reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Elzu serdeczne gratulacje!!! Niech sie Wam maluszek zdrowo chowa.
Malinka dentysta jest w ciazy za darmo w rok po urodzeniu rowniez...tyle , ze ciezko znalezc dentyste , ktory przyjmuje nowych pacjetow. Musisz troche pochodzic po przychodniach dentystycznych i popytac czy przyjmuja jeszcze nowych pacjetow.Jezeli trafisz na taka to musisz wypelnic folmularz na siebie, dziecko , meza i kogo tam jeszcze chcesz zarejestrowac. No i umawiasz sie na wizyte od razu.
U mnie znow kiepsko od srody jestem w szpitalu z Lenka na zmiany z mezem. Dostala sepsy znowu...:(...lekarze sa bardzo tym zaskoczeni, ze dwukrotnie ja przechodzi juz.Szukaja przyczyn robiac jej rozmaite testy:(...jest z nia lepiej bo antybiotyki dzialaja..ale strasznie boimy sie komplikacji:( Przeszla juz dwukrotnie sepse i zapalenie opon mozgowych :(
 
reklama
pandorka, a co to za spotkanie, bo ja nic nie wiem :)

ogloszenie.jpg

Spoko- będą następne! Już się Pandi o to postara ;-) i nawet na 99% będzie spotkanie mikołajkowe dla mamusiek z dzieciakami do 5go roku zycia ;-)
 
Elzu ptanie za 100pkt :) czy mialas moze robiona sesje zdjeciowa przed porodem i jak Julianek mial 7 dni?

Mysle, ze to ty :) Szukalam fotografa i natknelam sie na strone polskiej fotografki i przegladajac zdjecia natknelam sie na twoje. Sliczne sa i gratuluje wyboru, zaluje ze sama nie mam takich fotek :( przynajmniej wiem jak wygladasz :) Pozdrawiam wszystkich bo strasznie tu cichutko sie zrobilo!
 
Ostatnia edycja:
Elzu wlasnie doczytalam - urodzilas!:) GRATUULUJE!!! czas tak zasuwa...mialysmy sie spotkac, ale mialam ostatnio urwanie glowy, ..caly czas cos lub ktos;) moze w tym tyg nam sie uda>?
 
reklama
Witajcie.
Chcialam rowniez dolaczyc.
Jestem z Manchesteru, dokladnie M38 Little Hulton. Mieszkam tu od niedawna ok. 4 miesiace.
Mam corke 2,5 letnia. Nie mam tu w poblizu znajomych. Jedynie znajomi narzeczonego z ktorymi od czasu do czasu sie widzimy, ale to jednak nie to samo jak z innymi mamami spotkac sie od czasu do czasu.
Jest ktos moze z mojego rejonu badz cos w poblizu?
 
Do góry