reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Dziękujemy twoje córeczki są wspaniałe:)
Ta chodzące diablice tylko tym razem się wstydziły bo widziały Was pierwszy raz:-D:-D


Jak wam udaje się zacytować słowa kilka osób? Mi się nie udaje:(
Na dole każdego posta masz pasek i tam na końcu jest cudzysłów w chmurce a obok plusik. Klikasz. Plusik zamienia się w ptaszka i jak już zaznaczysz wszystkie posty na które chcesz odpowiedzieć to wciskasz na dole strony "odpowiedz na ten temat"
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry z samego rana :)

Natasza - dziękuję :) No Frania jest duża , wczoraj byliśmy u lekarza na szczepieniu i waży 9300 i ma 76 cm.

kokusia z racji tego,że mielismy dwie nianie i niestety się nie sprawdziły , postanowiliśmy oddać Franię na te parę godz do prywatnego złobka,gdzie jest mało dzieci w pobliżu mojej pracy.
a pracować będę przez 6 godzin dziennie.

dziewczyny może utworzymy sobie grupę zamkniętą? co wy na to?
 
dzień dobry z samego rana :)

Natasza - dziękuję :) No Frania jest duża , wczoraj byliśmy u lekarza na szczepieniu i waży 9300 i ma 76 cm.

kokusia z racji tego,że mielismy dwie nianie i niestety się nie sprawdziły , postanowiliśmy oddać Franię na te parę godz do prywatnego złobka,gdzie jest mało dzieci w pobliżu mojej pracy.
a pracować będę przez 6 godzin dziennie.

dziewczyny może utworzymy sobie grupę zamkniętą? co wy na to?

Super że macie możliwość ze żłobkiem. Małej na pewno spodoba się kontakt z dziećmi.

Co do zamkniętej grupy to zgadzam się bo i tak jest nas tu kilka a tak to chociaż będziemy mogły sobie swobodnie pogadać

Możemy utworzyć:)
Twoja Frania jest większa od mojej córeczki:) moja waży 8500 i ma 74cm:)

Natasza nie przejmuj się Frania jest niewiele lżejsza od mojej;-):-D
 
ok dziewczyny to utworzę i wyslę Wam zaproszenia

natasza ,naprawdę? ło matko! to moja taki pulpet ? :) hihihihih:) po mamusi :)
 
Cześć dziewczynki.

dzień dobry z samego rana :)

Natasza - dziękuję :) No Frania jest duża , wczoraj byliśmy u lekarza na szczepieniu i waży 9300 i ma 76 cm.

kokusia z racji tego,że mielismy dwie nianie i niestety się nie sprawdziły , postanowiliśmy oddać Franię na te parę godz do prywatnego złobka,gdzie jest mało dzieci w pobliżu mojej pracy.
a pracować będę przez 6 godzin dziennie.

dziewczyny może utworzymy sobie grupę zamkniętą? co wy na to?
Nie wiem bardzo na czym polega ta grupa zamknięta. Mi to wszystko jedno gdzie będę pisać.:-)

Kokusia już ci wysłałam mojego maila
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny!
u mnie zmęczenie ostatnio potworne ledwie daje radę do domu dojechać z pracy i zaciągnąć sie do wanny bo tak mnie sen bierze... do tego jeszcze doszły mi ostatnio mdłości więc przepraszam, że sie nie odzywałam przez jakiś czas, ale rzadko daje radę :(
poza tym chyba wszystko dobrze, czekam na kolejna wizytę, ostatnio mialam 22.04 i za tydzień już kolejna czekam z niecierpliwością.
Troszkę chyba z racji że zawsze byłam szczupła zaokrągla mi sie już brzuszek, wcześniej miałam tylko taki od wzdęć, ale teraz jest już inny, a to dopiero jest 10tydz :happy2:

hej!
czy BB to BabyBoom?
anula-mm do jakiego ginekologa chodzisz? ja do dr. Maletki.

jeśli chodzi o lekarza to jestem pod opieką S.Kręt.

pozdrawiam was gorąco i postaram się częściej zaglądać i odzywać :tak:
 
reklama
Dziewczynki,wróciłam do was z podkulonym ogonem i prosze o wybaczenie ze mnie 100 lat nie było:)

Anula ja byłam pacjetką Kreta.Do wypisywania recept jest pirwsza klasa tanio i szybko bez zbednych ceregieli.Ale w ciąży byłam u niego dwa razy i zmieniłam lekarza.Kret nie jest zły ale ja jakos nie czułam sie bezpieczna pod jego opieka.Jak sie pózniej okazało to nie zlecił mi wszystkich badan i po zmianie lekarza robiłam je na biegu zeby posprawdzac czy wszystko jest ok i czy naprzykład nie złapałam toksoplazmozy.
Ja chodziłam i chodze do Szpetnarowej bierze 80 zł,Jestem z Niej zadowolona,Bardzo miła babeczka.Jest ostrożna w prowadzeniu cięży,czasami może az za bardzo ale wiadomo ze chodzi o nasze maluszki i trzeba na siebie uważac.Maletka jest podobno super ale i super bierze za wizyte wiec to zależy od możliwosci finansowych
 
Do góry