reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Kurcze to duże macie te mieszkania...
Ja nienawidzę ciasnoty i troszkę mnie te ceny przerażają... Chociaż jeszcze bardziej mnie przeraża, że tak mało tych mieszkań jest tam gdzie ja szukam :(
W 30metrach nie chcę się gnieść a nie wiem, czy dam radę wynająć coś większego :(
No i garaż, mój mąż bardzo chciałby mieć swój garaż... Ech laski, powoli chwyta mnie dołek a jeszcze nie wyjechałam :/

jojoB-współczucia gorączki, mam nadzieję, że teraz już będzie lepiej...

Kochane a powiedzcie mi jak jest z tym [rądem w nor? Drogo tak? A jak są mieszkania ogrzewane?

Jezeli chodzi o ogrzewanie to raczej nawet w mieszkaniach wiekszosc ma indywidualne na grzejniki. I tak przy okazji kiedys slyszalam anegdotke, ze do Polakow przyszli sprawdzic czy czy wszystko maja leegalnie podlaczone do pradu bo w porownaniu z Norwegami to zbyt niskie rachunki placili! :-D:-D:-D Norwedzy to wszedzie swiatla pozapalane...
W domach to tez niektorzy maja te pompy albo takia wielka cysterne zakopana przy domu i tam olej opalowy. Przejrzalam te ogloszenia ale tam o ogrzewaniu to nic nie ma wiec pewnie we wlasnym zakresie. Ale jezeli mieszkanko w dobrym stanie, ocieplane i podgrzewane przez sciane od sasiadow to nie powinno byc zle. Najwazniejsze zeby od podlogi nie ciagnelo, bo twoje Malenstwo pewnie duzo bawi sie na podlodze ale to tez jakas mate mozna kupic.
Glowa do gory! Poczatki czasem sa trudne! Wiec pare glebokich oddechow (tak dla uspokojenie) i dalej przegladaj. Bo czasem zupelnie niespodzianie cos sie na pewno trafi. Podobno kciuki formuowe pomagaja wiec bedziemy trzymac!;-):tak:;-)

mary-beth pojecia nie mam co to za dieta - cos tam pod suwaczkiem jest, ale tak sie wlasnie zastanawiam czy ona ma pomoc, oby nie przeszkadzala w zaciazeniu, bo kobietom w ciazy nie zaleca sie odchudzania tylko zdrowe odzywianie...;-) uuupppsss chyba cie z kims pomieszalam, chyba jeszcze mnie te mormony trzymaja...

maniulka to dobrze, ze na raty bo tak jednorazowo wyskoczyc z gotowki to ciezko!

A co do Malej to zobaczymy czy ja jutro wysypie... Ach te przedszkola...:wściekła/y:

;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey Kobietki ;) A ja dalej w dwupaku, chociaż myślałam ze to dziś w nocy się zacznie i tak się ucieszyłam bo synek by się urodził w męża urodzinki a tu chyba nici, w sumie to dzień się dopiero zaczął..:) A przez całą noc miałam skurcze co 5min, chcieliśmy jechać ale ja się wstrzymywałam no i o 4rano mi przeszło a teraz coś znowu mam skurcze takie pojedyncze narazie.. Wiec może to dziś.. A my z M. tez już myśleliśmy o tym żeby jakoś przyspieszyć cała akcje ;)
Ale to chyba na dniach bo troszkę cieknie mi mleko - to chyba normalne co???
Miłego dzionka :)
 
Witam :-)
Ja od 2 godzin już na nogach a moje dziecko jeszcze śpi:-D:-D:-D
Pogoda zapowiada się ładna,świeci słoneczko i jest dośc ciepło :tak:
Beatris jak masz skurcze i nie wiesz czy to juz to wejdz pod prysznic albo do wanny,ciepla woda albo wyciszy skurcze jezeli to jeszcze nie czas albo rozkreci akcje porodowa
 
Witam mamusie z norwegi.Dopiero dzisiaj znalazlam to forum i chcialabym sie przylaczyc do Waszego grona-jesli mozna.W styczniu dolaczylam wraz z corka do meza i w koncu jestesmy razem.
 
reklama
Moze napisze cos o sobie..Mieszkamy w strommen mamy 13miesieczna corke.Maz pracuje a ja siedze w domku i zajmuje sie wychowaniem malej rozrabiaki.Wynajmujemy pietro domu.Czytalam ostanie pare postow i nawiazujac do tematu pradu-ostatni rachunek mielismy za 5900 no masakra...
 
Do góry