reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

dziewczyny któraś z Was wrzuciła kiedyś kalendarz sczepień ale cholerka nie mogę tego znaleźć, byłabyś tak dobra i wstawiła jeszcze raz?
 
reklama
3 miesiące
Błonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis i infekcja Hib (DTP-IPV-Hib), zakażenia pneumokokowe
2
5 miesięcy
Błonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis i infekcja Hib (DTP-IPV-Hib), zakażenia pneumokokowe
2
12 miesięcy
Błonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis i infekcja Hib (DTP-IPV-Hib), zakażenia pneumokokowi
2
15 miesięcy
Odra, świnka, różyczka (MMR)
1
7-8 Lat (2. klasa)
Błonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis (DTP-IPV) (od rocznika dzieci urodzonych w 1998)
1
11-12 Lat (6. klasa)
Błonica, tężec (DT) (od rocznika dzieci urodzonych w 1997)
1
12-13 Lat (7. klasa)
Odra, świnka, różyczka (MMR)
1
13-15 Lat (8-9. klasa)
Gruźlica (BCG)
1
15-16 lat (10. klasa)
Poliomyelitis (od rocznika dzieci urodzonych w 1997) Błonica, tężec, poliomyelitis (od rocznika dzieci urodzonych w 1998)
1
0-18 lat
Wirusowe zapalenie wątroby typu B (WZW typu B)
 
cyferki oznaczają ilość dawek.....

do tego jeszcze jest szczepienie na pneumokoki dla dzidzi ale nie wiem kiedy dokładnie .......

sciagnelam to z internetu .....
 
anastazi :* dziękuję :)

a wrzucam Wam jeszcze zdjęcie niuni mojej :) DSCN6035.jpg
 

Załączniki

  • DSCN6035.jpg
    DSCN6035.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 47
Anastazi Mi nawet przy samym porodzie podczas robienia usg mowili jeszcze plec, wiec bez problemu pytaj czy dalej masz coreczke czy sie przrmienila w synka :p
Ninka Slodka jest i jakie ma dluugie nozki :) wyglada na duzo starsza dzidzie (ze wzgledu na dlugos) :D
 
reklama
cześć dziewczyny
nina ogromne gratulacje :))) śliczna :-) współczuję ciężkiego porodu i tych wszystkich dolegliwości po porodzie, ale mam nadzieję że wszystko szybko wróci do normy i z karmieniem też nie będzie problemów

przepraszam że nie złożyłam wam życzeń wielkanocnych, cóż wyjazd do Polski całkiem mnie pochłonął, jestem już na miejscu i rzadko zaglądam na forum...
czuję się bardzo dobrze, pełna energii, codziennie coś robię, gdzieś jadę z mężem itp.. bardzo jestem zadowolona że przyjechałam do Pl bo w No już usychałam...
wizytę u gina mam 29 kwietnia o 21.15 więc potem się odezwę zdać relację, mam nadzieję że się dowiem kto mieszka w brzuszku ;-)
pochwalę się jeszcze że chyba dzisiaj poczułam pierwszy raz ruchy maleństwa :-)

pozdrawiam was wszystkie, buziaki :*
 
Do góry