reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Witam się poniedziałkowo !!!!
U nas dziś też pięknie aż się żyć chce:-)
Beatris- no to coś nam się tu rozkręca;-) trzymam mocno kciuki. A z tym prysznice to tak jak Maniulka radzi, rzeczywiście dobre jak się uciszy to fałszywy alarm ale jak się nasilą bóle to już tylko porodówka:-)
Maniulka- oj spory ten rachunek, my w zimie też dużo płaciliśmy bo ok 1500 za ogrzewanie malutkiego mieszkania 34m, zobaczymy co teraz nam przyjdzie bo się przeprowadziliśmy i tutaj jest centralne ogrzewanie więc teoretycznie powinno być dużo mniej.
Mamuniakubunia- spokojnie będzie dobrze, czasami jak bardzo potrzebujesz mieszkania to akurat cholera go nie ma ale może wystarczy chwilkę poczekać i na pewno coś się znajdzie. My też mieliśmy problem ze znalezieniem i w końcu wynajęliśmy małe 34m a po roku znaleźliśmy coś większego i w rozsądnej cenie. Uda się!!!!!
A teraz co u mnie, weekend ciężki bo tak jak bym sobie wykrakała ten katar u mojego maluszka po prostu mówisz i masz więc ogólnie spania nie i noszenie na okrągło ale co taki biedny bobas winny że to diabelstwo go dopadło. Niestety liczyłam się z tym że tak będzie jak starszak pójdzie do przedszkola. Przynajmniej zadowolony jest ma tam jak w raju taplanie w błocie i spędzanie cały dzień na świeżym powietrzy to jest to co on uwielbia no i ma kompanów do zabawy, Zasmarkany ale szczęśliwy:-) A jak wasze pociechy znosiły pierwsze tygodnie w przedszkolu bo mój codziennie wyje gdy go zostawiam :-(ale jak tylko zniknę mu z pola widzenia to automatycznie przestaje.
Lece ogarnąć ten nasz burdelik póki Filip łaskawie śpi...... Pa
 
reklama
Witaj bubla!!!:-)
No to ty chyba pobiłaś wszystkich tym rachunkiem masakra!!
maniulka- to dobrze że byłaś na miejscu hi hi:-D
A ja z kolei przez trzy tygodnie miałam skurcze regularne i biegałam jak poparzony kot pod ten prysznic aż się mąż ze mnie śmiał że co jak co ale do tego porodu to ja będę super czysta:-D
 
A mój Mąż to miał sobie wyliczone tydz temu że wtedy jeszcze jakieś 3numerki :-D i pójdę rodzić, ale od tego czasu numerków było duuużżoooo i z porodu jak narazie nici.. Heh może ten prysznic coś da :-)
 
Bubla ło matko jaki rachunek:szok::szok::szok:
A w jakich okolicach jest Strommen na boga wcale nie znam Norwegi:-D:-D:-D
Drozdekela nie zazdroszcze katarku u małego,u takich dzieci najgorzej,fajnie że starszakowi podoba się w przedszkolu jeszcze chwila i rozstania będa lepsze:tak:
Beatris później 6 tygodni sexownej abstynęcji więc nich mąz korzysta,no a póxniej skuteczna metoda antykoncepcji DZIECI!!!!!!:-D:-D:-D:-D
 
Antykoncepcja - heh mój już mówi że będzie chciał szybko drugie dziecko.. A nawet śniło mu się że znowu na Boże Narodzenie zaszłam w ciążę.. Ja mu mówię że jeszcze jedno się nie urodziło a on myśli o kolejnym ;)
 
Tak dzieci są świetną antykoncepcją:tak: tak że beatris korzystajcie z wolności:-)
Twój mąż bardzo szybki.... bynajmniej w planowaniu:-) masz racje niech poczeka aż się jedno urodzi zobaczysz czy swój plan wcieli w życie:laugh2:
Maniulka dzięki za pocieszenie tez mam taka nadzieję że wreszcie przestanie beczeć bo mi się serce kraje i czuje się jak wyrodna matka.:-(
 
Hey Kobietki ;) A ja dalej w dwupaku, chociaż myślałam ze to dziś w nocy się zacznie i tak się ucieszyłam bo synek by się urodził w męża urodzinki a tu chyba nici, w sumie to dzień się dopiero zaczął..:) A przez całą noc miałam skurcze co 5min, chcieliśmy jechać ale ja się wstrzymywałam no i o 4rano mi przeszło a teraz coś znowu mam skurcze takie pojedyncze narazie.. Wiec może to dziś.. A my z M. tez już myśleliśmy o tym żeby jakoś przyspieszyć cała akcje ;)
Ale to chyba na dniach bo troszkę cieknie mi mleko - to chyba normalne co???
Miłego dzionka :)
jak się czujesz?? mam nadzieje że się akcja rozkręci i szybciutko urodzisz ;-)
Witam mamusie z norwegi.Dopiero dzisiaj znalazlam to forum i chcialabym sie przylaczyc do Waszego grona-jesli mozna.W styczniu dolaczylam wraz z corka do meza i w koncu jestesmy razem.
Witaj :-)
Moze napisze cos o sobie..Mieszkamy w strommen mamy 13miesieczna corke.Maz pracuje a ja siedze w domku i zajmuje sie wychowaniem malej rozrabiaki.Wynajmujemy pietro domu.Czytalam ostanie pare postow i nawiazujac do tematu pradu-ostatni rachunek mielismy za 5900 no masakra...
no niezły ten rachunek :szok::szok::szok:
jak córeczka ma na imię??:-)
A mój Mąż to miał sobie wyliczone tydz temu że wtedy jeszcze jakieś 3numerki :-D i pójdę rodzić, ale od tego czasu numerków było duuużżoooo i z porodu jak narazie nici.. Heh może ten prysznic coś da :-)
mój mnie przed porodem to nie chciał tknąć , normalnie chyba się bał ;-)
Antykoncepcja - heh mój już mówi że będzie chciał szybko drugie dziecko.. A nawet śniło mu się że znowu na Boże Narodzenie zaszłam w ciążę.. Ja mu mówię że jeszcze jedno się nie urodziło a on myśli o kolejnym ;)
mój chciał w sumie 6 -cioro ale mu powiedziałam że po drugim zakręcam ten kurek ;-) i jak chce więcej dzieci to sobie jakąś kochanke musi poszukać :-D
 
Cześć staraczki! :-)

mary-beth dokładnie z tego serka w kubeczkach robiłam ruskie a nawet sernik ;) , przeciskam go przez praskę i odlewam tą "wodę" potem jak dobrze doprawię to jest ok , nam przynajmniej smakuje
temperaturkę mierzyłam przez jakiś czas , pamiętam że do @ jest podwyższona a potem spada , a jak się jest w ciąży to dalej jest podwyższona , możesz spróbować chociaż z drugiej strony może lepiej się nie stresować i o tym nie myśleć ;)
Ania - dzięki za wskazówki! :-) A co do tempki - musze skoczyć po termometr rtęciowy, bo tym elektronicznym nie ufam. :no2: No i może zmierzę... Ale chyba lepiej, jak się to robi regularnie. ;-)

mary-beth pojecia nie mam co to za dieta - cos tam pod suwaczkiem jest, ale tak sie wlasnie zastanawiam czy ona ma pomoc, oby nie przeszkadzala w zaciazeniu, bo kobietom w ciazy nie zaleca sie odchudzania tylko zdrowe odzywianie...;-) uuupppsss chyba cie z kims pomieszalam, chyba jeszcze mnie te mormony trzymaja...

JojoB - miałam wcześniej suwaczek z dietka Dukana. :tak: W sumie zobaczę, czy będę ją kontynuowała, bo ona jest jednak trochę za mało urozmaicona jak dla mnie. A też nadwagi nie mam, tylko mi ze 4 kg przeszkadzają! :-D

A mam większą zagwozdkę - jutro zaczynają się treningi sportu walki, który uwielbiam i zawsze chciałam zacząć trenować... Przez wiele lat trenowałam inny, więc wiem z czym to się je, ale to jednak sport kontaktowy... :baffled: Mogę unikać walk kontaktowych i trenowac dopóki nie jestem w ciąży, ale... Wiecie - jednak krążą mi po głowie myśli, czy to dobry pomysł... Moja mama mi odradza, bo pamięta moje kontuzje sprzed lat, a z kolei M. mi radzi iść, spróbować, bo wie, że ja potrzebuję ruchu, aktywności... :confused: zawsze się mogę potem na jogę przerzucić... Ale sama już nie wiem... :baffled:

Ufff, śpijcie dobrze! :-)
 
Ania sześcioro:szok::szok::szok: ło matko bosko to se chłop wymyslił,ciekawe co by powiedział jakby jedno musiał urodzić :-D:-D:-Dmój to by umarł na bank
Beatris oj szybki w planowaniu ten twój chłop:rofl2:

U nas popołudniu pogoda tak się zmieniła że normalnie wiatry halne nastały do tego deszcz okropieństwo :crazy:
 
reklama
Witam sie porannie i slonecznie!

Witamy i pozdrawiamy nowa mamusie! :-) bubla to faktycznie rachunek :szok:!

mary-beth teraz faktycznie trzeba troche perspektywicznie, bo moze i juz jestes w ;-)! jezeli ciaza nie jest zagrozona to jak najbardziej zaleca sie aby kobieta byla aktywna fizycznie jak i przed zajsciem. Co prawda w ciazy nie zaleca sie jakis ekstremalnych sportow przez ryzyko wlasnie urazow ktore moga doprowadzic do poronienia. Jezeli masz gwarancje, ze uda sie uniknac walk kontaktowych (ale to chyba wlasnie o to w tym sporcie chodzi aby nauczone chwyty wyprobowac na przeciwniku) to sie decyduj. Ja wiem, ze w takim sporcie nie chodzi o to aby sie tluc, ale tak do konca to nie wiem czy to nie straci sensu. Moze cos jeszcze innego ci wpadnie "w oko". Ale mozesz sprobowac, bo jak co to nic nie stoi na przeszkodzie aby zrezygnowac. ;-)

Ania 6-tke powiadasz? Ale najlepiej aby tylko blizniaki wtedy rodzic! ;-) 3 porody i po krzyku! :-D:-D:-D

pa
 
Do góry