reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Sylciak jezeli tylko jest to mozliwe to chcialabym od ciebie ten krem na ciemieniuche bo z dnia na dzien jest coraz gorzej. Mieszkasz nidaleko mnie wiec moglybysmy sie spotkac i nie ma problemu zebym po to podjechala oczywiscie z kierowca bo ja z oblepionymi L-kami nie wiem czy bym dojechala haha. Aha na baby masage chodze tutaj zobacz sobie Abbey Hey Clinic Constable Street Abbey Hey Manchester M18 8GD Map / Directions. w google uk. Bardzo fajnie polecam!!!

Rusalka Boze ale ci wspolczyje naprawde, wydaje mi sie ze wiazadla to bardzo powazna sprawa i jak najszybciej powinnas jechac do szpitala bo moze sie cos gorszego tam zrobic naprawde. Wierze, ze szpitale sa przepelnione bo sama jak bylam w ciazy to czekalam 4h na lekarza szok!!!! Dosc , ze boli to jeszcze dzieciaczki oj zwalilo ci sie na glowe musisz sie dzielnie trzymac i nie poddawac, choc wiem, ze jest ci ciezko!!! A na masowanku jest super.... kazda mama ma d dyspozycji mate, kladzie tam swojego maluszka przed soba, rozbiera do naga, daja oliweczke, wlanaczaja super muzyczke i pielegniarka pokazuje na maluszku jak masowac kazda czesc ciala dzieciaczka. Sa dzieci w roznym wieku od miesiaca po 7, jest mila atmosfera mozna sammu sie zrelaksowac naprawde polecam. Nie sprawdzaja z jakiego regionu sie jest w sumie nic wiec mysle ze jezeli macie blisko to mozecie podjechac strone podalam i adres powyzej. Musze juz konczyc bo mala sie obudzila zycze zdrowka.
A co spotkania to sie pisze napiszcie jak i gdzie....







dziekuje za wszytskie rady na ciemieniuche wierze, ze pomoga i pozbede sie tego paskuctwa!!!!
 
reklama
hej dziewczyny
pozdrowionka z Polski :-). Ale nam tu fajnie, wcale nie chce mi sie wracac ale niestety trzeba bedzie i to juz w przyszlym tygodniu buuuuu :-(.... A ile sie zmienilo na forum, troche stronek mialam do nadrobienia...
Moja mala dostala atopowego zapalenia skory :szok:, na szczescie okazalo sie to tu w polsce i od razu pomknelismy do pana doktora, dostalismy kremik i jeszcze jeden specjalnie robiony w aptece, po pierwszym smarowanku widac juz efekty na szczescie...z tego co slysze bardzo duzo dzieci to ma, mam nadzieje ze jej to przejdzie...no dobra, koncze bo korzystam z internetu tesciowki, pozdrawiam was i wszystkie nasze forumowe dzieciaczki....
 
Cześć dziewczyny
Ania Pietra- ja jestem zmotoryzowana więc mogę Ci przywiedźć ten krem nie ma problemu, daj znać tylko gdzie. Podałam mój adres na skypa więc sie odezwij z chęcią Cię poznam ;-) Jak nie to na telefon mój nr 07882219981
Do zobaczenia
 
hej

AniaPietra - Moj Kacperek tez ma ciemieniuche :-(, na razie walczymy oliwką Bambino :tak:. Nicolka tez miala i stosowalam to samo i jej ladnie zeszlo - tylko nie pamiętam juz kiedy :no:.

Sylciak - ale tak na wszelki wypadek podaj moze nazwe tego kremu

Neeta - Fajnie masz, ze sobie siedzicie w PL. Ja na razie jestem tu uziemiona do czasu, az maly nie bedzie mial paszportu :zawstydzona/y:. Nicolka tez miala AZS. Minęlo jej to jak miala ok 18 m-cy. Teraz jest ok.

Pandorka - ja rodzilam w Wythenshawe Hospital - jestem bardzo zadowolona z opieki.

Dziewczyny czy wiecie moze gdzie jest jakiś szewc:confused: i ile moze brac za przybicie nowych flekow:confused:

dobranoc
 
Dorin - ten krem to Emulsifying Ointment, dostałam go od lekarza tutaj jest na bazie parafiny, więc nieszkodliwy a ładnie natłuszcza główkę no i nie zakładać czapeczki, ciągle czesać....oj ta ciemieniucha to kupa roboty. Mam tego kremu 500g więc możecie z Anią się podzielić ;-) Mojej Natalce pomogło.
 
Rusalka Boze ale ci wspolczyje naprawde, wydaje mi sie ze wiazadla to bardzo powazna sprawa i jak najszybciej powinnas jechac do szpitala bo moze sie cos gorszego tam zrobic naprawde. Wierze, ze szpitale sa przepelnione bo sama jak bylam w ciazy to czekalam 4h na lekarza szok!!!! Dosc , ze boli to jeszcze dzieciaczki oj zwalilo ci sie na glowe musisz sie dzielnie trzymac i nie poddawac, choc wiem, ze jest ci ciezko!!! A na masowanku jest super.... kazda mama ma d dyspozycji mate, kladzie tam swojego maluszka przed soba, rozbiera do naga, daja oliweczke, wlanaczaja super muzyczke i pielegniarka pokazuje na maluszku jak masowac kazda czesc ciala dzieciaczka. Sa dzieci w roznym wieku od miesiaca po 7, jest mila atmosfera mozna sammu sie zrelaksowac naprawde polecam. Nie sprawdzaja z jakiego regionu sie jest w sumie nic wiec mysle ze jezeli macie blisko to mozecie podjechac strone podalam i adres powyzej. Musze juz konczyc bo mala sie obudzila zycze zdrowka.

dziekuje Aniu za wsparcie - z noga juz lepiej - nie byłam u lekarza..a swoja droga- jak to jest - skoro ja nie pracuje , tylko mój maż, jestem na jego utrzymaniu;-)..no i czy ja moge bezpłatnie korzystac z usług lekarskich?..bo jak zajechalismy do szpitala - to taka bardzo nieprzyjena babka w recepci - ze skoro ja nie pracuje za usg, rentgen bede płaciła..:baffled:..Siostra powiedziała, ze mąz pracuje itd..no, ale odpowiedziała -"ale ona nie:crazy:"...:-D

no i jeszcze sie pochwale - klucze do mieszkania otrzymamy 29 października - i sie wprowadzamy:)- jak sie urzadzimy - zapraszamy na kawusie:tak:
 
reklama
Do góry