reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

No to zycze zeby wypadzik na basen sie udal i pogoda dopisala.Nas napewno nie bedzie z "wiadomych powodow"
 
reklama
hie hie a ty co bujszujesz o nocy do lozka hasiu hasiu juz po wieczorynce:-)
nie widze innego rozwiazania zakadaj kapilowki i z nami na basenik pozdrowionka kolorowych snow
 
idzie misio idzie slonik do natalki z zyczeniami bo to dzien radosny wielce masz juz jeden roczek wiecej wszystkiego co sobie tylko zamarzysz Natalko:-)
a co tam u was kobitki
 
hej dziewczyny
dziekujemy bardzo za zyczenia:-)
u nas kryzys dwulatka na calego;-)...
a pozytywny objaw dorastania mojej corki to to, ze juz korzysta z nocniczka:-):-):-):-):-):-):-):-), ale pampersy jeszcze przydaja sie na spacerach i do spania :tak::tak::tak:
ja przez kilka dni nie moglam wejsc na babyboom:-:)wściekła/y:, nie wiem dlaczego...

pozdrawiamy
 
przepraszam tez dosc dawno nie zagladalam, zyczonka skladalam na naszej klasie, ale tu powtorze jeszcze raz: wszystkiego najlepszego dla mlodej damy:-D.
gratuluje nocnikowania:-), Jula juz wreszcie tez ma ten etap za soba, a tak sie balam kiedys..ale my jeszcze tez jak Ty - nafnia - pampery na spacerki i do spania..
a kryzys u nas tez sie pojawil jakos od paru dni: "nie chce" i "nie chce" calymi dniami..ehh.:baffled: kiedys nie zwracala uwagi na to w co ja ubieram (tylko sukienek nie lubila), a teraz to ta bluzka nie dobra i sama idzie wybrac sobie inna...ah strach pomyslec co bedzie potem;-)..te dzieci tak szybko dorastaja..:-)

shilla - podobno wreszcie ma byc pogoda!idziemy na to paddling pool?moze jakas inna mama tez sie wybierze..dzien do ustalenia, tak zeby wszystkim pasowalo!

do zobaczonka wkrotce!
 
reklama
Hej dziewczynki
Ja juz po urlopiku Wrosilismy pare dni temu i nie mozeby sie wbic na powrot w normalny rytm:no:

Od rowniez najlepsze zyczenia dla Natalki:-)

A co to jest ten paddling pool, i kiedy sie wybieracie? Ja chetnie sie przylacze :)
 

Podobne tematy

Do góry