reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc.
Jusia- przykro mi. A czemu mieszkacie u szwagierki? Moze malego jakis wirus dopadl?? Teraz duzo osob choruje.. ;// zdrowka dla Maksia;) widzialsm na fejsie jaki on juz duzy i jakie zabki ma fajniutkie:) moja dalej szczerbata :)
 
reklama
Jesteśmy u szwagierki bo bałam się sama zostać z małym w domu jak Mateusz w Polsce , jej mąż poleciał również na pogrzeb więc jest nam raźniej we dwie:) Nie wiem właśnie czy jakiś wirus czy może przez ząbkowanie..ale i tak dzielnie znosi to bobuś mały :) Dzisiaj pierwszy raz spał ze mną w dużym łóżku , nigdy nie chciał, uciekał i wyrywał się , zabrałam ze sobą przewoźne łóżeczko ale chyba mu się nie spodobało :D Albo to przez gorączkę kręcił się w łóżeczku :p
 
Czesc dziewczyny
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
Szukam kobitek z ktorymi moglabym poklachac z okolic Edmonton Enfield tottenham Seven Sisters
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
Ja jestem w 31 ciazy blizniaczej ale rodzic bede na Tooting.... cesarka ..moj wybor
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
o ile mam nadzieje dotrwam do 37 tygodnia
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
reklama
Witam,
jestem nowa na forum i w sumie to mamą jeszcze nie jestem ( ale za jakieś 5 miesięcy już tak :) )

Fajnie byłoby porozmawiać z innymi mamusiami żyjącymi w Londynie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry