reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Zdjecie corki mojej kolezanki zostalo skopiowane i umieszczone w pedofilskim profilu.
Moja galeria jest dawno zablokowana dla obcych i dzisiaj pousuwalam zdjecia moich dzieci na ktoryc sa same.

Dziewczyny apeluje chroncie swoje dzieci przed psycholami.
 
reklama
Hi Marzenaiko i wszystkie Mamuski!!
No my juz 3 święta spedzamy w Anglii...ale to nie to samo jak w Polsce z cała rodzinka.Gdyby nie to że już nie mogę latac samolotem to święta spedziłabym w Polsce.A Wy jak tam Mamusie?Polska czy UK?

ynka78 czy Twoja córcia przypadkiem nie chodzi z moja córcią do przedszkola?Co prawda ja nie mieszkam w Nottingham, ale moja Paula na zdjęciu rozpoznała Wiktorie...nie wiem czy mówi prawde czy tez nie:-)
Pozdrawiam, szkoda że nie ma juz miejsc na te mikołajki.
 
gabids ale jak ktos ma zablokowaną galerie zdjęc i tylko maja wgląd znajomi, to jak to możliwe?Chyba zeby ktos z Twoich znajomych zrobił takie świństwo? A skąd sie dowiedziała Twoja znajoma że zdjecia jej dzieci sa na takim profilu....
Pozdrawiam
 
Ja jej to powiedzialam bo to ja znalazlam to zdjecie.Nie wiem moze i ktos znajomy to zrobil.Sprawa jest zgloszona i bedzie wiadomo z ktorego komputera to wyszlo,ale czy to cos da:sorry:Dlatego trzeba byc czujnym.
No i jeszcze jedno to ze galeria jest zablokowana nie znaczy ze ktos obcy nie mozetych zdjec ogladac.Jesli raz weszly do netu to juz tam sa....w tej otchlani.​
 
no wlasnie gabids ja tez o tym czytalam, juz jakis czas temu zablokowalam galerie a zdjecia gdzie dziecko jest samo wykasowalam , przykre to niestety :-:)sorry:
 
O matko, jestem w szoku, tzn slyszlam ze takie rzeczy sie zdarzaja, ale za kazdym razem mna wstrzasa:wściekła/y:


Dziewczyny, macie juz mikolaja, czy zaczac sie rozgladac po znajomych??
 
galerie zablokowalam a na swoim profilu juz dawno nie ma zdjec juli nie wiem tylko czy ten caly fotosik.pl jest bezpieczny i czy nie bede musiala galerii juliettkowej usunac:sad:

mikolaj sie znalazl,, pan Zbyszek powiedzial ze sie przebierze..tylko ze on ma posturę zupelnie nie mikolajowa:-). bedzie trzeba poduszke mu przyniesc na brzuch:-D.
wiec jak martag znalazlabys kogos "przy kosci" to daj znac:tak:

zaraz bedziemy rozsylac liste rzeczy do przyniesienia. i jeszcze takie pytanie:
czy macie moze w domu dzwoneczki? bo myslalysmy zeby zaspiewac sobie piosenkę "pada snieg pada snieg" i dzieci moglyby dzwoneczkami akompaniamowac:-)bylby wtedy fajny swiateczny nastroj..:happy:
w sumie to impreza nie bedzie dluga, bo tylko nieco ponad poltorej godzinki ale mysle ze bedziemy sie dobrze bawic:tak:
 
reklama
Gudrun fotosik jest bezpieczny no..teoretycznie bo tam mozna zablokowac swoje zdjecia.Odradzam picasse,ImageShack,TinyPigg.
 

Podobne tematy

Do góry