reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

malinka222 gratuluje malenstwa i zycze duuuzo zdrowka...i uspokoj sie..to zoltaczka..moja Lenka tez miala...naswietlanie nie boli...to cos jak solarium ;) maluch troszke polezy pod lampami i tyle.A moze i samo przejdzie, bo i tak bywa. Potwierdzi to kolejny test krwi.Jednak naprawde nie ma powodow do paniki. Zoltaczke przechodzi 80% noworodkow.
 
reklama
Malinka jeszcze raz moje gratulacje! Mam nadzieje, ze dostalas ostatnia wiadomosc ode mnie :) Nasz maluch tez mial zoltaczke i byl naswietlany. Z tego powodu trzymali nas w szpitalu az 5 dni po porodzie. Generalnie trzeba sie upewniac, ze dziecko duzo pije i jak najczesciej wystawiac je na swiatlo sloneczne, o ile to nie pomoze to wtedy niestety naswietlania, ale to tak jak Yowka juz napisala wyglada jak solarium. Bedzie dobrze!!!!
Pozdrawiam!!!!
 
Dziewczyny,właśnie stosuję się do Waszych rad i mały leży sobie odkryty na łóżku i naświetla się;-)Chodzimy z nim od 3 dni na spacery.Jutro mamy pobieraną ponownie krew.Mam nadzieję że "domowe"sposoby wystarczą i nie będzie trzeba jechać do szpitala.Mały regularnie ssie pierś,więc na razie nie wzywają nas pod lampy.Na moje oko jest troszkę bladszy,ale to się jutro okaże z krwi.Poza tym jest słodki,oczu od niego nie mogę oderwać!Coraz więcej śpi w nocy,tak 7 godzin z przerwą na cycka i zmianę pieluszki.
 
malinka222, Dorian to bylo jedno z imion, ktore brlaismy pod uwage dla naszego malucha :) szczegolnie mojemu D sie podobalo, ale wybralismy Julian -Julek :)
 
Nina bardzo ladne imie...polozna w St. Marys, ktora odbierala moj porod miala tak na imie...super babeczka...bardzo profesjonalna i niezwykle mila i pomocna...gdybym nie miala juz wczesniej imienia dla mojej corci to napewno tak bym ja wlasnie nazwala.
...a u nas jak na wrotkach...codziennie z dwojka dzieci nie jest latwo...do tego konczy mi sie mleczko i musielismy dodac formule...wiec jest dodatkowo na specjalnym mleku dla wczesniakow Nutriprem 2 i moim.Chyba za duzo stresow mialam...i tak sie dziwie, ze w ogole mialam mleko...:/
 
reklama
Cześć babki! Sory, że tak mało piszę, ale zaglądam i czytam, co u Was słychać. Po krótce... wróciłam do pracy na pełen etat- na szczęście pracuje tylko max. do końca stycznia, potem zaległy urlop, a zaraz potem maternity. Filip ma już jednego ząbalka. Rozwija się świetnie. uwielbia swojego tatusia z którym spędza 4 z 7 dni w tyg. kiedy to mamusia musi pracować :-( Chłopaki radzą sobie super! Maluszek rośnie, co (nie)stety widac bo krągłościach mamusi ;-) W środę mamy wizytę u midwife, więc zbadamy się co i jak. Za miesiąc kolejny scan i mam nadzieję, że wtedy uda nam się poznac płeć dzidziusia. Pozdrawiam serdecznie. P.
 
Do góry