reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

reklama
Czesc, jak sie miewacie po swietach?
U mnie wszystko ok, poza tym, ze nasz maluszek ma caly czas kolke i zadnymi srodkami nie mozemy jej przepedzic. Kupilismy nawet polecany przez Yowke i inne osoby Sab Simplex, ale okazal sie malo skuteczny. Moze dlatego, ze to wersja czeska, a nie niemiecka. Nie wiem ile w tym prawdy, ale znalazlam na jakis forach internetowych, ze czeska jest gorsza, bo mniej gesta. My w kazdym badz razie kontynuujeny leczenie i raz jest lepiej, raz gorzej. Niemiecka wersja ma co prawda zostac wkrotce wyslana przez znajoma z Niemiec i miejmy nadzieje, ze w koncu zadziala.
Po za tym to tak jak kiedys pisala Lysa, Olivier powoli zaczyna lapac swoj rytm dnia i dobrze, bo w koncu staje sie mniej wiecej przewidywalny. Oprocz tego rosnie to nasze dziecko i rosnie :-) a wraz z nim worek ubran, ktore sa juz za male na niego.Na razie jeszcze niewiele tego, ale z tego co widze, to chyba niektorych rzeczy nie bedzie mu dane nawet zalozyc, a szkoda.
Mam pytanie do bardziej doswiadczonych mamus, kiedy i jakie badania i szczepienia byly robione waszym maluchom?
Ja dostalam list z surgery, ze ok. 8 tygodnia zycia przysla mi zaproszenie na wizyte kontrolna, gdzie zostanie to wszystko ustalone. Jednak jestem ciekawa juz dzis, bo chcialam porownac z polskimi standardami. Dzieki z gory za info, pozdrawiam i zycze milego dnia!!!
 
Witam poswiatecznie:)
Biszkopcik....Bardzo mi przykro , ze dzidzia sie meczy:(...mam nadzieje, ze pomoga te oryginalne , niemieckie krople..na naszego Szymka tylko one zadzialaly.
Co do szczepien, to sa one podobne jak w PL..tyle tylko, ze tu nie klują dziecka tak czesto jak w PL..ja to akurat doceniam , ze szczepienia sa zlozone w jednej szczepionce np. 2 czy 3 rozne...wiec klocie jest jedno czy dwa od razu i nie powtarza sie takj jak w PL czesto.Wszystko o szczepieniach tzn., jakie i w ktorym miesiacu bedzie miec znajdziesz w tzw. Red Book twojego dziecka, ktora otrzymasz od swojej Health Visitorki...tam jest rozdzial Immunisation..i masz wszystko wyszczegolnione.

sorki ale musze uciekac..jestem troszke zajeta..wpadne pozniej
 
Mam pytanie do bardziej doswiadczonych mamus, kiedy i jakie badania i szczepienia byly robione waszym maluchom?
Ja dostalam list z surgery, ze ok. 8 tygodnia zycia przysla mi zaproszenie na wizyte kontrolna, gdzie zostanie to wszystko ustalone. Jednak jestem ciekawa juz dzis, bo chcialam porownac z polskimi standardami. Dzieki z gory za info, pozdrawiam i zycze milego dnia!!!

Wkleiłam TUTAJ
 
cisza ech, co u Ciebie Yoweczko?
U nas ok, kolka minela, mam nadzieje bezpowrotnie. Teraz koncentrujemy sie na problemach ze snem i wprowadzaniu cyklu dnia, rutyny i powtarzalnosci. Niezla mamy zime co? Ja sie z domku dzis chyba nie rusze. Bylam dosc zajeta z Olivierem przez kilka ostatnich dnich, wiec teraz nadrabiam zaleglosci czytelnicze i towarzyskie, wydzwaniam po znajomych ;-). Szkoda, ze na forum sie tak malo dzieje, myslalam, ze tu sobie co nieco poczytam, ale niestety, tylko Yowka aktywna. Pozdrawiam wszystkich i zycze wszystkiego naj w Nowym Roku!
 
reklama
Maggie.. witam Cię serdecznie w naszych skromnych progach.
Jak tylko będziesz miała chwilkę to napisz nam cos o sobie.
Ja jestem Pandorka od 5lat w UK, jestem w 35 tygodniu ciąży, spodziewam się synka.
Mieszkam w dzielnicy Prestwich.
 
Do góry