reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

yowka, przykro mi ze jedna z siostrzyczek odeszla :( nawet sobie nie wyobrazam jakie to musialo byc trudne dla waszej rodzinki. Duzo dobrych opini slyszalam o St Marys i Ty tez podtwierdzasz to czuje sie pewniej.

Moja ciaza raczej ksiazkowa, mam nadzieje, ze bedzie taka do konca. W srode wieczorem moja kolezanka byla umowiona na wywolywanie tez w St Marys, jestem ciekawa jak jej idzie..

Przy locie z takim malenstwem podajecie cos do picia albo jedzenia przy starcie i ladowaniu, zeby przelykalo? Czytalam, ze to zapobiega zatykania uszek.
 
reklama
Przy locie z takim malenstwem podajecie cos do picia albo jedzenia przy starcie i ladowaniu, zeby przelykalo? Czytalam, ze to zapobiega zatykania uszek.

My mieliśmy mleczko w pogotowiu, ale Filip jak tylko wsiedlismy do salmolotu zasypiał i budził się już po starcie. Z lądowaniem identycznie. Upewniałam się jednak, że ssie sobie smoka.
 
Czesc dziewczyny,
Yowka bardzo sie ciesze, ze wrocilas na forum, a przede wszystkim, ze Lenka jest zdrowa i wszystko u Was w porzadku. Ja dosc rzadko bywam na bb, bo zwyczajnie nie mam czasu, ale staram sie zagladac czasami.
Co do doswiadczen z podrozy samolotem z dzieckiem, to rowniez potwierdzam, ze nie ma wiekszych problemow. Moj Olivek jest wyjatkowo grzeczny w samolocie i bardzo spokojnie znosi lot, w ogole nie placze. Mimo to i tak sie ciesze, ze to zaledwie ok. 2 godzin podrozy a nie na przyklad 10, bo podroz z maluchem do komfortowych nie nalezy.
Malinka maluch bedzie z Wami juz niedlugo! Jak fajnie, czekam na wiesci!!!
 
malinka222, ja mieszkam na hulme, takze st marys to moj lokalny szpital, autem jakies 7min. Czuje sie dobrze, ale zaczal mi sie juz chyba brzuszek obnizac, bo jak w nocy sie obudze na siusiu i wstaje to az mi kosci tam na dole strzykaja, jakby dziecko bylo tak nisko.. Bede wdzieczna za info po Twoim porodzie :) wprawdzie ide ogladac porodowke jutro, ale to nie to samo :)

yowka, nie znam Twojej historii bo zagladam od niedawna, ale ciesze sie ze z Twoja coreczka juz lepiej :) bedziecie lecieli do PL samolotem? Ja bym chciala poleciec w lutym wiec jak nasz maluch urodzi sie w terminie to bedzie mial okolo 3 miesiecy i nei wiem czy to nie za wczesnie na samolot.

ja 3 m-ce temu rodzilam w St. Marys- i mjestem bardzo zadowolona z opieki itd...genaralnie wszyustko jak najbardziej! super- tylko wciaz pdczuwam dziwny bol w kolicy wkucia znieczulenia w kregoslup...
i tez teraz bede leciala samolotem...maly bedzie mial 3 m i 1 dzien;)...oby bylo tak jak piszesz Pandorko:)
Elzu- do spotkania:)
Yowka- teraz zycze Wam, by nad Wamy juz tylko swiecilo sloneczko! zdrowka dla Lenki!!!:)
 
Rusia moze w tym tyg ktoregos dnia? :) Tylko nie we wtorek bo moj D ma egzamin na prawko.. :)

aaa wlasnie zauwazylam ze mi suwaczek przeskoczyl na ostatnie okienko.. 9 miesiac!!! :)
 
Rusia moze w tym tyg ktoregos dnia? :) Tylko nie we wtorek bo moj D ma egzamin na prawko.. :)

aaa wlasnie zauwazylam ze mi suwaczek przeskoczyl na ostatnie okienko.. 9 miesiac!!! :)
hej - z mila checia bym sie teraz spotkala, ale jutro mam szczepieniue, i kilka spr..czwartek pakowanie i w piatek na 10 dni lecimy d pl...ale po powrocie odezwe sie na pewno!!!:)
 
Dziewczyny,wcześniej nie miałam czasu żeby napisać,ale we wtorek o 10:40 urodziłam synka.Miał 3750g,rodziłam do wody.Opieka w St.Mary's super.Położne bardzo pomocne.Czułam się bezpiecznie i komfortowo.Teraz trochę się denerwuję bo mały ma za duży poziom czegoś(robili mu test z krwi z piętki).Jest troszkę za "pomarańczowy" i jak mu się nie obniży to będziemy w szpitalu na naświetlaniu.Czy któraś z Was też tak miała?Wczoraj to się tak przestraszyłam że od razu go na dwór wzięłam żeby trochę światła złapał.Mam nadzieję że dzisiejszy wynik będzie ok,bo nie chcę żadnego szpitala.:no:
 
reklama
malinka222, gratuluje malenstwa, trzymam kciuki, zeby wyniki byly dobre! Ja nie mam doswiadczenia bo porod dopiero przede mna, ale wyglada to na zoltaczke poporodowa, niektorym dzieciom przechodzi samo, a niektore musza byc naswietlane - moze nie bedziesz musiala zostac w szpitalu, tylko przyjsc na naswietlenie?
 
Do góry