiego..a nastepnego dnia juz sie nie obudzila..:szok: ja juz naprawde nie wiem co o tym wszystkim myslec:-(

z jednej strony gdzies czytalam ze to oczywiscie jak zwykle o kase chodzi..bo jak niby przebadac nowy lek na milionach ludzi?jak go sprzedac:confused:..najlepiej pozarazac ludzi i wtedy sami zrobia wszystko by ten lek miec..podobno te zarazki swinskiej ktos specjalnie na meksyk z samolotu pozrzucal..a wybrali meksyk bo blisko do usa i biedny kraj jest..heh nie wiem czy to spisek korporacji czy zbieg okolicznosci ale tez mi sie nie podobaja obowiazkowe szczepienia..nie chce byc krolikiem doswiadczalnym:wściekła/y:
no nic sorry za te moje wynurzenia

a poza tym wpadnie ktos jutro do mary potter?ja dzis dopiero po 19 sie ruszylam z domu bo wczesniej jak zwykle pogoda nas nie rozpieszczala:no:..i znowu sie pytam gdzie to najcieplejsze lato w anglii?bo jakos wciaz go nie widze..:baffled:
 
no co do swinskiej to objawy nie sa tylko ze masz kaszel musi sie utrzymywac goraczka kaszel co dogoraczki to podobno nie mozna jej zbic no i ma sie problemy tez w oddychaniu nie wiem juz tez sama co o tym wszytskim myslec najlepeij przestac o tym myslec i pomyslec o czyms innym ale tak sie nie da bo czlowiek jest tylko czlowiekem i zawsze bedzie myslal no nie co do marry to nas nie bedzie sorki ale nam w czwartki nie pasuje trzymajcie sie i milego dzionka a co do lata to jeszcze bedzie
 
Ja zaczynam nie myśleć o tej grypie.Zajmuję się czymść innym aby nie myśleć.
A tak jak pisała shilla objawy świńskiej to nie tylko kaszel i katar.Ma się duszności kłopoty z żołądkiem brak łaknienia.
A co do Marry Potter to mi też w czwartki nie pasuje bo Maciek kończy pracę o 15 i trzeba mu uszykować obiad aby miał cieplutki.
 
Rybcia - i jak obiadek smakowal mezusiowi?:-)

a ja wczoraj zaserwowalam juli "busy day" jak nigdy:-), bylysmy rano w bibliotece pobawic sie troche i poczytac, pozniej na zamku na placu zabaw, w muzeum pozwiedzac troche:-), odwiedzilysmy play area na broadmarsh choc mowilam ze juz wiecej tam nie bede chodzila ale juli sie podobalo bardzo..pozniej zabawa na spotkaniu mam i jeszcze z tatusiem na plac zabaw na forescie:happy2:..i uwierzycie ze w ogole nie spala, choc normalnie ciagle drzemki ma..wytrzymala do 20 choc my kompletnie zmeczeni..dotrwala do kapieli, obejrzala pare bajek..zasnela dopiero jak czytalam jej na dobranoc juz sama przysypiajac..:-)
kurcze tyle atrakcji i wszystko za darmo..w polsce chyba byloby ciezko wypelnic tak fajnie maluchowi dzien i zaplacic jedynie za autobus do miasta..:confused:

no nic dzis za to siedzimy w domu.
dla rownowagi:-)
pozdrowionka!
 
gudrun to fajnie ze spedzilyscie sobie tak dzionek dla dzieciakow to atrakcja
no dzisiaj dla rownowagiw domku ale etz deszzcyk za oknem pada:blink:
ciekawe czy wogole bedzie jeszce cieplutko ale wierze ze tak:-)
gabids napisz mi cos wiecej jak bedziesz miala chwilke o tych syropkach co pisalas wyzej
rybcia 21 no to sie najad ten twoj maz :-);-) kochajaca z ciebei żonka:cool2:
trzymta sie laseczki
 
reklama
Shila to sa syropki na kaszel suchy,mokry na kaszel z katarem no duzy wybor maja a tu wkleje jak wygladaja
Tixylix Range - Tixylix
A jesli chodzi Tobie o ten preparat na alergie to Piriton i tu sa podane wskazania

If your child presents some of the following symptoms, they may have an airborne allergy caused by allergens such as pollen, house dust mites, dogs, cats, pet rabbits or mould spores:
  • Runny nose - cieknacy nos
  • Sneezing - kichanie
  • Nasal itching - swedzenie w nosie(tak zwane krecenie)
  • Dripping nose - pieczenie w nosie
  • Blocked nose -zatkany nos
  • Congestion - gesta wydzielina w nosie
  • Itchy eyes - swedzace oczy
  • Watery eyes - zalzawione oczy
You may find that your child gets irritable and/or tired when they are exposed to whatever triggers their allergy.

There are a variety of treatments available which can treat your whole family (children from age 1+):
  • Piriton Allergy Tablets can be taken by children age 6+
  • Piriton Syrup can be taken by children as young as one
  • Piriteze Allergy Tablets can be taken once a day by children age 6+
  • Piriteze Allergy Syrup can be taken once a day by children age 6+
See Products section for further information.
A wyglada on tak
http://www.piriton.co.uk/products.htm
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry