reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

enigmaaa te spotkania sa teraz co każdą środę 10.30-12. Tak tam są same polki i ich dzieci. Trafiło się nawet dwóch tatusiów. Jest to spotkanie dla mam z dziećmi poniżej piątego roku życia, czyli jeśli twoje dziecko miało już piąte urodziny w tym roku, to was nie wpuszczą niestety.

Nasz health visitor wyslal nam list ze sa busy i sie moze wizyta przesunac w czasie.. a ja nie wiem ile malutki wazy (czyli jak przybiera na wadze) myslicie, ze moge z nim do GP isc na zwazenie?

W każdej przychodni raz w tygodniu jest baby clinic i wtedy w konkretnych godzinach idziesz z dzidzią bez rejestracji i możesz spotkać się z health visitor, GP lub pielęgniarką.
Zadzwoń i zapytaj w jaki dzień tygodnia jest baby clinic u was.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pandorka moja corka ma niecale 2,5 roku takze z checia bym sie przylaczyla.
Mozesz mi dac dokladny adres?
Mam nadzieje, ze trafie ;]
gdzie to sie znajduje? Chodzi mi o jakies rozpoznanie budynku ;];]

Z gory dziekuje:)
 
enigmaaa nie jest łatwo tam trafić. Sama się troszkę naszukałam. To jest w budynku primary school. Jeśli będziecie jechać autem i macie nawigację gps, to proponuję jej uzyć ;-)
Oto adres:
Butterstile Children's Centre
School Grove, Prestwich
M25 9RJ
tel.01612537900
 
Dziewczyny mam do oddania herbatke hipp natal dla mam karmiących. Data ważności tylko do 8 grudnia niestety, ale jeszcze można z niej skorzystać. Pozdrawiam.
 
Pandorka super, ze tez bedziesz miala Zuzie ;-) Super imie :-)

Enigmaaa witaj wsrod nas, patrzac na mape, wydawalo mi sie, ze twoja dzielnica znajduje sie w okolicach Salford tak?

Ja na te spotkania mam, tez chetnie bym sie wybrala, ale ode mnie to sa jest kawal drogi a poza tym akurat w srody pracuje :-(

Elzu, nie wiem gdzie ty masz sowoja przychodnie i baby clinic ale pewnie gdzies w swojej okolicy, to wlasnie tak jak Pandorka powiedziala, mozesz tam smialo zadzwonic i oni ci powiedza kiedy przyjmuja. Ja zawsze chodze w Hazel Grove i oni przyjmuja w kazdy wtorek od 9-12. Zuzia wazy teraz 8,600 wiec nie moge nazekac na swoja chudzinke, na razie mi nie ciazy na rekach :-D Zaczela tez juz chodzic i wszystko wymusza ale jest smieszna i kochana a to wszystko wynagradza.

Wogole, dzis udalo mi sie odkupic kilka workow super ciuszkow dla dzieci, dziewczece i chlopiece, wiekszosz wiek 0-6 miesiecy, wiec jezeli znacie kogos kto czegos potrzebuje to dajcie znac, za grosze odsprzedam. Reszte, pewnie wystawie na ebay bo przyznaje, troche mi sie nudzi a przyda mi sie jakies dodatkowe zajecie.

biszkopcik- co tam u ciebie slychac? Trzeba jakies spotkanie w koncu zorganizowac :tak:

Pozdrawiam
 
lysa_d nie, do Salfordu mam jakies ponad 7 mil
Najblizej mojej dzielnicy jest Walkden, Farnworth, Kearsley, Worsley, troche dalej Swinton itp.
Kiedys mieszkalam na Eccles.

I tak w ogole nie wiem czy dobrze patrze na suwaczek, ale Toja corcia ma dzis 1 urodzinki?

Jak tak to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, USMIECHU NA BUZCE, I SAMYCH RADOSMYCH DNI ZUZIU ;]
 
Jezeli chodzi o wazenie i mierzenie dzidzi to my np. chodzimy z mala do Children's Centreobok naszego domu. Z tego co sie orientuje to w kazdym mozna zwazyc i zmierzyc dziecko bez narazania go na tlumy mam z dziecmi, bakteriami z przychodni itp. co w przypadku naszej Lenki jest bardzo istotne :/...polecam.
Fajnie, ze sie cos tu znow ruszylo dziewczyny z pisaniem bo strasznie czesto zapada tu cisza, ze nie ma na czym oka zawiesic;)
Co do ciuszkow to chetnie odsprzedam mase workow z ciuszkami dla chlopca po moim Szymku od 0 do 3 lat i po mojej Lence od wczesniaka waga 1,4 kg :) do ok. 4-5 kg czyli tak na start i stopniowo chce wysprzedawac po niej bo nie planujemy juz kolejnej po tych wszystkich przykrych przejsciach...dwojka nam musi wystarczyc.
Odsprzedam tez pas ciázowy i monitor do sluchania serduszka i ruchow dziecka w brzuchu :)
Moze nam sie gieldowo zrobi..hehe

Lysa te dla dziewczynki od 3-6 miesiaca to moze ja bym odkupila co? Pstrykla bys mi jakas fotke? Jak mozesz to podeslij na maila yowka@o2.pl :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry