reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
no to ja mówie dziewczynki dzień dobry jako 3!!!
trzeba iść po świerze pieczywko i jakąś herbatkę wypić!!!
ale oczywiście i ja będę pózniej!!
 
hello :) moje dziecko chyba zwariowalo...od 3 nocy wstajeokolo 2 i jest juz wyspane!!!mowi,ze juz idzie na dol sie bawic!!!wkoncu zasypia kolo 4-5 ale o 7 juz znowu pelen energii!!!mam nadzieje,ze szybko mu to dziwactwo minie bo ja chyba nie wyrobie!!!
milego dnia :)))))
 
dzień dobry, dzisiaj jest ładniej więc jutro pewnie pelne słonko:) Oj dużo lektury do nadrobienia od wczoraj:)
Jak wy bliziutko mieszkacie bo ja też na fr russell haha więc kawka obowiązkowa.
Część już też znalazłam na naszej klasie, faktycznie justyś miała rację ze milej się pisze jak się juz kogoś zobaczy hihi
Aguś a do Ciebie autobus z centrum jeździ 308 a wraca przez crescent nawet:D Autobusy to mam bardzo opanowane bo przez rok się nimi tłukłam.
Natinke18 ja mam dokładnie to samo co Twoje maleństwo, budzę się po 4tej i do 7mej nie mogę spać, potem znow dwie godzinki i ta codziennie. Może jakies fazy księżyca teraz są?
 
Ostatnia edycja:
Czesc diewczynki melduje sie i ja.Slonko swieci wiec nadzieja ze bedzie ldny dzien.Ja nie wiem wy chyba caly dzien przy kmie siedzicie i klikacie bo ja co wejde to mam tyle do nadrobienia ze szok.Ale fajnie ze watek na kwitnie i zyje! No dobra a teraz pedze wypic jakas kawke, ugotowac obiadek i spacerek w koncu! papatki !
 
hehe moze to faktycznie wina ksiezyca : )
wiecie co moj szwagier ma totalnego pecha...nie odlecial z wrocka,to jakos dostal sie na samolot wczoraj z krakowa,niesety ten tez nie odlecial!dzisiaj czeka na samolot z krakowa do dublina o 12.30,ale to tez nie jest pewne pewne czy odleci!!!na dodatek szef go straszy zwolnieniem jak sie dzisiaj w pracy nie pojawi!!!
 
Hej Laseczki
Ale żeście sie rozpisały ale to super forum zaczyna tętnić życiem;-)
Megan to co trzymamy kciuki abyś nam się szybko rozdwoiła, to co jutro?? bo mówiłaś że Dzień babci i dziadka odpada to wypada piątek:-D
Cytrus ja też namiary na nk poproszę
Miłego dnia życzę wam wszystkim
 
reklama
Do góry