reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Beatris ja przyznaję bez bicia że kombinowałam i ta bardzo no bo jak się nie wkurzyć,poszłam na wizytę(wtorek) i ginka mówi że max do piątku urodzę(3cm rozwarcie) i że wypisuje mi skierowanie do szpitala ubłagałam ja że ja do czwartku muszę być w domu no bo musiał m zjechać z No,więc wypisała na czwartek,dzwonię do m szybka akcja,kupił bilety i w środę przyleciał w czwartek stawiłam się do szpitala,rozwarcie 3-3,5cm myslę se no to zaraz urodzę i co okazało się że leżałam jak ciołek prawie 2 tygodnie:angry::angry::angry:zła byłam strasznie bo m w domu,syn tęskni,ja leże i nic się nie dzieje ale do domu pościć z takim rozwarciem nie mogli,robiłam cuda,biegałam po schodach,masowałam brzuch-cycki:-D:-D:-Dprosiłam małą żeby juz wychodziła a ona nic,sama zgłaszałam się na chętnego zeby mnie studenci po brzuchu macali:-D:-D:-Dwiecie ułożenie dziecka itp.zawsze chętna byłam do badania i nic,nawet nie drgnęło dalej max 3,5 cm,najbardziej byłam zła na to ze mała miała na ktg złe zapisy i wolałam zeby juz wyszła,tak było bezpieczniej ale ona uparciuch siedziała.Ordynatorem był wtedy taki fajny lekarz i on tez bardzo chciał żebym juz urodziła bo tylko jemu nie podobały się te zapisy ktg,reszta lekarzy uważała że jest super łącznie z profesorka.W poniedziałek na wizycie powiedziałm mu że skoro nic mi nie jest wypisuje się na własne żądanie a on wcale się nie sprzeciwiał,tylko powiedział ok ale najpierw badanie,poszłam i tak mnie zbadał że wylądowałam na porodówce z 5cm :-):-):-)dzięki mu za to
 
reklama
Ja też wypróbowałam wszystkie sposoby wygrzebane na internecie i nic to nie dało umęczona tylko byłam a porodu i tak nie było. Mieszkanie lśniło a i kilometrów tyle zrobiłam że chyba przez cały rok by się nie uzbierało. Psycha siadała mi konkretnie a to dlatego że w od 37tyg skurcze regularne więc pęd do szpitala a tam ktg i położna mówi no to widzimy się w nocy a tu d...a,mało że się nic nie wydarzyło ale przez kolejne też nic i tak dopiero w 42tyg w nocy po prostu odeszły wody i hurra się zaczęło! ja osobiście nic nie polecam żadnych sposobów przyspieszania, może taki mój urok że na mnie nic nie działa:no:. Teraz gdybym o tym wiedziała to bym bykiem leżała i odpoczywała bo po porodzie ciężko znaleźć chwilkę tylko dla siebie:happy:.
 
Dziewczyny kochane czy mogę liczyć na Waszą pomoc?
Mój mąż ma pracę w hengsrØd dlatego rezygnujemy z osiedlenia się w Horten, no troszkę za daleko żeby tak codziennie jeździć... Dawid jeździ teraz codziennie i robi aż 50km... Chcemy znaleźć mieszkanie gdzieś bliżej ale coś kiepsko z lokalami na finnie :(
Albo ja coś źle robię:/

Znalazłam takie ale za drogie prawda?
Sokkelleilighet til leie - Revetal -

To jest daleko :(
Leilighet ledig, Horten/ Borre -

To też :(
LEILIGHET PÅ SKOPPUM TIL LEIE -

No i tyle :( Nic nie widzę bliżej :(
 
Dziewczyny kochane czy mogę liczyć na Waszą pomoc?
Mój mąż ma pracę w hengsrØd dlatego rezygnujemy z osiedlenia się w Horten, no troszkę za daleko żeby tak codziennie jeździć... Dawid jeździ teraz codziennie i robi aż 50km... Chcemy znaleźć mieszkanie gdzieś bliżej ale coś kiepsko z lokalami na finnie :(
Albo ja coś źle robię:/

Nie znalazlam tego na mapie tylko dwa o podobnej nazwie: jedno blizej Kongsberg a drugie kolo Horten. Mozesz cos blizej napisac, moze jakies wieksze miejscowosci ktore kolo tego leza. Te za pierwsze to faktycznie trochie drogie jak na taka mala miejscowosc. :dry:
 
Faktycznie niewiele tego jest. Przypuszczam ze w tak malych miejscowosciach to raczej malo kto wynajmuje. A najszybcie to sie czlowiek dowie droga pantoflowa! Niech twoj m. sie troche rozpyta. Bo z ogloszenia to wiekszosc w okol Horten.
Glowa do gory! Sledz na biezaca (jak masz troche czasu) i niech twoj sie troche zakreci to na pewno cos sie trafi! ;-)
 
Dziewczyny kochane czy mogę liczyć na Waszą pomoc?
Mój mąż ma pracę w hengsrØd dlatego rezygnujemy z osiedlenia się w Horten, no troszkę za daleko żeby tak codziennie jeździć... Dawid jeździ teraz codziennie i robi aż 50km... Chcemy znaleźć mieszkanie gdzieś bliżej ale coś kiepsko z lokalami na finnie :(
Albo ja coś źle robię:/

Znalazłam takie ale za drogie prawda?
Sokkelleilighet til leie - Revetal -

To jest daleko :(
Leilighet ledig, Horten/ Borre -

To też :(
LEILIGHET PÅ SKOPPUM TIL LEIE -

No i tyle :( Nic nie widzę bliżej :(
mieszkania możesz poszukać też na Bolig til leie - Norge ,a najlepiej żeby Twój sprawdzał w gazecie , bo u mnie np najwięcej ogłoszeń jest właśnie tam, ja chodziłam codziennie do kiosku i przeglądałam ogłoszenia w gazecie i jak było coś ciekawego to kupowałam gazete a jak nie to odkładałam ją na regał ;)
 
No tak tylko mój mąż aktualnie od 8 rano do 21 pracuje :( Zwyczajnie nie ma czasu żeby jeszcze gazety przeglądać... No i kompletnie nie zna języka :( Angielski owszem, dogaduje się w pracy ale też ma taką pracę, że teraz ma całe auto do roboty i aż do wyjazdu robi sobie je w lakierni sam...

aniu dzięki za namiar! Juz tam zaglądam
 
Witam z rana:-)
U mnie pogoda ładna się zapowiada,szykujemy się na spacerek popołudniu ale najpierw lekcje z młodym trzeba zrobić,a ja w tym czasie obiadek przygotowuję :-p
Beatris jak tam dalej w dwupaku????


Miłego dzionkahttp://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10






copy.png
trans.png
 
reklama
Cześć dziewczęta!

Dziewczyny kochane czy mogę liczyć na Waszą pomoc?
Mój mąż ma pracę w hengsrØd dlatego rezygnujemy z osiedlenia się w Horten, no troszkę za daleko żeby tak codziennie jeździć... Dawid jeździ teraz codziennie i robi aż 50km... Chcemy znaleźć mieszkanie gdzieś bliżej ale coś kiepsko z lokalami na finnie :(
Albo ja coś źle robię:/

Znalazłam takie ale za drogie prawda?
Sokkelleilighet til leie - Revetal -

To jest daleko :(
Leilighet ledig, Horten/ Borre -

To też :(
LEILIGHET PÅ SKOPPUM TIL LEIE -

No i tyle :( Nic nie widzę bliżej :(

MamaKubunia - witaj! 7000 za 90 m2 to naprawdę jest tanio! Rozważcie to pierwsze, i jesli tylko dacie radę finansowo oraz położenie jest dobre ze wzgledu na pracę itp., to bierzcie. Moim zdaniem oczywiście.


U mnie dziwne rzeczy. 23 dc teraz, zazwyczaj mam 34-dniowe. A brzuch mnie ze 3 dni boli jak na @!... :szok::nerd: Ciut za wcześnie na ból tego typu... Staranka były (akurat jestem po dniach potencjalnie płodnych), za ok. 10 dni test pójdzie w ruch...

JojoB - a Ty jakie te pierogi robisz? Ruskie może? Jeśli tak, to jaki ser biały dajesz? Ja nigdzie nie mogę kupić porządnego białego sera w kostce!
 
Ostatnia edycja:
Do góry